Fal Sepeti Deneyimleri

Okudukça hevesim kaçtı
Melisa donukuk asu çiftçi nisan yıldız fulya nas hepsi çok olumluydu.yalan mı yani şimdi söyledikleri, hele melisa donukuk aşırı olumluydu :KK43:
Ben sey farkettim ben genelde (hepsinde degil), ne zaman pembe olmayin gercekten gorduyseniz soyleyin vsvs seyler yazdigim da o zaman daha olumsuz yorum aliyorum. Mesela burda duygu auraya ve melisa donukaka pembe diyenler vardi baya, bende bunu bildigim icin pembe olmayin tarzi konustum ve gercekten gorduyseniz soyleyin tarzi seyler dedim... Falda da yorum olarak hic yakin tarihli bisey yoktu alti ay ve sonrasi vardi, cokta bisey dememisler detay vermemislerdi felan, ...
Falın olumlu ya da olumsuz olma durumu verdiğimiz ayrıntılarla çok ilintili.. mesela ex dönecek mi diye sorarsan evet diyorlar, 2 yıl evvel ayrıldığım ex dönecek mi diye sorarsan hayır diyorlar🤣

kızlarrr Özgür Can' a baktırıp dediklerini yaşayan var mı? Anda iyi midir? gelecek için söyledikleri çıkan var mı?
Kendisinden yorum almadim ama yaz aylarinda yaziyordunuz bu foruma. Simdiye kadar cikan bir faliniz oldu mu? Durumunuz da bir degisiklik oldu mu ben de bunu merak ettim :)

Kendisinden yorum almadim ama yaz aylarinda yaziyordunuz bu foruma. Simdiye kadar cikan bir faliniz oldu mu? Durumunuz da bir degisiklik oldu mu ben de bunu merak ettim :)
Bi ara bayağı sarmıştım fal sepetine. Baktırmadığım kişi çok azdır :)) 2019 mart ayı gibi başlamıştım. Neredeyse herkese baktırmışım. O zamanlar yani mart ayından haziran ayına kadar olan süreçte ilişkiye başlamak istediğim birisi vardı. Medyum Gizem, Senanur Tan, Ahmet Cansoy, Duru Sonegey, Ayışığın, Duygu Aura, Oylum Genç,Emre Dinç, Melisa Donukuk, Dennis, Nas Kendinehas; hepsi genel olarak aynı şeyleri söyleyip aynı vadeyi vermişlerdi. Yani adamın beni çok beğendiğini tanışmak istediğini ama maddi sıkıntılarının olduğunu, aklının karışık olduğunu, yok 2 ay sonra yok 15 gün sonra olacağını söylediler :) Alex karakter analizi yapmıştı. Kötü bi analiz yapmıştı. O zamanlar bozulmuştum ama sonradan haklı olduğunu öğrendim. Ama Alex olaylar ve gidişat hakkında yorum yapmamıştı. İstersen konuşursun sana kalmış gibi şeyler söylemişti. Samira Günal olmayacağını söyledi. Haklı çıktı. Yorumcu Zeus. Aşırı derece sinirlenmiştim falını ilk dinlediğimde. ne kadar negatif bi kadın. Adam nasılda beyefendi. yalan yanlış attı tuttu demiştim kiii; Karakter analizi, olayları, gidişatı ve vade zamanını bilen o oldu.

Sonrasında 6 yıl önce bi ilişkim vardı. Çok bunladığım bi dönemde ayrılık kararı almıştım ki karşımdaki kişi gidersen kapımda yatsan asla olmaz bi daha şeklinde cümleler kurmuştu. Ayrıldığımdan 4-5 ay sonra başkasıyla nişanlandım. Attım ama. 6 yıl içinde hayatıma kim girerse girsin ex sevgilim hep aklımdaydı ki kimseyle yapamıyodum. Tabi adam bana dönmez diye düşündüğümden kimseyle yapamıyodum ağustos 2019 da mesaj atmaya karar verdim. attım. geri dönüş aldım mesaja fakat günaydın geç görmüşüm vs vs şeklinde. benim görüşelim mesajına bi cevap vermemişti. Yani ben hala asla dönmez diye düşünüyorum. Sonrasında baktırdıklarım;
Alex; Kişilk analizi yaptı. Ama asla dönmez ilişkide görmüyorum dedi. Patladı. ağustos ayından ocak ayına kadar benimle sevgili olmak isteyen bi kaç kişi vardı. onlarla ilgili olarak da Alex ten yorum almıştım. Karakter analizleri doğruydu. Ama olacak dedikleri de olmadı. Ama kişilik analizi için her zaman danışılabilir.
Yorumcu Zeus; hadi zeus yine bana pat pat olumsuz konuşsunda bi kendime geleyim kabulleneyim diye attığım falda ki tüm süreci anlattı. Barışma olacaktır. Ama geç bir tarihte hemen gerçekleşmiycek. 2020 yılını bulacaktır dedi. Hiç inanmadım.Kadının bana pembe fal bakası gelmiş dedim:) 2020 şubat başı mesaj aldım. Yani şuan tekrar sevgiliyiz.
Asu Çifçi: vade olarak bilemesede falda çok ayrıntıya girmese de sonuç olarak bilmiş oldu.
Venüs Ateş: barışma olacaktır. ama hemen ilişki bekleme. sana soğuk davvranışları olacaktır. kasıtlı yapacaktır bunu demişti.şuan öyle. Vade olarak 7 gün 7 hafta veya ayın 7 li bi rakamı demişti. 7 şubatta mesaj aldım. Tesadüf mü bilmiyorum tabi:) Çıktı. sayılır. ( tabi ağustosta atıp şubatta cevap aldığım adam için 7 gün 7 hafta biraz az olmuş :)
Melih Gün : Sonucu bildi vadede patladı.
Utku İnanç: tarot yollamıştım. keşke katina atsaydın falan filan dedi ilk başlarda. ama genel olarak o da bildi.
Tellwe Medyum Çetin :şartlı fal yollamıştı. fena patladı.
Ayışığın : Genelde çok konuşur bazen nerden nereye atlıyo şaşırtır:) Patladı.
Oylum Genç: sen uğraşırsan sen sürekli peşinde olursan döner demişti. yoksa oturup beklersen bi şey yapmazsan olmaz demişti. Patladı.
Aslı Çınar: yani döner barışma olur demişti. vade vermemişti. ama bayağı pembe bi faldı. süreçte o kadar pembe bi durum yoktu.

Şuan Özgür Can ve Zülal Şen' e baktırdım. Zülal Şen kişilik analizi yapmış. Baya da yorumu vardı. Burda memnun kalmayanları da okudum. Bilemiyorum o yüzden :) Özgür Can' ın da söylediği bi şey takıldı aklıma

💎 Güncel 💎

💕⏳ Fal baktırma sebebimin vadeleri;

Patlayanlar:

❌Oylum Genç (2) (Ocak 2020) (Vadesi doldu)
❌Neva Demir (2019 yılının sonları) (Vadesi doldu)
❌Rosetta Stone (Ağustos 2019) (Vadesi doldu)
❌Mısırlı Talia (Eylül 2019) (Vadesi doldu)
❌Fulya Nas (Ekim 2019) (Vadesi doldu)
❌Dennis (Ekim 2019) (Vadesi doldu)
❌Lal Akın (Aralık 2019) (Vadesi doldu)
❌Valentina Wolf (Aralık 2019) (Vadesi doldu)
❌Melek Kara (Aralık 2019) (Vadesi doldu)
❌Ersan Sam (Ocak 2020) (Vadesi doldu)
❌Senanur Tan (Ocak 2020) (Vadesi doldu)
❌Yesilcingene (Tellwe) (Ocak 2020) (Vadesi doldu)
❌Su Mutlu (Ocak 2020) (Vadesi doldu)
❌Özgür Can (Sonbahar ayları) (Vadesi doldu)

Vade vermeyenler:

Utku İnanç
Medyum Namaste
Alex
Alex (2)
Zeliş Can (2)
Su Mutlu (2)
Didar Evren (2)
Kaan Balkan
elifsucan (Tellwe)
Yesilcingene (2) (Tellwe)
Melisa Donukuk (Net bir vade vermedi)
Melisa Donukuk (2) (Net bir vade vermedi)
Falcı Nezo (Net bir vade vermedi)
Klothoyagmur (Tellwe) (Net bir vade vermedi)
Duygu Aura (Net bir vade vermedi)
Oylum Genç (Net bir vade vermedi)
Oylum Genç (3) (Net bir vade vermedi) (2. falındaki vade patlamıştı, bu falda sürecin yaklaştığını söyledi)
Neva Demir (2) (Net bir vade vermedi, ilk falındaki vade patlamıştı)
Zülal Şen (Net bir vade vermedi, farklı bir kişi daha söyledi)

Yakın gelecek vadeleri:

Melek Kara (2) (Şubat 2020) (İlk falındaki vade patlamıştı)
Özgür Can (2) (Şubat 2020) (Kimle olacağı falda belirmemiş, ilk falındaki vade patlamıştı)
Özgür Can (3) (Şubat 2020) (Kimle olacağı falda belirmemiş)
Zülal Şen (2) (Şubat 2020)
Buğra (Şubat 2020)
Emre Dinç (Şubat 2020)
Medyum Gizem (Şubat 2020)
Sevgi Derman (Şubat 2020)
Didar Evren (Şubat 2020) (Bu tarihe kadar olmaz dedi, vade vermiş sayılmıyor)
Fulya Nas (2) (Mart 2020) (İlk falındaki vade patlamıştı)
Berke Gürsoy (Mart 2020)
Derin Hisler (Mart 2020)
Alev Seçkin (Mart 2020)
Nisan Yıldız (Mart 2020)
Oya Boran (Mart 2020)
Neva Demir (3) (Mart 2020)
eflin4 (Tellwe) (Mart 2020)
FALCANANAY (Tellwe) (Mart 2020)
Gaus (2020 yılının ilk 3 ayında)
Zeliş Can (Mart 2020’den sonra)
Zeliş Can (3) (Nisan 2020)
Su Mutlu (3) (Nisan 2020)
Yorumcu Zeus (Nisan 2020)
Çiğdem Atlı (Mart 2020) (Farklı kişiler de söyledi)
Çiğdem Atlı (2) (Nisan 2020) (Sorduğum kişi için)
Özgür Can (4) (Nisan 2020) (İlk fallarından farklı olarak yeni bir kişi söyledi)
Asu Çiftçi (Nisan 2020)
Asu Çiftçi (2) (Nisan 2020)
Anette Claire (Nisan 2020)
Duygu Aura (2) (Nisan 2020)
Ayışığın (Nisan 2020) (İki kişi söyledi)
Ellynore (Tellwe) (Nisan 2020)
kehanettin (Tellwe) (Nisan 2020)
UYUMSUZZ (Tellwe) (Nisan 2020)
UYUMSUZZ (2) (Tellwe) (2020 yılında)
elifsucan (2) (Tellwe) (Bahar ayları)
Utku İnanç (2) (Mayıs 2020)
Burcu Karen (Haziran 2020) (Farklı bir kişi daha söyledi)
Burcu Karen (2) (Mayıs 2020) (Sorduğum kişi için)
Burcu Karen (3) (Temmuz 2020) (Sorduğum kişi için)
Yağmur (Yaz ayları)
BANUYILMAZ (Tellwe) (Temmuz fakat ne olacağını söylemedi)
Melisa Donukuk (3) (En geç yaz ayları, hissiyatı Nisan 2020)
Yağmur Sothis (İhtimal olarak 2020 yılının ortaları, Ekim’e kadar bir şey olmazsa umudumu kesmeliymişim. Fakat 2020’nin sonunda ciddi bir ilişki ihtimali)

Not: Parantez içindeki sayılar kaçıncı fal olduğunu belirtiyor.

X