Fazla sütten sıkıntı cekenler

Gullisan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2019
40
0
34
Sütün fazla bebeğim emerken boğazında kalıyor emdikten sonra huzursuz oluyor. Feci gazi oluşuyor.uykulari bölük pörçuk .sanirim sürekli ön sütü emdiği için doymuyor tekrar meme istiyor ve tekrar gaz oluşuyor. Bazen de uzun süre süt icmedigi halde meme istemiyor siskinlikten kaynaklı sanirim. Dün sutum azdı ve emdi uzun huzurlu bir uykuya daldı.benim gibi sütü fazla olup bu tür problemler yaşayan var mı

Aynı problemi yasayan varsa yardımcı olsun lütfen çok çaresiz kaldım emzirmekten korkuyorum.her emzirme sonrası aşırı gaz ve huzursuzluk oluşuyor. Tıkandığı için yeterince uzun emmiyor,ne bir beslenme duzeni kaldı bebeğinin ne uyku duzeni

Emerken süt bogazinda kalıyor süt akışına yetişemiyor yavrum memeyle boğuşuyor resmen yüzü gözü süt içinde kalıyor dünya kadar süt var ama aç kalıyor cocuk

Pompayla önceden biraz sütünü kendin sagsan azalir hemde en son gelen doyurucu sütu bebisin emiyor olur.. Pompayla sagdigin sütu sonra Biberonla bebegine Icirebilirsin .. Benim daha ilk. Hamileligim ama pompa almayi düsünüyorum acikcaasi bence senin gibi durum. Yasayanlar bundan yararlanabilir

Pompayla önceden biraz sütünü kendin sagsan azalir hemde en son gelen doyurucu sütu bebisin emiyor olur.. Pompayla sagdigin sütu sonra Biberonla bebegine Icirebilirsin .. Benim daha ilk. Hamileligim ama pompa almayi düsünüyorum acikcaasi bence senin gibi durum. Yasayanlar bundan yararlanabilir
Sutum emzirme boyunca fazla geliyor yani sağmak çözüm olmuyor bu durumda sagdikca süt artıyor bir de çok

Sütünüzü sağıp biberonla verebilirsiniz
Allah baska dert vermesin zor gerçekten

X