Femara kullanıp hamile kalanlar

dilekhnm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2023
72
15
Merhaba arkadaşlar, pkos hastasıyım 7 aylık evliyim, gebe kalamadığım için doktora gittik, bugün femaraya başladım, bes gun kullanip kontrole gideceğim, size sorum şu;
Femara kullanip hamile kalanlar, ilac bittikten sonra ek gida vs kullandiniz mi, hamilelik için dikkat ettiginiz yaptiginiz özel bişey oldu mu acaba 🌸🎀

Merhaba arkadaşlar, pkos hastasıyım 7 aylık evliyim, gebe kalamadığım için doktora gittik, bugün femaraya başladım, bes gun kullanip kontrole gideceğim, size sorum şu;
Femara kullanip hamile kalanlar, ilac bittikten sonra ek gida vs kullandiniz mi, hamilelik için dikkat ettiginiz yaptiginiz özel bişey oldu mu acaba 🌸🎀
Ben o şekilde hamile kaldım ilaç bittikten sonra ek gıda kullanmadım ama forumda avokado yiyenlerin çok olduğunu gördüm işe yarıyor diyorlar seviyorsanız yemekten zarar gelmez. Bana sadece doktorum femaranın yanında İnofolic combi vermişti ve aynı zamnanda matofin isimli şeker ilacı da kullandım günde 1 tane olacak şekilde

Ben o şekilde hamile kaldım ilaç bittikten sonra ek gıda kullanmadım ama forumda avokado yiyenlerin çok olduğunu gördüm işe yarıyor diyorlar seviyorsanız yemekten zarar gelmez. Bana sadece doktorum femaranın yanında İnofolic combi vermişti ve aynı zamnanda matofin isimli şeker ilacı da kullandım günde 1 tane olacak şekilde
Ben de bu şekilde femara kullanırken inofolic ve şeker ilacı günde bi adet kullanmıstım ve hamile kaldım🥰

Bende 4 ay kullandım gebe kalamadım yaşım 34 acaba ondan mi

Ben kullandım hamile kalamadım. Size önerim şu sakın doktor söylemeden kullanmayın. Ben şöyle yaptım çatlatma iğnesi vurulacaktım o ay kullandım olmadı. Bir sonraki ay dur kendim kullanayım dedim o iş öyle olmuyormuş. 2 tane polip oluştu operasyon geçirdim sonra

Bende 4 ay kullandım gebe kalamadım yaşım 34 acaba ondan mi
Aslında bir sürü sebebi olabiliyor bunun tam olarak bilmiyorum ben de ilk ayımda hamile kalmadım ama hsg çektirdikten sonraki ay hamile kaldım belki onunla da ilgili olabilir diye düşünüyorum. Tüplerim açıktı ama hsg de küçük yapışıklıklar açılıyormuş ya. Bir de doktorumu değiştirmiştim o da takviye gıdalarımı değiştirdi pcos var bende iyi yumurta takibi yaptı 1 hafta da 3 kere falan gittim mesela aşama aşama kontrol etti eğer olmasaydı ben de aşılamaya geçicektim ama bu seferkinde tuttu. Sizin de yumurta takibiniz iyi yapılmadıysa ondan da olabilir belki ya da hsg çektirmediyseniz onu da çektirin tüplerde bir sıkıntı olabilir.

X