Femara kullanarak gebe kalmaya çalışanlar...

Benim femara öncesi kontrollerimde kist problemlerim vardı o yüzden doktorum ill etapta 2 dozla başlamak istemedi. Evet çoğu doktor 5 gün kullandirmis ben 6 gün kullandım femara klomen gibi bir ilaç olmadığını gerek görüldüğünde ekstra kullanım olabileceğini söyledi
he bilemicem o zaman. inşallah güzel bir sonuc alırız valla 😩

Merhaba 3 yıllık evliyim yaklaşık 1 yıldır gebe kalamiyorum. Kan testlerim herşey normal fakat yumurtam büyümüyor doktorum femara tedavisine başladı İlk kullanımda yumurtam fazla büyüdü çatlatma iğnesi ne ragmen catlamadi ve kiste döndü bu ay da 2. Kullanıma başladık 6 gün kullandım fakat bu seferde yumurtam 14.5 mmde kaldı büyümedi bu ayda pas geçtik diğer ay kist olusmazsa günde 2 tane kullanacağını söyledi. Femara kullanip gebe kalanlar varmı aranızda burda en önemli şey Moral olduğunu biliyorum fakat süreç çok zorlu ve yıpratıcı...
Femara bende polip yaptı dikkatli kullanın sürekli kullanmayın ben 2 ay üst üste aşılama yaptırdım o zaman oldu ne olduysa

Femara bende polip yaptı dikkatli kullanın sürekli kullanmayın ben 2 ay üst üste aşılama yaptırdım o zaman oldu ne olduysa
Femarayi 5 kere deniycegini eğer olmazsa SONRA aşılamaya gecegini belirtti ama bende tedirginim açıkçası her ay kullanmak acisindan

Aminn benimde adetim 3 gün gecikti test yapmaya korkuyorum cesaret edemiyorum
ben de bekliyorum valla. keske gelse regl günğm koşa koşa test yapardım 😂 bence yapın. en azından kafanız netleşir

ben de bekliyorum valla. keske gelse regl günğm koşa koşa test yapardım 😂 bence yapın. en azından kafanız netle

ben de bekliyorum valla. keske gelse regl günğm koşa koşa test yapardım 😂 bence yapın. en azından kafanız netleşir
Ya anlayamıyorum ki akıntım çoğaldı kasıklarımda ara ara adet olcakmis gibi ağrım oluyor 3 gündür hu şekilde ha bugün geldi ha yarın gelicek derken 3 gün geçti Emin olabilsem gidip test yapicam

Ya anlayamıyorum ki akıntım çoğaldı kasıklarımda ara ara adet olcakmis gibi ağrım oluyor 3 gündür hu şekilde ha bugün geldi ha yarın gelicek derken 3 gün geçti Emin olabilsem gidip test yapicam
test yapmadan emin olamayacaksın zaten 😂

X