FEMARA ve folikasit ile hamile kalanlar?

haticeclk22

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2020
97
92
Merhaba kızlar ben polikistik overliyim 2 ay kadar doğum kontrol hapı kullandım doktorum öyle önerdi 14.10.2020 de ise Bana FEMARA ve özel folikasit verdi fermayı 5 gün kullanıp bıraktım bugün hastaneye gittim yumurtam oluşmuş ve 14cm cuma günü tekrar gideceğim cuma gününe kadar yumurtlar büyümeye devam eder mi ? Bana cuma günü iğne verebilirim dedi bilegisi olan yardımcı olursa çok sevinirim

Kimse yardımcı olmuyor mu ?
Malesef mesajı yeni gördüm. Geç te olsa cevap veriym yine de. Bende femara ve folik asit kullanıyorum. Yumurtalar da her kadın da aynı olmuyor benimde 16 iken 19 olmuştu sizin kaç oldu bilmiyorum ama hakkınızda hayırlısı olsun insaallah.

folik asit gebe kalmak icin degil, gebe kaldiginiz taktirde bebegin gelisimi icin gereklidir. anne olmaya karar verince hemen baslatir dr lar.

femarayi ben de kullaniyorum 22 olmadan dr igne vermiyor. 18 i bile begenmedi dozu arttirdi. 14 kucuk malesef daha cok buyumez.

Malesef mesajı yeni gördüm. Geç te olsa cevap veriym yine de. Bende femara ve folik asit kullanıyorum. Yumurtalar da her kadın da aynı olmuyor benimde 16 iken 19 olmuştu sizin kaç oldu bilmiyorum ama hakkınızda hayırlısı olsun insaallah.
İğne verdi vururdum beklemedeyim sizde durumlar nedir

folik asit gebe kalmak icin degil, gebe kaldiginiz taktirde bebegin gelisimi icin gereklidir. anne olmaya karar verince hemen baslatir dr lar.

femarayi ben de kullaniyorum 22 olmadan dr igne vermiyor. 18 i bile begenmedi dozu arttirdi. 14 kucuk malesef daha cok buyumez.
Benim ilk kullanmam siz daha önce kullandınız mı?

Benim ilk kullanmam siz daha önce kullandınız mı?

Bana verdi iğne ama vuruldum büyümüş benim yumurtam

İğne verdi vururdum beklemedeyim sizde durumlar nedir
Benim 2 yıldır ilk defa idrar testiyle silik çizgi gördüm. Bugün kan vermeye gittim. İlçede oturduğum için sonucum yarın çıkacak heyecanla beklemekteyim. Testler bazen yanıltabilir okudum bu sayfalarda daha önce.

X