Femara ve Ovitrelle belirtisi hic olmayanlar yardim edebilir mi kizlar

Bugün 12.gunum dün ki yaptığım test de yokderece de silikti bugün biraz daha belirgin çıkmış çizgi
Sen ne durumdasin
Ovitrellenin 13. Günü.dün akşam tamamen negatif çıktı sabah pozitif çıktı bakar mısınız bi ben mi yanlış görüyorum.ondan önce de 4-5 tane test yaptım negatifti hepsi.4 gündür göğüslerime dokunamıyorum adetime de 4 gün var

Eklentiler

• DE7AC7FD-E247-48A1-9074-BFADBB5DC250.jpeg
    DE7AC7FD-E247-48A1-9074-BFADBB5DC250.jpeg
    45,4 KB · Görüntüleme: 145
Ovitrellenin 13. Günü.dün akşam tamamen negatif çıktı sabah pozitif çıktı bakar mısınız bi ben mi yanlış görüyorum.ondan önce de 4-5 tane test yaptım negatifti hepsi.4 gündür göğüslerime dokunamıyorum adetime de 4 gün var
Canım bende görüyorum çizgiyi var gibi gözüküyor hadi inşallah hayırlısıyla vardır
Yarın kan vereceğim bende sen ne zaman vereceksin

Benimde goguslerimee agri ve acı hissediyorum
İstersen 4 gün daha bekle bekleyemeyeceksen kan ver bakalım canım
Ama sanki var gibi hamilelik

Bazen kasiklarim bacaklarım agriyo sanki adet olacak mışım gibi
Dün erken gebelik testiyle öğleden sonra 1 saatlik idrarla test yaptım tek çizgi hiç bisey çıkmadı Bi yanım hamile değilsin diyor

Bazen kasiklarim bacaklarım agriyo sanki adet olacak mışım gibi
Dün erken gebelik testiyle öğleden sonra 1 saatlik idrarla test yaptım tek çizgi hiç bisey çıkmadı Bi yanım hamile değilsin diyor
Yarın yapacağım kan testi.zaten göğüslerimden şüphelenip yaptım testi.tam iki kasığımın ortasında iğneyle oyuyorlar gibi ağrı oldu iki gün boyunca bir de felaket uyku 3-4 gündür.başka belirti olmadı.sabahtan mı gideceksin kan vermeye

Yarın yapacağım kan testi.zaten göğüslerimden şüphelenip yaptım testi.tam iki kasığımın ortasında iğneyle oyuyorlar gibi ağrı oldu iki gün boyunca bir de felaket uyku 3-4 gündür.başka belirti olmadı.sabahtan mı gideceksin kan vermeye
Aynı belirtiler bende de var ben tatlı şeyler falan yiyorum onlar uyku yapıyor diye düşündüm,öğleye dogru 11 de gideceğim 2 saat sonra anca çıkar sonuclar inşallah hayırlı haberlerle gelelim evimize
Haberleşelim yarın.

dünden beri 4-5 test yaptım hepsi negatif çıktı.bütün hevesim kaçtı kan vermeye gitmedim o yüzde.birisi pozitif birisi de hayalet çizgili çıkmıştı ama sonrakiler hep negatif :KK43: 2 gün var adetime adeti bekliyorum üzülerek :KK43:

dünden beri 4-5 test yaptım hepsi negatif çıktı.bütün hevesim kaçtı kan vermeye gitmedim o yüzde.birisi pozitif birisi de hayalet çizgili çıkmıştı ama sonrakiler hep negatif :KK43: 2 gün var adetime adeti bekliyorum üzülerek :KK43:
Mesajını geç görmüşüm canım kusura bakma
Hakkımızda hayırlısı rabbim neylerse güzel eyler elimizden geldiği kadar duayı bırakmayalım
Bizimde vardır Bi yerde nasibimiz

benim de bugün olmam lazım ama olmadı.iğneden 14 gün sonra oluyormuş normalde.benim 32 günde bir olduğu için bu gün olması lazım normal şartlarda.önümüzdeki ay tedaviye devam edecek misin? famera kullanmak ile kullanmamak arasında kaldım ben
Ben adetin 3.gunu tekrar kullanacağım ilacın içinde kaldı zaten bu sefer iğne vurunmayacagim ama incir kuruyle havuc kuruyle devam edecegim

Adetimin 3.gunu 18 ocakta femaraya başladım.Sabah akşam 5 gün boyunca kullandım.6 gün doktora gittim sol tarafta 2 tane gelişmiş 9 ve 10 m haftaya tekrar gel ilacı kullanma dedi .Tabi bende incir kurune başladım. 5 gün sonra tekrar gidince 25 m olmuş hemen ovitrelle catlatma iğnesi yazdı .ilişki de bulun gün aşırı dedi .30 ocakta 2.30 da iğnemi oldum hiç belirti olmadi agri falan 28 saat sonra gece şiddetli Bi agri oldu Bi daha da hiç agri olmadı. Aranız da hiç böyle olan varmi bugun iğneyi olduğum günü saymazsak 4 gün oldu Bi belirti yok agri sancı vs yardımcı olursanız çok sevinirim
Merhaba hamilemisiniz şuan ?

Adetimin 3.gunu 18 ocakta femaraya başladım.Sabah akşam 5 gün boyunca kullandım.6 gün doktora gittim sol tarafta 2 tane gelişmiş 9 ve 10 m haftaya tekrar gel ilacı kullanma dedi .Tabi bende incir kurune başladım. 5 gün sonra tekrar gidince 25 m olmuş hemen ovitrelle catlatma iğnesi yazdı .ilişki de bulun gün aşırı dedi .30 ocakta 2.30 da iğnemi oldum hiç belirti olmadi agri falan 28 saat sonra gece şiddetli Bi agri oldu Bi daha da hiç agri olmadı. Aranız da hiç böyle olan varmi bugun iğneyi olduğum günü saymazsak 4 gün oldu Bi belirti yok agri sancı vs yardımcı olursanız çok sevinirim
Merhaba hamilemisiniz şuan

X