Femera&ovitrelle ve duphaston kullanıp deneyimlerim

23 mm bide 10 mm dedi 23 mm olan önemli bizim için dedi iğne olmazsan kiste dönüşebilir dedi hemen iğne yaptır dedi ama ben adetin 12. Günü gittim kontrole
Bende 11. Günü gittim kontrole canım gittigim gün yumurta 21 mm iğneyi yazdı bugün kesin vurdur dedi 27 Kasım pazartesi vuruldum yani iğneyi

Seninki de cok yeniymis hayırlısı olsun inşallah hepimizin hakkında gelişmelerden birbirimizi haberdar edelim muhakkak hayırlı haberlerle karşılaşmak dileğiyle 🤗 günler geçmek bilmiyor en zoru da beklemek 😋
Aynen valla şimdiden başladım hesaplamalara günler çok zor geçecek doktorum beni haftaya tekrar kontrole çağırdı sizi de çağırdı mi neden çağırıyor acaba

Aynen valla şimdiden başladım hesaplamalara günler çok zor geçecek doktorum beni haftaya tekrar kontrole çağırdı sizi de çağırdı mi neden çağırıyor acaba
Yok canım beni çağırmadi ama belki yumurta çatlamışmi diye kontrol için çağırmış olabilir kimisinde okumuştum forumlarda ama net bilmiyorum yanlış bilgi vermeyeyim

Çarşamba günü randevum var ara sıra kaşık ağrısı oluyor ama çok belli edecek şekilde değil iğne etkisi diye düşünüyorum daha bugun 4. Günüm inşallah bu ay olmuştur 10 gün geçse de bı an önce test yapsam sen nasılsın senin kaçıncı gunundu
Geçen hafta cuma günü çok halsizleştim kafamı kaldıramadım bayılıcam sandım eşim acile götürdü gebelik şüphesi olduğu için bişey yapamadılar beta verdik pozitif çıktı ama değer 8 gün önce test olduğu için minik çıktı. Bugün idrar testi yaptım iki kopkoyu çizgimi gördüm çok şükür cuma günü tekrar kan vericem 🙏🏻 darısı sizin sonuçlarınıza inşallah çok dua ediyorum

Eklentiler

• IMG_2335.jpeg
    IMG_2335.jpeg
    106,9 KB · Görüntüleme: 60
Geçen hafta cuma günü çok halsizleştim kafamı kaldıramadım bayılıcam sandım eşim acile götürdü gebelik şüphesi olduğu için bişey yapamadılar beta verdik pozitif çıktı ama değer 8 gün önce test olduğu için minik çıktı. Bugün idrar testi yaptım iki kopkoyu çizgimi gördüm çok şükür cuma günü tekrar kan vericem 🙏🏻 darısı sizin sonuçlarınıza inşallah çok dua ediyorum
Yaaa çok güzel kaçıncı gün yaptınız testi benim de yarın kontrolum var Allahim inşallah sağlıkla devam ettirsin kucağına almak da nasip olsun 2024 sana uğur getirdi bile 🧿❤️

X