Fal Sepeti Deneyimleri

Arkadaşlar
Gül Demir
Nezih Tuna(baktırmayı düşünüyorum daha baktırmadım )
Ayda Deniz
Ahu Yaldız
Mars Ateş
Mücahit Özkan
Yasemin Türk
Zelil Can hakkında ne düşünüyorsunuz

Bu kişilere konu üzerine fal baktırdım ve hepsi hoşlanıyor diyor . Sizi de bilgilendirmek için bu falcılar hakkında görüşlerimi yazarım. Siz bu falcılar hakkında deneyimlerinizi paylaşır mısınız ? Ayrıca Binnazda da bir çok falcıya baktırdım onların da hepsi hoşlanıyor dedi sizce anlık okumada güvenmeli miyim ?

Ben ilk defa baktırdım bana önceden baktığımı hatırlamıyorum dedi sanırım tarzı öyle

Merhaba bir yolun varda falcı marsa baktıran var mı bana karşı aşırı olumsuz önyargılı beni suçlayan bir fal bakmış
Ben canlı fal baktırdım hemen ulaşmam gerekiyordu ve ilk defa baktırdım . sorduğım kişinin mesajımı gördüğünü söyledi ve ben de whatsapp bildirimleri kapatmıştım ve baktığımda gerçekten o an mesajı görmüştü. Ve sorduğum kişinin kedisi veya kuşu olduğunu söyled benim kuşum var onun da kedisi var

ve ben gercekten herkese baktirdim
önerdiğiniz anlık bildi dediğiniz kimse yok mu ? Ben geçensenelerde de birine takmıştım ve ona da sürekli baktırmıştım ona da çoğu hoşlanıyo dediler ama olumsuz diyen de olmuştu (30 taneden 5i filan) vade verdiler hepsi fos çıkmıştı. Ama hepsi binnazdaydı fal sepetini yeni keşfettim . Olumsuz konuşan tek bir yorumcu yok kafam karıştı kime güveneceğim bilmiyorum ve fallara inanıp geçen seneki gibi fos çıkarsa diye çok korkuyorum. Olmayınca da falcılar işte bir şey olmuş sen şunu şunu yapmamışsın böyle yapsaydın olurdu filan diyolar . Ama şimdiki kişi için hoşlanmıyo diyen yok olmayacak diyen de çok az kişi var hatırladığım sibella tarkan binnazda bi tek o hoşlanıyo ama olmayacak dedi .

Acikcasi ben kimseye güvenmezdim. Melisa Donukuk'a baktirdiniz mi? O ne dedi?

Acikcasi ben kimseye güvenmezdim. Melisa Donukuk'a baktirdiniz mi? O ne dedi?
Onun kredsin çok yüksek geliyor Onu mu öneriyosunuz? Yani binnazda çok çok baktırdım yanlış mı yapıyorım bilmiyorum insanı yanlış yönlendirip kafasını karıştırabiliyolar binnazdaki yoruck
duygu denize de baktırmıştım onu listeye eklememişim

Bende kimse 3. kisiyi görmedi ona göre. Burada konusulan herkes patladi. Sonra ben kendim ögrenip falcilara söyledigimde suclu ben oldum ben cok bunaltmisim. Gercegi bilen kimse olmadi bu uygulamada
Bende bir kişi gördü binnazda tanışıp instagrramda devam etti . Ama o kişiye ulaşamıyorum adını da hatırlamıyorum . Bir iki kişi de hoşlanmıyor demişti. Bu sefer o kişiye hoşlanmıyor diyenler bile yeni kişi için hoşlanıyo diyorlar bilmiyorum kafamı karıştıroyolar bazen sanki bazıları direkt benim hissetiklerimi söylüyo gibi geliyo, bazıları sorduğum kişiyle beni karıştırıyor

Bu instagramda devam eden falım için çalıştı 2-3 gün bekledi ve ben ona inanmamıştım bi tek onun dediği oldu ama ne yaptı nasıl yaptı bilmiyorum

Ben Fal sepetinde kimseyi önermiyorum artik. Merak ettim, bazen Melisa biliyor ama o da her zaman bilmiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…