FARMASİ KULLANICILARI

Üye toplamak, site, face, instagram linki vermek, whatsapp vb iletişim bilgisi paylaşmak, ürün reklam/satışı yapmak yasaktır.

farmasinin ürünlerini beğeniyorum bir ara satış temsilcisiydim de çok baskı yapıyorlardı her dakika şu kadar üye şu kadar satış bilmem ne bunaldım bıraktım. Şimdi ürünleri ucuza almak için bir daha üye olmak istiyorum üye yapacak biri var mı?
Merhaba, size yardımcı olabilirim dilerseniz.

Bu tür işlerde ekip çok önemli onu bilir onu söylerim. Baskı olan yerler insanı sıkıyor. Destek olmak gerek. Benim bulunduğum ekipte yükseldiğinizde, yani çalıştığınızda üye ekleme desteği veriyorlar bu çok hoş mesela. Ama diğer türlü hep en üstteki kazanıyor.

Merhaba asi siyah farmaside sponsor olarak ve ürünleri kullanıp memnun olduğumu öncelikle sizinle paylaşmak isterim sizde isterseniz ürünlere %40 indirimli bir şekilde ücretsiz üyelik ile alabilirsiniz üye olduğunuz da hiç bir ücretsiz odemiyorsunuz her ay sipariş verme gibi bir zorunluluğu yok yardımcı olmak isterim saygılar

Merhaba önceden üye olduğunuz için eğer 3 ay sipariş girişi yapmadınız ise askıya düşersiniz bu durumda yeni kayıt yapmanız lazım yardımcı olmak isterim

Üye toplamak, site, face, instagram linki vermek, whatsapp vb iletişim bilgisi paylaşmak, ürün reklam/satışı yapmak yasaktır.

Merhaba instagram hesabim .... burdan ulasirsaniz detayli ilbilgi verebilirim

Son düzenleyen: Moderatör:
farmasinin ürünlerini beğeniyorum bir ara satış temsilcisiydim de çok baskı yapıyorlardı her dakika şu kadar üye şu kadar satış bilmem ne bunaldım bıraktım. Şimdi ürünleri ucuza almak için bir daha üye olmak istiyorum üye yapacak biri var mı?

Merhaba instagram hesabim ... burdan ulasirsaniz detayli ilbilgi verebilirim

Son düzenleyen: Moderatör:
Çekinmeden üye olabilirsiniz isterseniz ben sizi üye.yapabilirm. hep ürünleri ucuza alırsınız hemde geliş.fjyatina almış.olursunuz yanı misal 50 tl lik bir ürün üye iseniz siz 35 tl gibi bir rakam a.alırsınız hicbir zararı yok cebinize

Çekinmeden üye olabilirsiniz isterseniz ben sizi üye.yapabilirm. hep ürünleri ucuza alırsınız hemde geliş.fjyatina almış.olursunuz yanı misal 50 tl lik bir ürün üye iseniz siz 35 tl gibi bir rakam a.alırsınız hicbir zararı yok cebinize

X