Fal Sepeti Deneyimleri

Bunu ben de fark ettim. Pahali yorumcular bir sürü profil acip sanirim kendine yorum yapiyor durmadan. E mail acip kayit olmak çok kolay zaten.

Nadide Hanzade vadeye takilmadan dediği gibi çıkan var mi? 3 yil önce kardeşim bi şey sormuştu ve 1 yıl sonra gerçekleşecek demişti fakat 2 yil sonra gerçekleşti dediği şey.

Merhaba kızlar aranıza yeni katıldım fal sepetinden firuze şanlıya yeni bir bakım yaptırdım oldukça mantıklı konuştu bence deneyimleyeniniz varmı ne düşünüyorsunuz.

By yorumcuda çok net konuşarak bir tarih verdi.Bakalım hangisi doğru çıkacak sadece şu konuyu beğenmedim kart açılımı yapmadı.Süreyi de iyi kullanmadı.Tek bir konu üzerinde sürekli kendisince yorum yaptı.

Elenanın ilk falı çıkmıştı. İkinciyi ilk falla yakın zamanda baktırdım bambaşka senaryo çizdi, ilk dedikleriyle tamamen çelişti ama dediğim gibi ilki çıktı ikinci fos. Tekrar baktırmaya gerek var mı dersiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…