Fal Meraklıları Buraya!

Tel den bakiyor canimcim, bulabilirsen tabii....  cok yogun, bide oyle herkesi kabul etmiyor, anliyor insanlardan anladigim, tuhaf bir kadin anliyacagin... Degisik biri... :18:

Sekerim, rica etsem iletisim bilgilerini gonderebilir misin? Kimdir bu hatun?

Daha once de dediğim gibi ozan bu genç yaşına rağmen harika bakıyor onun haricinde bu tür işlemlerin her türlüsünden anlıyor ve baya marifetli, artı kadınlara karşı çok nazik ve hep abla diye hitap etmesi saygısı onu vazgeçilmeZ kılıyor ki sadece el yAzından ve avuç içi görüntünden bu kadar şey bulması cidden çok iyi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Daha once de dediğim gibi ozan bu genç yaşına rağmen harika bakıyor onun haricinde bu tür işlemlerin her türlüsünden anlıyor ve baya marifetli, artı kadınlara karşı çok nazik ve hep abla diye hitap etmesi saygısı onu vazgeçilmeZ kılıyor ki sadece el yAzından ve avuç içi görüntünden bu kadar şey bulması cidden çok iyi

kimdir bu ozan bey kardeşimiz nerde buluruz kendisini ?

Pardon sonu 55 deil 50

Her işleme göre değişiyor, fal baktırırsanız ayrı eski sevgiliyi döndürmek istiyorsanız ayrı. Hepsini denedim :))

Her işleme göre değişiyor, fal baktırırsanız ayrı eski sevgiliyi döndürmek istiyorsanız ayrı. Hepsini denedim :))

kııııııız sevgiliyi de mi döndürüyor ? peki sey dicem sen denedin mi bunu ? Ayyy çok heyecan yaptım takla atmak istiyom :emir_bebek::emir_bebek:

Abimi nişanlısı terk etmişti naptysak olmamıştı ozan onu da başardı şeytan kulağına kurşun her şey super

Abimi nişanlısı terk etmişti naptysak olmamıştı ozan onu da başardı şeytan kulağına kurşun her şey super

deme yaaa cidden mi diyon ay bana bişeler oluyo :KK70: sana özelden atsam olur mu bacım özel bişe sorcam da :)

Merhaba arkadaşlar, bir süre önce fatima ile ilgili bir takım şüphelerim vardı ve netleştirmeden buraya yazmak istememiştim. Ben yaşadığım olayı buraya yazıp konuyu yoruma açık bırakacağım ..
Fatima hanıma 2 kez fal baktırdım, ikisinin konusu da aynıydı ayrıldığım erkek arkadaşım ve işbaşvurumun sonucu hakkılnda. İlk yorumumu yazılı göndermişti chatten de sorularımı yanıtlamıştı sağolsun. Yazılı falım öyle güzeldi ki okumaya doyamıyordum. Ta ki bu yorumun aynısını ikiz kardeşi diyebileceğim şeklini özlem adlı arkadaşımıza da dönderdiğini görene dek .. Benim ilk falım olduğu için isim yoktu dolayısıyla yorumda sevdiğin kişi sevdiğin kişi diye yorumlamıştı. Özlemde ise ismini bildiği için bu bölümü sevdiğinin ismiyle değiştirerek yazılmıştı fal. Bir diğer fark da burçlarımızdı :) Allahtan aynı burçtan değilmişiz arkadaşla :) Geri kalan her yazdığı noktası virgülüne kadar aynıydı .. ayrıca işbaşvurumu da olumlu olacak dedi olumsuz çıktı

Kendisine bu durumu sorduğumuzda yanlışlık olduğunu söyledi .. yanlışlık olsa isimler ve burçlar da değiştirilmezdi ..

Böyle bir durum yaşadık malesef .. yorum sizin ..

hayallerimizi yıktın be Fatima ..

Alıntı hellowomen kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
merhaba kızlar , aranıza yalnızca yukarıdaki mesaja cevap vermek için bugün katıldım.
Fatıma ablaya 3.kez fal baktırdım. ilk falımda isim bilmişti söylediği birçok şey doğruydu , ikinci falımda da aynı şekilde. Ve bi hevesle 3-4 gün önce yine fal yolladım , ilişkime yogunlaşarak tarot attım ama soru sormadım dedim abla sıra geç geliyor yogunsun diye hani danışmak istediğimde sorum oldugunda hemen hızır gibi yetişebilesin diye vs. Gece pc yi kapattım yattım tam mail geldi falım okudum ve gerçekten beni anlatıyordu. KAlktım yeniden pc yi açtım oy verdim ve sorularımı sordum. sorulara cevap vermedi yogunlugundandır diye düşündüm. öglende bakalım burda neler konuşuluyor diye araştırdım , benimde fal merakım vardır ve sizlerden çok tavsiye almışımdır dışarıdan okuyup. ve yukarıdaki mesakdaki fal gece bana gelen falın aynısı. sadece "oğlak" yerine "aslan" yazıyor , sonunda ve başında bikaç değişiklik filan. fal gerçekten çok iyi uyuyor bana, ama buraya bakınca anladımki sadece copy-paste ve biraz düzeltme. keşke bakmasaydı ama bu olmasaydı. gerçekten çok inanmıştım. sizlere diyeceğim 2 de bırakın 3te onlar bırakıyor zaten.

Arkadaşlar daha öncede bu konuyu başka başlıkta belirtmiştim. Yaşadıgım hayal kırıklıgı inanılmazdı , düşünsenize bir insanın size fazlasıyla güven verip kendine inandırıp ona oaln güvenle sabahlara kadar hayal kurup sabah sahte oldugunu ?!

Perican arkadaşımızla daha sonra fallarımızı karşılaştırdıgımızda ciddi anlamda bi kopyalama oldugunun farkına vardık. Fatima hanıma bunu belirttik ve yogunluktan ötürü öyle bişe olmuş olabileceğini , "uymasa" zaten yollamayacagını dile getirdi bize. Yani falı da incelemiş durumuma uyuyormuş ve öyle yollamış. Her neyse , kendisi bize bunun telafisini yapacagını belirtti , sözünü verdi. O gün için bakacaktı bakmadı , duvarı kapanınca da ulaşılamadı kendisine. Daha sonra konuştugumuzda yarın bakarım şimdi enerjim yok dedi ve o günde bakmadı. Daha sonrasında ise cevap vermeye dahi tenezzül etmedi. Bu insan bize "para için bakmıyorum ben" diyen insan , şimdi neden böyle kaçıyor anlamış değilim ? Telafisini ücretsiz yapmasını istediğimiz için mi ? O abla diye sıgındıgımız insanın bu tutumu karşısında gerçekten biz büyük bir hayal kırıklıgı yaşadık.

Falında da değiliz parasında da , keşke insanlar tanıdıgımız gibi kendilerini tanıttıkları gibi kalsa.

Biz bu hayal kırıklıgına ugradık , umarım siz ugramazsınız.

X