Femara Kullanan Veya Kullanmış Kullanacak olanlar Gelin Birbirimize Bu Yolda Yardımcı Olalım

Femara ile kaçıncı denemede gebe kaldın ?

• Ankete Katılan
    8
2 ay oldu denemeye başlayalı eylüle kadar denicem olmazsa başlıcaz tıbbi tedavilere. Arı sütü kullanıyorum bende. Senin sorunun neydi bu arada bide kaç yaşındasın

2 ay oldu denemeye başlayalı eylüle kadar denicem olmazsa başlıcaz tıbbi tedavilere. Arı sütü kullanıyorum bende. Senin sorunun neydi bu arada bide kaç yaşındasın
Bende 1 ay yumurtluyorsan bir daha ki ay yumurtlamıyorum yani yumurtam az oluyor bir ay

Nasıl güzel olur yaaa onun kalp atışını felan duycaksın yerimmmm :KK70:
annesinin kuzusuu yerim onu ben :) allahım rüyalarımızı gerçek yapsın. geçen rüyadma görüyorum ki mayıs ayında hamile kalıcaksın ve kızın olacak diyor biri bana:) ama tırt yani hala bişey yok

annesinin kuzusuu yerim onu ben :) allahım rüyalarımızı gerçek yapsın. geçen rüyadma görüyorum ki mayıs ayında hamile kalıcaksın ve kızın olacak diyor biri bana:) ama tırt yani hala bişey yok
Bende rüyalarımda görüyom ama daha folyok :KK70: ahahahhh bi olsun varya neler alcam ben ona neleeeer

Yok kız daha gitmedim yarın belki veririm köye gidebilirim 2.3 günlüğüne yada yanıma test alıcam
canm m.ettim insallh hamilesindir konulari okudum testin silik cikmissa ozamn hamilesindir sen nasl dayanyorsun benimde 4 gunum kaldi artik baklm allh buyuktur

canm m.ettim insallh hamilesindir konulari okudum testin silik cikmissa ozamn hamilesindir sen nasl dayanyorsun benimde 4 gunum kaldi artik baklm allh buyuktur
Silik ama bilmiyorum çatlatma iğnesi vuruldumya 13.gün bugün onun için tedirginim

X