Fallar çıkıyor mu?

Atıpta tutturan olmaz mı
Beş yalan söylersen genele dair birinin tutma ihtimali çok yüksektir
Bu kadar aciz olmayın ya bir yalancı üçkağıtçı sizin umutlarınızdan duygularınızdan faydalanmasın bu kadar

Bu konu kapanır ama kapanmadan yazayım..

Geleceği Allah'tan başka kimse bilemez.

Fala bakanları ve fallardan medet umanları Allah doğru yola iletsin.

***''Ey iman edenler! (Aklı örten) içki (ve benzeri şeyler), kumar, dikili taşlar ve fal okları ancak, şeytan işi birer pisliktir. Onlardan kaçının ki kurtuluşa eresiniz.''
(Maide Suresi, 90.ayet)

Ben çok baktırdım, dergilerde gördüğüm ünlü falcılara bile gitmiştim zamanında, o an yaşadıklarımı bilenler oldu yada geçmişi ama geleceği bilen hiç çıkmadı. Geleceği biliyor olsalar, kendilerine bir faydaları olurdu diye düşünüyorum artık.

Falcılar iyi gözlemcilerdir. Genelde falları sizin beklentinize ve verdiğiniz tepkilere göre yorumlarlar. Bir insanın ne beklentiyle geldiğini anlarlar ki çoğunluğu aşk sebebiyle gelir. Daha sonra da sizin beden dilinizle evet ifadelerinizi yorumlar ya da sizin direkt evet öyle oldu demenizle oradan yürürler. Gram ifadesiz bir şekilde fal dinlerseniz pek de tutturamadığını görürsünüz. Kaç tane insana fal bakıyorlar sizin gibi, artık kafalarında çeşitli profiller oluşuyor. Hatta harf tutturuyor dediklerinizin bile kafalarında en yaygın erkek ismi harfleri diye bir harf skalası var.

Bu konu kapanır ama kapanmadan yazayım..

Geleceği Allah'tan başka kimse bilemez.

Fala bakanları ve fallardan medet umanları Allah doğru yola iletsin.

***''Ey iman edenler! (Aklı örten) içki (ve benzeri şeyler), kumar, dikili taşlar ve fal okları ancak, şeytan işi birer pisliktir. Onlardan kaçının ki kurtuluşa eresiniz.''
(Maide Suresi, 90.ayet)
Konu kapanır mı bilmem de siz banlanabilirsiniz dini yorumun yasak olması sebebiyle.:duduk:

P Portakalli ordek fal topikleri var sitede, oraya bak istersen.

Ben fal baktırmayı çok seviyorum.Daha önce fal baktırıp çıkan var mı?
Fal baktırmak ?? Çok günah çıkmaz tabi kim bile bilir allahtan başka geleceği boş şeyler le uğraşıp günaha girmeyin netten bakın isterseniz çok günahı var onun yerine isteğinizi allaha el açıp isteye bilirsiniz günah la bir yere varılmaz

Bana genelde cevremde herkes kahve falı baktırmak ister artık o kadar bunaldımki.
Fal falan hikaye böyle şeylere vakit ayırmayın namaz kılıp dua edin en iyi şey.

X