Fal Sepeti Deneyimleri

Bu arada arkadaşlar ben de geçenlerde böyle bir meditasyon yaptım tam bir ay boyunca ve bende de yanlış kişide etki etti. Başkası söylese inanmazdım ama kendi başıma gelince şok oldum. Çok da inanmadan yapmıştım ama öyle bir olay oldu ki rastlantı olamaz.
Hedeflediğiniz kişiye değil başkasına mı etki etti yani? 🥺

Uyduruk onca falcıdan sonra bana iyi gelmişti açıkçası, laf salatası yapmadan konuşması olsun, meşhur analizleri olsun... Bana uydu yani. Vade vermediği bir olay vardı, onu henüz yaşamadım. Vade verdiği olayı ise kısmen yaşadım.
Ben böyle atsam mı diyorum sonra kotona defactoya bakıyorum vazgeçiyorum , orda fal parasına baya kaliteli ceketler alabiliyosun

Son düzenleme:
Kızlar bir büyük olay atlattım dava ile ilgiliydi
Bilen tek kişi yağmur (tavsiye etmiyorum çünkü yağmur abla sanırım sadece bana çıkıyor)
Bildiğini ifade edemeyen ama bilen Zülal (dava sürecinde bazı ayrıntılar vardı süreyi doğru bildi ama bunu ifade edemedi davayı kaybedeceksiniz dedi ama verdiği sürede kazanmış oluyoruz :)
Zülale ve Yagmura kocaman kalp atıyorum
Melisa donukuk , Bilemedi :KK43: çok şükür ki bilemedi olumsuz konuşmuştu
Şuan başka hatırlayamadım isim sanırım bu kadar baktırdım

Kızlar bir büyük olay atlattım dava ile ilgiliydi
Bilen tek kişi yağmur (tavsiye etmiyorum çünkü yağmur abla sanırım sadece bana çıkıyor)
Bildiğini ifade edemeyen ama bilen Zülal (dava sürecinde bazı ayrıntılar vardı süreyi doğru bildi ama bunu ifade edemedi davayı kaybedeceksiniz dedi ama verdiği sürede kazanmış oluyoruz :)
Zülale ve Yagmura kocaman kalp atıyorum
Melisa donukuk , Bilemedi :KK43: çok şükür ki bilemedi olumsuz konuşmuştu
Şuan başka hatırlayamadım isim sanırım bu kadar baktırdım
Yağmur ve Zülal ben baktırmamışım bunlara... Baktırsammı acaba diyorum içim içimi yiyor ama çıkmayan fallar aklıma geliyor hep :KK43:

Okudukça hevesim kaçtı
Melisa donukuk asu çiftçi nisan yıldız fulya nas hepsi çok olumluydu.yalan mı yani şimdi söyledikleri, hele melisa donukuk aşırı olumluydu :KK43:

Okudukça hevesim kaçtı
Melisa donukuk asu çiftçi nisan yıldız fulya nas hepsi çok olumluydu.yalan mı yani şimdi söyledikleri, hele melisa donukuk aşırı olumluydu :KK43:
Zamanla soguyorsunuz ben o kadar cok baktirdimki hic cikan olmadi hepte olumluydu fallarim suan aklima bile gelmiyor sadece harcadigim paraya aciyorum.

Okudukça hevesim kaçtı
melisa donukuk 2 falı vadesiyle çıktı
asu çiftçi, nisan yıldız, zülal patladılar
fulya nas baktırmamıştım

Melisa astro centerda marta adıyla dünya pahalıya bakıyor ve sanırım herkese olumlu şeyler söylüyor. Bana da söyledi bi şeyler kısa bi vade kaldı bakalım.

Okudukça hevesim kaçtı
Bunlardan sadece Fulya Nas' a baktırmışım iş, aşk ikisine de olumlu konuşmuş hatta %99 olacak demiş ama malesef tam tersi oldu. Diğerlerini bilmiyorum.

Ben sey farkettim ben genelde (hepsinde degil), ne zaman pembe olmayin gercekten gorduyseniz soyleyin vsvs seyler yazdigim da o zaman daha olumsuz yorum aliyorum. Mesela burda duygu auraya ve melisa donukaka pembe diyenler vardi baya, bende bunu bildigim icin pembe olmayin tarzi konustum ve gercekten gorduyseniz soyleyin tarzi seyler dedim... Falda da yorum olarak hic yakin tarihli bisey yoktu alti ay ve sonrasi vardi, cokta bisey dememisler detay vermemislerdi felan, ...

X