Fallar çıkıyor mu?

pinkstrap

♡Akrep Kadını ♡
Pro Üye
10 Ocak 2014
30.847
47.149
Çıkmasını istediğin birşey mi söylediler?
Bana çıkmaz çünkü inanmam, sana çıkar çünkü inanıyorsun ve hayatını fala göre yönlendirirsin.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 952 gün geçti.

VEdeBU

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2015
6.091
11.007
Atıpta tutturan olmaz mı
Beş yalan söylersen genele dair birinin tutma ihtimali çok yüksektir
Bu kadar aciz olmayın ya bir yalancı üçkağıtçı sizin umutlarınızdan duygularınızdan faydalanmasın bu kadar

esmeralisa

Allah her şeye yeter!
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2011
2.263
993
Bu konu kapanır ama kapanmadan yazayım..

Geleceği Allah'tan başka kimse bilemez.

Fala bakanları ve fallardan medet umanları Allah doğru yola iletsin.

***''Ey iman edenler! (Aklı örten) içki (ve benzeri şeyler), kumar, dikili taşlar ve fal okları ancak, şeytan işi birer pisliktir. Onlardan kaçının ki kurtuluşa eresiniz.''
(Maide Suresi, 90.ayet)

elsa83

Guru
Pro Üye
18 Mayıs 2008
4.053
7.305
Ben çok baktırdım, dergilerde gördüğüm ünlü falcılara bile gitmiştim zamanında, o an yaşadıklarımı bilenler oldu yada geçmişi ama geleceği bilen hiç çıkmadı. Geleceği biliyor olsalar, kendilerine bir faydaları olurdu diye düşünüyorum artık.

Astoria

for whom the bell tolls... time marches on.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2016
16.712
52.922
29
Falcılar iyi gözlemcilerdir. Genelde falları sizin beklentinize ve verdiğiniz tepkilere göre yorumlarlar. Bir insanın ne beklentiyle geldiğini anlarlar ki çoğunluğu aşk sebebiyle gelir. Daha sonra da sizin beden dilinizle evet ifadelerinizi yorumlar ya da sizin direkt evet öyle oldu demenizle oradan yürürler. Gram ifadesiz bir şekilde fal dinlerseniz pek de tutturamadığını görürsünüz. Kaç tane insana fal bakıyorlar sizin gibi, artık kafalarında çeşitli profiller oluşuyor. Hatta harf tutturuyor dediklerinizin bile kafalarında en yaygın erkek ismi harfleri diye bir harf skalası var.

Benbirlaydii

Cehalet ne güzel sey, herseyi biliyorsun.
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2014
8.642
6.448
Falan bakmak da baktirmak da günah. Bu konu kapanacak biliyorum ama yine de yazıcam. Faldan medet uman insanlara sesleniyorum gaybi Allah tan başkasi bilmez...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1362 gün geçti.

NeverOne

Nirvana
Pro Üye
18 Ekim 2013
16.273
32.607
30
Bu konu kapanır ama kapanmadan yazayım..

Geleceği Allah'tan başka kimse bilemez.

Fala bakanları ve fallardan medet umanları Allah doğru yola iletsin.

***''Ey iman edenler! (Aklı örten) içki (ve benzeri şeyler), kumar, dikili taşlar ve fal okları ancak, şeytan işi birer pisliktir. Onlardan kaçının ki kurtuluşa eresiniz.''
(Maide Suresi, 90.ayet)
Konu kapanır mı bilmem de siz banlanabilirsiniz dini yorumun yasak olması sebebiyle.:duduk:

P Portakalli ordek fal topikleri var sitede, oraya bak istersen.

Hiisaarr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Mart 2017
1.447
1.538
Ben fal baktırmayı çok seviyorum.Daha önce fal baktırıp çıkan var mı?
Fal baktırmak ?? Çok günah çıkmaz tabi kim bile bilir allahtan başka geleceği boş şeyler le uğraşıp günaha girmeyin netten bakın isterseniz çok günahı var onun yerine isteğinizi allaha el açıp isteye bilirsiniz günah la bir yere varılmaz

BBlair

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
30 Mart 2013
2.833
15.526
28
Bana genelde cevremde herkes kahve falı baktırmak ister artık o kadar bunaldımki.
Fal falan hikaye böyle şeylere vakit ayırmayın namaz kılıp dua edin en iyi şey.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 401 gün geçti.