Fal baktırmak istiyorum

Mervikli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2016
622
267
28
Mrb ben Tarot falı baktırmak istiyorum aranızda hiç baktıran baktiŕıpta söyledikleri çıkan oldu mu yani gerçekten söyledikleri çıkıyormu fala inananlar ya da falsız kalmayanlar?

Ne bilim bilirsiniz belki o çok merak duygusu sanki söyledikleri çıkacakmış gibi :olamaz:

Benim arkadaşımın gitmediği fal türü kalmadı. Ama hep aynı yalan dolan. Arkadaşında dediği gibi hayvanlara mamul al. Sadaka verip kaderini bile değiştirmiş olabilir sin o hayvancagızın duasıyla

Evet orası öyle dinimizce pek uygun değil ama kahve falı falan baktıran çok bende Tarot merak ettim :KK17:
Ben olayın din bölümünde değilim canım zaten herkes biliyor onu boşa paranı çar çur etme bak sokakta onca insan o vereceğin para için kaç saat çalışıyor...

Canım fala inanma falsiz kalma derler ya. Fal sadece cok bunaldigin zaman iyi seyler duymak için baktirilmak isteniyor. Ama fal bakmakta baktirmakta duzelecek işleri bozuyor. Ben eskiden cok bakiyordum ve baktiriyordum da hep islerim bozuldu ne zaman bıraktım o zaman mutlu oldum ve hersey düzeldi diyebilirim.

Ben 8 ay önce fal olayına bulaştım. Kumar gibi. Aman uzak durun. Minicik bi iki şey harici çıkan yok. Belki de falcılara para yedirdim diye normalde düzelecek şeyler düzelmedi. Keşke fakir fukaraya yardım etseydim o paralarla.
Hadi ya umarım fazla paran gitmemiştir tamam vazgeçtim ikna oldum :KK16:

Hadi ya umarım fazla paran gitmemiştir tamam vazgeçtim ikna oldum :KK16:
Önce 30 TL sonra 40 TL derken bir bakıyorsun bir tarot falına 150 TL bayılmışsın. Ağır depresyondaydım fala bulaştığımda. Sonra bataklık gibi battığımı fark ettim. Neyse 2-3 aydır epey düzelttim ama hala arada şeytan dürtüyor. Hatta bugün epey dürttü :)) çok param gitti gerçekten. Paralarla estetik yaptırır, güzelleşirdim :)))

Önce 30 TL sonra 40 TL derken bir bakıyorsun bir tarot falına 150 TL bayılmışsın. Ağır depresyondaydım fala bulaştığımda. Sonra bataklık gibi battığımı fark ettim. Neyse 2-3 aydır epey düzelttim ama hala arada şeytan dürtüyor. Hatta bugün epey dürttü :)) çok param gitti gerçekten. Paralarla estetik yaptırır, güzelleşirdim :)))
super açıkladın :))

Canım fala inanma falsiz kalma derler ya. Fal sadece cok bunaldigin zaman iyi seyler duymak için baktirilmak isteniyor. Ama fal bakmakta baktirmakta duzelecek işleri bozuyor. Ben eskiden cok bakiyordum ve baktiriyordum da hep islerim bozuldu ne zaman bıraktım o zaman mutlu oldum ve hersey düzeldi diyebilirim.
Evet çok doğru da çevrem de arkadaşlarım falan kahve falına baktirirlar aa çok doğru çıktı ne diyorsa doğru dedikleri için bende bir bir de diğer fallari arastirdim Tarot falı dikkati mi çekti yaptıran var mı bölmek istedim gerçekten de baktircaktim ama baktirmicam merak işte :110:

Evet çok doğru da çevrem de arkadaşlarım falan kahve falına baktirirlar aa çok doğru çıktı ne diyorsa doğru dedikleri için bende bir bir de diğer fallari arastirdim Tarot falı dikkati mi çekti yaptıran var mı bölmek istedim gerçekten de baktircaktim ama baktirmicam merak işte :110:
Oralara gideceğine teline yükle falcı bacıyı hem bedava hemde onda da arada bir tutuyor :KK70:

Bagımlik yapıyorMuş baya ya o kadar gittiyse şimdi iyi olmana sevindim inşallah çok daha iyi olursun benim ki de merak işte bilirsin sende belki bu yüzden baktirmis sindir ya da o an söylenecek bir şeye ihtiyaç duyduğun için :110:

X