FEMARA KULLANANLAR VE KULLANMAYA BAŞLAYANLAR,RAHİM FİLMİ HSG ÇEKTİRENLER DENEYİMLERİMİZİ BURADA PAYLAŞALIM.. MART 2022

Merhaba benimde ilk defa femara kullandım birinci ay 18 mm oldu gün aşırı ilişki dedi doktor ben uyamadım fazla ve adet oldum bu ay gene kullandım femarayı üç ay kullanılıyormuş zaten gebelik bu üç ay içinde olmassa aşılama önerdiler bana şimdi bu famera kullanımımda ikinci ayım bu sefer yumurtam 24 mm ve ilk defa bu kadar büyüdü doktorda çok şans bu dedi gün aşırı dedi ilişki bir gün var bir gün yok bende her gün girme taraftarıyım yani bende hamile kalabilir miyim siz ilişkiyi gün aşırımı yaşadınız yoksa her gün mü bana yardımcı olur musunuz arkadaşlar artık bende çok tükendim yoruldum 😢

Merhaba hanımlar, 1.5 yıldır evliyim ve bu süreçte bir düşük geçirdim. Düşüğün üstünden 9 ay geçmesine rağmen hamile kalamadım 2 ay önce doktora gitmeye başladım ilk ay catlatma iğnesi vuruldum gebelik olmadı. 2 ay klomen verdi doktorum klomenle de gebe kalamadım. Eşimde de bendede bir sorun yok bu ay femaraya başlattı 11.03.2022 de femara kullanmaya başladım 5 gün kullanıcam. Bir de 2 gün sonra rahim filmi çekilecem. Ve sanırım bu agrılı bir işlemmiş. Yani anestezili çekilecem ama sonrasında sancı oluyormus. Sizlerde durumlar nedir? Tecrübelerinize ihtiyacım var..
Ben 4 ay önce çektirdim canım. Çekilirken zaten bişey görmüyorsun. Hissetmiyorsun. Ben uyandığımda narkozdan dolayı ayilamadim tam olarak. Beni odaya götürdüler. Teyzem başımdaydi. Yaklaşık 1 saat uzandım dinlendim. Biseyler yedip içtim. Kendime geldim. Sonra eve gittim. Çok şiddetli sancı olmadı bende. Normal bı ağrı vardı. Zaten çok uzun da sürmedi.

Merhaba tekrardan hanımlar dün hsg çekildim. Sonuç temiz cıktı hiçbir sıkıntı problem yok. Yarın da yumurta kontrolü yapacak cünkü 1 gün oldu femara kullanmam biteli bakalım kaç mm olmuşlar. Burada okudugum kadarı ve cevremden duyduguma göre hsg hamilelik şansını arttırıyormuş. Sizde böyle şeyler duydunuz mu bir bilginiz var mı??
Evet hsg çektirdikten sonraki 3 aya kadar hamile kalma sansin yüksek canım

Bende femara kullaniyorum ilk ay hamile kalmadim bu ikinci ay. Anlamadigim adetin 5.gunu basliyorum sabah aksam iciyorum. Sonraki 5 gun iliski yasak. 6. Gun gun asiri iliski dedi doktor ama iliskinin yasak oldugu o 5 gun en verimli gunler oluyor neden iliski yasak ya ben mi yanlis anladim acaba bu ay kasiklarim hic agrimiyor acaba yumurta buyumuyor mu

Merhaba benimde ilk defa femara kullandım birinci ay 18 mm oldu gün aşırı ilişki dedi doktor ben uyamadım fazla ve adet oldum bu ay gene kullandım femarayı üç ay kullanılıyormuş zaten gebelik bu üç ay içinde olmassa aşılama önerdiler bana şimdi bu famera kullanımımda ikinci ayım bu sefer yumurtam 24 mm ve ilk defa bu kadar büyüdü doktorda çok şans bu dedi gün aşırı dedi ilişki bir gün var bir gün yok bende her gün girme taraftarıyım yani bende hamile kalabilir miyim siz ilişkiyi gün aşırımı yaşadınız yoksa her gün mü bana yardımcı olur musunuz arkadaşlar artık bende çok tükendim yoruldum 😢
Bende sizinle ayniyim bu ay ikinci denemem olacak 3. De olmazsa tup bebek dedi. Ilac bittikten aonra ki 5 gun iliski yasak dedimi size. Benim o 5 gun en verimli gunler ama iliski yasak nasil olacak anlamadim

Bende femara kullaniyorum ilk ay hamile kalmadim bu ikinci ay. Anlamadigim adetin 5.gunu basliyorum sabah aksam iciyorum. Sonraki 5 gun iliski yasak. 6. Gun gun asiri iliski dedi doktor ama iliskinin yasak oldugu o 5 gun en verimli gunler oluyor neden iliski yasak ya ben mi yanlis anladim acaba bu ay kasiklarim hic agrimiyor acaba yumurta buyumuyor mu
Adet döngünüz uzunsa oyuzden 15.gunden sonra ilişki önermiştir. Eğer değilse yanlış anlamis olabilirsiniz. İlacı kullandığınız günlerde ilişki yasak demis olabilir

Adet döngünüz uzunsa oyuzden 15.gunden sonra ilişki önermiştir. Eğer değilse yanlış anlamis olabilirsiniz. İlacı kullandığınız günlerde ilişki yasak demis olabilir
Adetim 4 gun suruyor 5.gun basla 5 gun ic sonra ki 5 gun iliski yasak. Ses kaydini surekli dinliyorum boyle diyor. Anlamadim gercekten

28 gun suruyor. Kullandigim takvime gore verimli gunler bittigi gun iliski oneriuor doktor
Evet ya siz yanlış anlamışsınız ya da onun tekniğinde bir sıkıntı var. İlacın bittiği gün denemelere baslasaniz iyi olur, gün aşırı

X