Farmasiye yeni üye oldum ama pek anlayamadım, yardım edecek olan var mı acaba?

lunamila

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2021
122
34
25
Ben kendi ihtiyaçlarımı daha uygun bir fiyata almak için üye oldum. %40 daha ucuza alıyormuşum. Ama siteye girişimci olarak giriyorum kullanıcı bilgilerimle, ürünü sepete eklediğim zaman o ürün %40 olmuyor. Neden acaba? Bu indirimden yararlanmak için ne yapmalıyım

Her üründe kar oranın farklı oluyor. Sistemden giriş yapınca sepete ekleyip alışverişe devam edince indirimli olarak alıyorsun. Kargo limitine ulaşamadıysan kargo ücreti veriyorsun. Ama şirket o kargo ücreti yerine sana bir ürün hediye yolluyor

Ben kendi ihtiyaçlarımı daha uygun bir fiyata almak için üye oldum. %40 daha ucuza alıyormuşum. Ama siteye girişimci olarak giriyorum kullanıcı bilgilerimle, ürünü sepete eklediğim zaman o ürün %40 olmuyor. Neden acaba? Bu indirimden yararlanmak için ne yapmalıyım
üye olduğunuzdan emin misiniz? bence sponsor değişiklğine gitmelisiniz. ben farmasi girişimciyim ve ciddi kar elde ediyorum. istersen geçiş yapabilirsin. güçlü bir takımdayım. kazanmak istersen yardımcı olurum

üye olduğunuzdan emin misiniz? bence sponsor değişiklğine gitmelisiniz. ben farmasi girişimciyim ve ciddi kar elde ediyorum. istersen geçiş yapabilirsin. güçlü bir takımdayım. kazanmak istersen yardımcı olurum
Elbette isterim kazanmak ama çevrem çok dar olduğu için alacaklarını düşünmüyorum maalesef. Ve evet bende girişimciyim ve şimdi çözdüm bende baya uyguna alıyorum ihtiyaçlarımı

X