Fal Sepeti Deneyimleri

Fal sepeti ile alakalı genel kanım pembecilerin ağırlıkta olduğu yönünde. Bugüne kadar 39 fal baktırmışım fal sepetinde ve içlerinde sadece Medyum Namaste, Medyum Bilge, Şule Naz ve eskilerden Leyla Seçkin olumsuz konuşanlar. Olumlu da olsa olumsuz da olsa hiçbiri de çıkmadı arkadaşlar. Mesele bir konu üzerinde olumsuz sonuçlanacak diyebilmek ve bunu bilmek değil zaten, ne şekilde ve ne sebeple olumsuz olacak bunu bilebiliyor mu mesela? Aynı durum olumlu fallar için de geçerli. Bu anlamda hepsi sınıfta kalıyor.
Kesinlikle doğru. Neden olumlu gördü mesela klasik cumlelerle değil de geçmişten bir iki sahne koyabiliyor mu önüne ona bakmak lazım. Youtubadaki kollektif açılımlara bile daha çok uyumlaniyor insan . Medyum nameste bir haftada iki defa bakıp ilkinde adam gelcek dedi ikincisinde yeni biri geliyor dedi 😉

Kesinlikle doğru. Neden olumlu gördü mesela klasik cumlelerle değil de geçmişten bir iki sahne koyabiliyor mu önüne ona bakmak lazım. Youtubadaki kollektif açılımlara bile daha çok uyumlaniyor insan . Medyum nameste bir haftada iki defa bakıp ilkinde adam gelcek dedi ikincisinde yeni biri geliyor dedi 😉
Aynen yani kollektif açılımlardaki kişilik analizleri, olaylar sebepler sonuçlar bile daha uyumlu oluyor bazen çünkü enerjisini oraya odaklıyor bakan ve bunu içinden gelerek yapıyor. Demek ki sen yorumcu olarak içinden geldiği için değil tamamen maddi açıdan bakarak yorum yapıyorsun, işte parasını aldım en az 7-8 dakika konuşmalıyım dolu dolu geçmeli ama içerik çok derin olmasa da olur nasıl olsa emek verdiğimi düşünecek sonra bu falı unutacak kafasında bakıyorsun. Bilmiyorum belki de bu sebepten tutturamıyorlar.

Aynen yani kollektif açılımlardaki kişilik analizleri, olaylar sebepler sonuçlar bile daha uyumlu oluyor bazen çünkü enerjisini oraya odaklıyor bakan ve bunu içinden gelerek yapıyor. Demek ki sen yorumcu olarak içinden geldiği için değil tamamen maddi açıdan bakarak yorum yapıyorsun, işte parasını aldım en az 7-8 dakika konuşmalıyım dolu dolu geçmeli ama içerik çok derin olmasa da olur nasıl olsa emek verdiğimi düşünecek sonra bu falı unutacak kafasında bakıyorsun. Bilmiyorum belki de bu sebepten tutturamıyorlar.
Ben o şekil kollektiflere denk geldiğimde bakan kişinin buna ihtiyacı olan bu videoyu görsün diye niyet ettiğini düşünüyorum

Çok yorum okudum, hangi arkadaşımız yazmıştı bilmiyorum ama Talia’ya iki kez gidince tutarsız olduğunu anlarlar yazıyordu galiba. O sitede 150nin üzerinde fal baktırmışımdır. Zaten şimdi kredileri artınca çok elzem durumlar olmadan uzun süredir fal baktırmıyorum. En son adamakıllı olan Fulya Nas idi. Talia’yı da beğeniyorum açıkçası, fakat şöyle bir şey, daha kısa zamanlı fal bakıyor, 3 ay mesela. İşte bu kötü. Bir de uzun zamandır telefonda bakıyor ve buna çok kredi gerekiyor ve bu da kötü. Daha ne zaman giderim bilmiyorum. Ama hakkını yememek lazım, dediği vakitlerde ille bir şeyler yaşanıyor, en azından ben yaşamıştım. Enerji olayı mıdır bilmiyorum. Bu arada evet, Alex özellikle konuyu bildiği durumlarda daha bi danışman havasında oluyor. Ama onun sayesinde çok şeyi çözmüştüm zamanında. Şimdilik Fulya Hanım’ın dediklerini
bekliyorum bakalım…

Eklentiler

• 4171AC9B-9A00-4061-9A13-A93C6ACF041E.png
    4171AC9B-9A00-4061-9A13-A93C6ACF041E.png
    187,5 KB · Görüntüleme: 45
Mısîrlı da çıkmamıştı bende..Alex yasam kocu ,danisman gibiydi .Ilk zamanlar 20 dk yorum gönderdigini biliyorum.Simdi 6 dk hatta didar evren bana 4 küsür dk göndermisti ve hic hic cikmadi.Arkadasima da ayni sekilde.Halen cok popüler ve hemen doluyor.Fal sepeti eskiden cok daha iyiydi.Yorumcular daha özverili bakarlardi.5 _6 yil önceden bahsediyorum. Cikmasa da en azindan emegini hissederdin.simdi sadece sordugun soru üzerinden konusuyorlar.Bir tek elena günce,zeus farkli konularda hislerini söyledi bana.Nesibe patladi, kemal ceri patladi, nadide hanzade patladi en son bende.Bir Elena Günce bekliyorum şu an .Vade olarak temmuz ya da eylül dedi en gec.O da patlarsa fal sepetinden kimseden yorum almam daha.
Eskiden çok daha iyiydi evet, buna kesinlikle katılıyorum. Şimdi bir çok yorumcu var evet ama fal yorumlamalarındaki kaliteleri tartışılır

bana eski sevgilimden dönüs olmadıgı icin vadesi tutan yok ama vadeler de hep uzun yani 3 vakit dese 3 ay sonra da olabilir diyor haliyle
Ne oldu pekib
Çok yorum okudum, hangi arkadaşımız yazmıştı bilmiyorum ama Talia’ya iki kez gidince tutarsız olduğunu anlarlar yazıyordu galiba. O sitede 150nin üzerinde fal baktırmışımdır. Zaten şimdi kredileri artınca çok elzem durumlar olmadan uzun süredir fal baktırmıyorum. En son adamakıllı olan Fulya Nas idi. Talia’yı da beğeniyorum açıkçası, fakat şöyle bir şey, daha kısa zamanlı fal bakıyor, 3 ay mesela. İşte bu kötü. Bir de uzun zamandır telefonda bakıyor ve buna çok kredi gerekiyor ve bu da kötü. Daha ne zaman giderim bilmiyorum. Ama hakkını yememek lazım, dediği vakitlerde ille bir şeyler yaşanıyor, en azından ben yaşamıştım. Enerji olayı mıdır bilmiyorum. Bu arada evet, Alex özellikle konuyu bildiği durumlarda daha bi danışman havasında oluyor. Ama onun sayesinde çok şeyi çözmüştüm zamanında. Şimdilik Fulya Hanım’ın dediklerini
bekliyorum bakalım…
Taliaciksaydi söylerdim . Çıkmadı . Birbirinin zıttı iki yorum yaptı. İlk falda 20 günlük vade verdi bir yıl oldu. İlk falda adam gelcek seni istiyor dedi üçüncü falda kız sana buri geliyor tipi şöyle şöyle sen bu adamla evlencen . Öbürü gelmicek dedi. Bu nedir ya insanla dalga geçer gibi. İlk falda çok inandım çok güvendim kesin biliyor dedim ama size yemin ederim üçüncü falda soru bile sormadım o derece tutarsizdi. Keşke almasaydi falimi. Fulyanin olumsuz konuştuğu olay olumlu oldu bu arada. Kimse burda birilerini kötülemek yada iyi göstermek için yorum yapmıyor herkes kendi deneyimini paylaşıyor. Ben açıkçası hak edene hak ettiği deger verilsin diye insanlar kandirilmasin diye üye oldum . Fal sepetinde de çok şişirme yorumlar yapılıyor. Geçen seneden beri tonlarca fal attım. Neyin ne olduğunu en azından kendi payima dusenle tecrübemle aktariyorum 🙏

eski sevgilimden dönüs olmadı verilen vadeler de uzun zaten.Sabahın köründe büyük salaklık yapıpı yanlıslıkla watsaapdan görüntülü aradım ki ben numarasını silmiştim.Eski aramalarda vardı kendisi.Bildirim gittigi icin kendisi sonra döndü bende yanlıslıkla aradım dedim o da tamm dedi.Yani fallar patladı sanki😀Ben yanlıslıkla döndüm adam da sallamadı

eski sevgilimden dönüs olmadı verilen vadeler de uzun zaten.Sabahın köründe büyük salaklık yapıpı yanlıslıkla watsaapdan görüntülü aradım ki ben numarasını silmiştim.Eski aramalarda vardı kendisi.Bildirim gittigi icin kendisi sonra döndü bende yanlıslıkla aradım dedim o da tamm dedi.Yani fallar patladı sanki😀Ben yanlıslıkla döndüm adam da sallamad

eski sevgilimden dönüs olmadı verilen vadeler de uzun zaten.Sabahın köründe büyük salaklık yapıpı yanlıslıkla watsaapdan görüntülü aradım ki ben numarasını silmiştim.Eski aramalarda vardı kendisi.Bildirim gittigi icin kendisi sonra döndü bende yanlıslıkla aradım dedim o da tamm dedi.Yani fallar patladı sanki😀Ben yanlıslıkla döndüm adam da sallamadı
Kimlere baktirdin acaba

Bu tip güzellikleri ben de yapıyorum arıyorum gönderisini falan beğeniyorum yanlışlıkla :KK70:neler düşünüyorlar acaba o sırada. Neyse olan olmuş üstünde durmayıp önüne bakmak gerekiyor tabii.

Bu tip güzellikleri ben de yapıyorum arıyorum gönderisini falan beğeniyorum yanlışlıkla :KK70:neler düşünüyorlar acaba o sırada. Neyse olan olmuş üstünde durmayıp önüne bakmak gerekiyor tabii.
siz dönünce nasıl geri dönüşler aldınız?Bence onu unutamayıp takip ettigimi sanıyor ve hosuna gidiyordur.

X