Femara kullanıp hamile kalanlar amh kacti

Merhaba kizlar bu yumurta geliştirici ilaçlar yada çatlatma iğnesi yada işte aşılama ile hamile kalanlar amh değerleriniz kacti
Amh 1 bende bu konuyu arıyordum 2 yumurtam gelişti birisi 23 mm diğeri 16 ydı dün iğne oldum bugün beraberlik oldu ama planlı olduğu için çokta efektif olmadı ilişkimiz kadınlar için neyse de erkekler için zor olabiliyor o çocuk çok istiyor ve o saat olsun diye zorladık biraz bakalım ne olacak göreceğiz

Amh 1 bende bu konuyu arıyordum 2 yumurtam gelişti birisi 23 mm diğeri 16 ydı dün iğne oldum bugün beraberlik oldu ama planlı olduğu için çokta efektif olmadı ilişkimiz kadınlar için neyse de erkekler için zor olabiliyor o çocuk çok istiyor ve o saat olsun diye zorladık biraz bakalım ne olacak göreceğiz
Hayırlısı olsun senin canım inşallah olumlu olur bende amh 0.04 acaba çatlatma igrensi yapsam ise yararmi

Merhaba rahim filmi çekilmiş miydiniz

Hayırlısı olsun senin canım inşallah olumlu olur bende amh 0.04 acaba çatlatma igrensi yapsam ise yararmi
Bilemiyorum ki ben önce Femera kullandım doktorum sende bu tedavi işe yaramaz dedi bilmiyorum boşuna mı kullandım bilmiyorum bende Amh düşüklüğünde direkt tüp bebek deniliyor ama Allah nasip ederse her şey olur artık bu kafadayım bıraktım sağlıklı beslenip bekleyeceğim gelmesini umarım çok bekletmezler 🥹🫶🏼🎀

X