Fal Sepeti Deneyimleri

İyi akşamlar Zeliş Can’a baktırıp memnun kalan varmı?
Ben baktırmistim. Dedikleri hâlâ çıkmadı . Vade vermemişti. Gerçekleşirse yazarım . Herkesin senaryosu farklı tâbi. Klasik senaryoydu benimkide seni seviyor gelcek istiyor sorunları var 😂 biraz uykulu gibi ama enerjimi çok düşürmüştü

Ben falsepetinde yaklaşık 1 yıldır fal baktıran birisi olarak hiçbir falcının dediğinin olmadığını üzülerek belirtiyorum. Yorumları anlık olarak insanı mutlu ediyor ama insan boş yere ümit ederek sonrasında daha fazla hayal kırıklığına uğruyor. Didar evren ben de birkaç şey bildi ama sonucu öngöremedi. Zeliş canın dediklerinin hiçbiri çıkmadı. Fulya nas da hep aynı öngörüde bulundu ve söyledikleri ne yazık ki çıkmadı. Derya nural ın da öngörüleri çıkmadı. Didar evren, Fulya nas, Derya Nural diksiyonu temiz, iyi dileklerde bulunan anlık insanın motivasyonunu yükselten kişiler teşekkür ediyorum ama benim bir girdabın içinde boşyere umut beslememe yol açtılar. Ayrıldığım kişinin bana döneceğini hatta evleneceğimizi öngördükleri bu ayda onun eski sevgilisyle barıştığını hatta annesine bile tanıştırdığını öğrendim. Benim için yalan ümitlerin sonu oldu😢

Ben falsepetinde yaklaşık 1 yıldır fal baktıran birisi olarak hiçbir falcının dediğinin olmadığını üzülerek belirtiyorum. Yorumları anlık olarak insanı mutlu ediyor ama insan boş yere ümit ederek sonrasında daha fazla hayal kırıklığına uğruyor. Didar evren ben de birkaç şey bildi ama sonucu öngöremedi. Zeliş canın dediklerinin hiçbiri çıkmadı. Fulya nas da hep aynı öngörüde bulundu ve söyledikleri ne yazık ki çıkmadı. Derya nural ın da öngörüleri çıkmadı. Didar evren, Fulya nas, Derya Nural diksiyonu temiz, iyi dileklerde bulunan anlık insanın motivasyonunu yükselten kişiler teşekkür ediyorum ama benim bir girdabın içinde boşyere umut beslememe yol açtılar. Ayrıldığım kişinin bana döneceğini hatta evleneceğimizi öngördükleri bu ayda onun eski sevgilisyle barıştığını hatta annesine bile tanıştırdığını öğrendim. Benim için yalan ümitlerin sonu oldu😢
Canım al bendende okadar… ben bide Binnaz’da hemen hemen herkese baktırdım. Bence tüm çıkan fallar tesadüf, bildiklerinden değil maalesef

Üzülmeyin lütfen. Değerinizi anlayan buri çıkar inşaallah karşınıza. Allah büyük

Aysel Gürsaçer benim falıma bakmadı enerji alamıyorum diye. Detaylı da soru da sormuştum aslında.Başka böyle yaptığı var mı?
Ben baktirdim ona .Gayet nazik ve ilgili,istekli bir sekilde yorum yapti.Direk sordugum sorulara yönelik kendisi kart acti.Benim sectiklerim internet üzerinden oldugu icin onlari önemsemiyormuş.Hatta dolandirmadan cok net sorular sordugum icin de memnuniyetini dile getirdi.Tarzi òyleymis.Soru disina cikmiyor.Vadelerine daha 4_5 ay var .Cikarsa yazarim.

Size katilmamak elde degil.Anlik olarak rahatliyoruz evet ama vadeler gecip de olmayinca buyuk hayal kirikligi oluyor..Nesibe nin ben sormadan kendisinin cok net hissederek söylüyorum dedigi bir seyin vadesini 8_9 ay umdum resmen.Hatta, sen simdi olmasi mümkün degil bunun diyceksin ama gör bak nasil olucak dedi.Vade gecti... Sanirim bu platform fali cikmayanlar platformu oldu 😊

Size katilmamak elde degil.Anlik olarak rahatliyoruz evet ama vadeler gecip de olmayinca buyuk hayal kirikligi oluyor..Nesibe nin ben sormadan kendisinin cok net hissederek söylüyorum dedigi bir seyin vadesini 8_9 ay umdum resmen.Hatta, sen simdi olmasi mümkün degil bunun diyceksin ama gör bak nasil olucak dedi.Vade gecti... Sanirim bu platform fali cikmayanlar platformu oldu 😊
Valla bu ara sık fal atmıyorum her şey yolunda ama yine merak ediyorum bir şeylerin sebep ve sonuçlarını. Yukarıda o Zeliş Can'a baktırdım vadesi tutmadı ama anlık olarak iyiydi yazılmış. Zeliş Can benim için asla fal baktırmak istediğim birisi değil. Bir kez baktırdım o da hep aynı şeyleri söyledi. Normal birine fal at desem yine bunları söylerdi zaten. Falcıların genel geçer şeyler yerine farklı şeyler söyleyip bir şeyleri tutturması benim için ilgi çekici geliyor. Ya tutarsa diyorum ve tekrardan aynı kişiye fal atıyorum. Bir de her yorumcuyu kendimde değil çevremdeki arkadaşlarımla da deneyimliyorum. Hem fala çok para vermemek hem de boşuna ümitlenmemek için. Ama herkese bir Şule Naz tavsiye edebilirim sanırım. Vadesi tutmadı ama dediği şeyler olmadı da diyemem. Beklediğim bir eski sevgili vs yok belki de ondan bana oluyormuş gibi geliyor.

X