Gebeliğe Hazırlık Femara+ovitrelle kullanıp hamile kalanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
4 tane gayet iyi bende 2 tane oluştu biri 19 diğeri 15 doktorum 19 olan ideal bununla devam edicez dedi diğeri çatlamaz diye düşünüyorum
Eğer bugün dediyse 15 olan da yakında buyur yukarda dedimi yap eğer bugün denedi farzet ki üç gün önce dedi bugünden itibaren bir hafta ilişki olsun garanti yani Allah nasıp eder bakarsın bilemezsin

bende femara kullandım 16-18 mm iki yumurta olmuş sabah iğne vurdum inşallah 15 gün sonra güzel haberlerle döneriz :)

bende femara kullandım 16-18 mm iki yumurta olmuş sabah iğne vurdum inşallah 15 gün sonra güzel haberlerle döneriz :)
Doktorunuz sizi adetin baslangıcından itibaren kaçıncı gün kontrole çağırdı acaba ? Benim tam 14. Gün oluyor acaba geç mi diye kafama takıldı

Doktorunuz sizi adetin baslangıcından itibaren kaçıncı gün kontrole çağırdı acaba ? Benim tam 14. Gün oluyor acaba geç mi diye kafama takıldı
adetin 4.günü ilacı kullanmaya başladım 11. gün kontrole gittim. ama 14.gün normal geç değil. muane oldunuz mu sonuç nedir peki

adetin 4.günü ilacı kullanmaya başladım 11. gün kontrole gittim. ama 14.gün normal geç değil. muane oldunuz mu sonuç nedir peki
Benim 2. Gün başlattı sadece 3 gün kullandım günde iki tane aynı anda içmemş söyledi. İçtiğim günden itibaren sol yumurtalığımda baya ağrım oldu oyulur gibi, sağda hafif hafif. Benim bir sorunum yok aslında sadece adetlerim çok düzensiz ve sebebi de yok. Pco yok hormonlar temiz. Aralık ayında boş gebelikten kürtaj oldum hemde iki kese vardı ikiside boştu 😔 doktorum planlı gebelik önerdiği için kaliteli yumurta elde etmek için femara başlattı. Ama herkes 5 gün kullanmış benim neden 3 gün anlamadım. Doktorumda çok iyi bir doktor ama kafam karıştı açıkçası

Benim 2. Gün başlattı sadece 3 gün kullandım günde iki tane aynı anda içmemş söyledi. İçtiğim günden itibaren sol yumurtalığımda baya ağrım oldu oyulur gibi, sağda hafif hafif. Benim bir sorunum yok aslında sadece adetlerim çok düzensiz ve sebebi de yok. Pco yok hormonlar temiz. Aralık ayında boş gebelikten kürtaj oldum hemde iki kese vardı ikiside boştu 😔 doktorum planlı gebelik önerdiği için kaliteli yumurta elde etmek için femara başlattı. Ama herkes 5 gün kullanmış benim neden 3 gün anlamadım. Doktorumda çok iyi bir doktor ama kafam karıştı açıkçası
Doktor onu yeterli görmüştür senin için genelde pko olanlara yumurta daha kaliteli olsun ve rahim duvarı kalınlaşsın diye veriyorlar senin çok bi problemin yok, femara meme kanserlerine verilen bi ilaçmış yani kuvvetli bi ilaç bu dozun sana yeterli olucağını düşünmüştür

Doktor onu yeterli görmüştür senin için genelde pko olanlara yumurta daha kaliteli olsun ve rahim duvarı kalınlaşsın diye veriyorlar senin çok bi problemin yok, femara meme kanserlerine verilen bi ilaçmış yani kuvvetli bi ilaç bu dozun sana yeterli olucağını düşünmüştür
Anladım teşekkür ederim ilk kez kullanıyorum pek bilmiyorum buradan öğrenmeye çalışıyorum

şöyle düşün canım bende 5 değil 7 gün sabah akşam kullandım yani doktor sende ki duruma göre ayarlayıp veriyor .

Kızlarrrr
Dün iğneyi yaptırdım 1-2 saat sonra çok ağrım oldu ayağa kalkamıyordum yattım dinlendim bugün hiç ağrım yok sizce neden olabilir dün çatladı mı acaba yumurta

merhaba
benım cumartesı gunu 11.günümdü ovitrellenin.
erken gebelik testim silik çıktı.
yarında regl günüm yanı regle 3 kala yapmış oldum testi.buda kafa karıştırıcı.
ve tüm regl belırtılerım var : baş ağrım , sol kasıga ara ara gıren bıcak gıbı sancı , karında şişlik :)
ne diyorsunuz kızlar bu durumaa
ne yapayım sizce ??

merhaba
benım cumartesı gunu 11.günümdü ovitrellenin.
erken gebelik testim silik çıktı.
yarında regl günüm yanı regle 3 kala yapmış oldum testi.buda kafa karıştırıcı.
ve tüm regl belırtılerım var : baş ağrım , sol kasıga ara ara gıren bıcak gıbı sancı , karında şişlik :)
ne diyorsunuz kızlar bu durumaa
ne yapayım sizce ??
Bende ilk kez yaptırdım iğneyi 7. Günüm acayip sancım var karnım sürekli şiş taş gibi bacaklarım ağrıyor belimde kalçamda da ağrı var iğnenin etkisi mi bilemedim
Yarın bi kan testi yaptır bence en doğru sonuç o olur, bana da haber verir misin 🤗🙏🏻

X