Gebeliğe Hazırlık Femara+ovitrelle kullanıp hamile kalanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
merhaba
benım cumartesı gunu 11.günümdü ovitrellenin.
erken gebelik testim silik çıktı.
yarında regl günüm yanı regle 3 kala yapmış oldum testi.buda kafa karıştırıcı.
ve tüm regl belırtılerım var : baş ağrım , sol kasıga ara ara gıren bıcak gıbı sancı , karında şişlik :)
ne diyorsunuz kızlar bu durumaa
ne yapayım sizce ??
Benim de bugün 11. Günümdü. Normal testlerden yaptım negatif çıktı. Zaten hiç bir belirtimde yok. Gidip kan testi verebilirsiniz bence varsa ki var gibi sanki kesin çıkar.

5 gün kaldı cnm pazar günü test günü
Boyutu çok iyi hadi inşallah hayırla sonuclanir dularim seninle 🤲🏻 burdan aklına takılan varsa sor bnde olanları söyleyim araştırdım kaç platformda daki yazıları söyleyim doktorun bizzat gün gün anlattıklarını filan
Test yaptırdın mı sonuç nedir çok merak ettim 🌼

Merhaba
Femara ve ovitrelle kullanıp hamile kalan var mı
Polikistik var bende bu ay doktorum adetin 5 günü femara başlattı 5 gün kullandım
Bugün doktorum 1 adet yumurta oluşmuş bunu çatlatalım dedi bugün ve perşembe için değerlendir, yarın içinde iğne verdi
Yani iğneden önceki gün ve sonraki günü değerlendiricez bu şekilde hamile kalan var mı acaba yardımcı olur musunuz
Ben klomen +ovitrelle kullandım 10 ve 14 gün test yaptım ikisinde de ikinci çizgi yatay çıktı 10 dk sonra silindi test de hatalı çıkmış yarın kan vereceğim beklemedeyiz

Ben de adetin 3. Günü famera kullanmaya başladım 5 gun sonra doktor iğne verdi iğne oldum bugun 5. Gun igneden sonra 15. Gun gel dedi 10 gün nasil.gecicek bilmiyorum gidince ne yapıyor doktor acaba ilk kez deniyorum 7 8 aydır bebek istiyoruz ama olmadi adetlerim düzenli hromonlar fln normal eşimde de normal fameraya başladı doktorum 1 3 ay daha olmazsa Film çekeriz dedi insallah gerek kalmaz onlara

Merhaba
Femara ve ovitrelle kullanıp hamile kalan var mı
Polikistik var bende bu ay doktorum adetin 5 günü femara başlattı 5 gün kullandım
Bugün doktorum 1 adet yumurta oluşmuş bunu çatlatalım dedi bugün ve perşembe için değerlendir, yarın içinde iğne verdi
Yani iğneden önceki gün ve sonraki günü değerlendiricez bu şekilde hamile kalan var mı acaba yardımcı olur musunuz
Ben adetliyken 5 gün femara kullandım adetim bitdikden sonra doktoruma gitdim yumurta 20 mm olmuşdu ovitrelle verdi ilişki önerdi denedim yine tutmadı adet oldum yine hastaneye gitdim adet bitdikden sonra tekrar ovitrelle verdi bi hafta sonra gel dedi gitdim yumurtlama gerçekleşmiş dedi bende beklemedeyim canm

aaa cok ıyı benımde bugün 19 mm dı son kontrolum vardı yarın sabah iğne cuma aksamına da ılıskı . Saan ılıskıyı nasıl önerdi
Bi oneride bulunmadi,cumartesi pazar iliski onerdi. Zaten esim calisiyor ben cuma ve cumartesi yi degerlendirebildim sadece , umarim guzel haberler alirz

Bi oneride bulunmadi,cumartesi pazar iliski onerdi. Zaten esim calisiyor ben cuma ve cumartesi yi degerlendirebildim sadece , umarim guzel haberler alirz
inşallah bakalım hayırlısı ıle pekı sonrasında gıttın mı yanı catladığını bılıyor musunn?

inşallah bakalım hayırlısı ıle pekı sonrasında gıttın mı yanı catladığını bılıyor musunn?
Hayir doktorum soylemedi ama çatlamazsa zaten kist olur artik agri yapar oda şuan beklemedeyim ay sonu gorucez. Bana cunku cumsrtesi icin catlamak uzere cok iyi dedi rahim duvarıda 3 kat olmus o da iyi bir seymis o sekilde

X