FEMARA KULLANANLAR VE KULLANMAYA BAŞLAYANLAR,RAHİM FİLMİ HSG ÇEKTİRENLER DENEYİMLERİMİZİ BURADA PAYLAŞALIM.. MART 2022

16 da kalmıştı, yok öyle ağrı sızı olmamıştı. Herkeste aynı etkiyi yapmıyor bu ilaç, hamile kalanlar da cok ama bazilarinda yumurta buyutmuyor
Ins Rabbim isteyen herkese versin.
Adetin kaçıncı günü 16 da kalmıştı?
Bende Iki yıldır uğraşıyorum.

Ins Rabbim isteyen herkese versin.
Adetin kaçıncı günü 16 da kalmıştı?
Bende Iki yıldır uğraşıyorum.
Allah yardimcin olsun canim. Adetin 12.gunu 11 mm filandi 15.gunde 16 mm de kalmıştı, benim dongum de kısa olduğu için yani 25-26 gun civari büyüme yetersiz kaldı. İlk hamileligimde klomenle hamile kalmıştım o bende daha çok işe yaradı. İnşallah en yakin zamanda sağlıkla bebeğine kavuşursun canim

Arkadaşlar merhaba. Başlığı görünce sizlere bir şey sormak istedim. Ben çalıştığım için devlet hastanesine gidemiyorum. Özeli çalışma saatine uyarlmak dha kolay oluyor. Aranızda özel kliniğe giden var mı? Klomen vs ilaçlar verdikten sonra yumurtayı kontrol etmeye tekrar çağırdığında muayene ücreti alıyor mu acaba?

Arkadaşlar merhaba. Başlığı görünce sizlere bir şey sormak istedim. Ben çalıştığım için devlet hastanesine gidemiyorum. Özeli çalışma saatine uyarlmak dha kolay oluyor. Aranızda özel kliniğe giden var mı? Klomen vs ilaçlar verdikten sonra yumurtayı kontrol etmeye tekrar çağırdığında muayene ücreti alıyor mu acaba?
Merhabalar, bende ozelde çalıştığım icin is yerime yakin bi özel hastaneye gidiyorum.. 10 gun icinde tekrar gidersem muayene ücreti ödemiyorum.. 10 gün gecmezse kontrol olarak sayiliyor ve muayene ücreti ödemiyorum ama tek seferlik..

X