Femara Kullanan Veya Kullanmış Kullanacak olanlar Gelin Birbirimize Bu Yolda Yardımcı Olalım

Femara ile kaçıncı denemede gebe kaldın ?

• Ankete Katılan
    8
Sağol canım suanda 2 aylık inşallah rabbim sana da verir en kısa zamanda kötü düşünme hiç bi zaman oluruna bırak ben olmaz dediğim anda hamile kaldım
İnşallah rabbim büyük bebek gördükce daha bi istekleniyorum ya hayırlısı

Merhaba arkadaşlar bende de çikolata kisti vardı bu nedenle femara kullandım hamile kalabilmek için ilk kullandığım ay 3 tane gÜzel yumurtam oldu çatlatma iğnesi vuruldum adetten 2 gün önce test yaptım net iki çizgiyi çıktı sonra hemen kan testi yaptırdık ve hamileydim 1.5 yıldır uğraşıyorduk ama femara sayesinde hamile kaldım
Tebrik ederimmm. Ne güzel böyle olumlu örnekleri görmek. Bennde çikolata kisti hastasıyım. 26 yaşındayım. Sen kaç yaşındasın canımbide famera ilacı ne tür bi ilaç pek bilgim uokda bu konuda.

Çok teşekkür ederim. Şimdi tüm sayfaları okudum sizinde bebişiniz geliyo sanırım çok sevindim adınıza allah sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin darısı başımıza
Bilmiyorumki bugün testi tekrarladım. Koyulaşmamadı hafif silik beyaz çizgi bata 4 gün var inşallah bebişim benimledir

Seninledir hiç merak etme dua et bol bol tüm süreç güzel geçsin inşallah silik çizgide gebeliği gösteriyor. Yarın kan testi yaptır istersen
Aminn inşallah canım çok dua ediyorum...Bende yarın kan versemmi diyorum ama bilmiyorum negatifi görürsem ağlarımm

Aminn inşallah canım çok dua ediyorum...Bende yarın kan versemmi diyorum ama bilmiyorum negatifi görürsem ağlarımm
Peki ya pozitifse ağlaman mı daha uzun süreli olur mutluluğun mu ?? Ki ben pozitif olduğunu düşünüyorum ben hayatta dayanamaz yaptırırdım ama yinede sen bilirsin canım.

Peki ya pozitifse ağlaman mı daha uzun süreli olur mutluluğun mu ?? Ki ben pozitif olduğunu düşünüyorum ben hayatta dayanamaz yaptırırdım ama yinede sen bilirsin canım.
Ayy pozitifse varya bayram yaparım bayrammmmmmm allahhh. Ne güzel olur inşallah yarın vermeyi düşünüyoeum ama emin değilim daha

X