Femara kullananlar ve hamile kalanlar

Bebeğiniz hayırlı evlat olsun inşallah.. kaç sene denediniz tüp bebek değil sanırım
2018 de 2 ay klomen 2 ay da famera kullandım yumurta gelişti ikisindede çatlama iğnesi oldum yumurta çatladı ama sonuç alamadım doktor tüp yapalım deyince bizde ara verdik stresten uzak duralım dedik malum bu süreç çok stresli oluyor oldumu olacakmı niye vesaire sorulardan sa kendi kendimize bir mütdet ara verelim yine bi sonuç olmaz ise tüp deneriz dedik ve 2 sene sonra hamile olduğumu öğrendim oda şans eseri şimdi 19 haftalık hamileyim.

Bravo gerçekten hbrsey yapmadan 2 sene durmak büyük başarı sağlıkla alın kucağınıza galiba biraz rahatlamak gerek

Bravo gerçekten hbrsey yapmadan 2 sene durmak büyük başarı sağlıkla alın kucağınıza galiba biraz rahatlamak gerek
amin cümlemize inşallah o stresi anca yaşayan biliyor eşimle karar verdik rabbim nasip ederse zamanını biliyordur diye zaten ne eşimde nede bande olmamasına ilişkin bi sıkıntı yoktu sadece yumurta rezervim azdı ve her ay düzenli adet görüyordum taktiri ilahi. inanın stres en büyük etken birde sağlıklı beslenmek önemli yumurta ve sperm arttırıcı ve canlandırıcı şeylen yenmeli ama sağlılı birey olmak için bizde bunu yaptık bol bol bu ürünlerden yedik dozunu artırmadan yani rütin beslenme ve kendimizi o bebek isteme boyutundan çıkardık ve işe güce saldık ikimizde çalışıyoruz esnafız ve kaya başka şeye yoğunlaşınca demek ki rabbim nasip ediyor bu arada 8 senelik evliyiz biz .

Çok sevindim adınıza doğru söylüyorsunuz ilişkiler bile rutinleşiyor sürekli bebek için istiyorsun insn her ay kendini dinlemekten yoruluyor hakkımızda hayırlısı olsun inşallahh

Gunaydin arkadaslar ya ben de 2 kez klomen catlama ignesi yaptim olmadi.doktorum feemaraya dondu catlamaignesii yapti 2 gun agri oldu.grcti bu ayda tutmadi 2 yillik ewliyim femarada tutmasa rahim filmi cekecem dedi hic agri belirtiyok akintoda yok ilk bi hafta akinti.oldu.gecti zaten tutmadi femarada sizden dua istiyorum rahim filmi cekicek doktor hayirlisi rabbimden rabbim hic kimsenin kucagini.bos birakmasin bizlerinde ins

Gunaydin arkadaslar ya ben de 2 kez klomen catlama ignesi yaptim olmadi.doktorum feemaraya dondu catlamaignesii yapti 2 gun agri oldu.grcti bu ayda tutmadi 2 yillik ewliyim femarada tutmasa rahim filmi cekecem dedi hic agri belirtiyok akintoda yok ilk bi hafta akinti.oldu.gecti zaten tutmadi femarada sizden dua istiyorum rahim filmi cekicek doktor hayirlisi rabbimden rabbim hic kimsenin kucagini.bos birakmasin bizlerinde ins

Gunaydin arkadaslar ya ben de 2 kez klomen catlama ignesi yaptim olmadi.doktorum feemaraya dondu catlamaignesii yapti 2 gun agri oldu.grcti bu ayda tutmadi 2 yillik ewliyim femarada tutmasa rahim filmi cekecem dedi hic agri belirtiyok akintoda yok ilk bi hafta akinti.oldu.gecti zaten tutmadi femarada sizden dua istiyorum rahim filmi cekicek doktor hayirlisi rabbimden rabbim hic kimsenin kucagini.bos birakmasin bizlerinde ins ya bide bise.sorcam bu kadinlar gurubu vatsap gurubumu.kursak vatsapta surekli.konusur dertlesiriz ne dersiniz moral olur

Merhaba arkadaşlar bu ay femara ile hamile kaldım. 2. Kullanışımda hamile kaldım. Denemelere başladığımızdan tam 12 ay sonra hamile hakabildim.
Merhabalar ikinci kullanisimda hamile kaldım demişsiniz hayırlı olsun inşallah belietileriniz oldu mu hiç merak ettim de bir de femara ara kanama gibi birşey yapıyor mu bilginiz var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…