Femara ve Ovitrelle belirtisi hic olmayanlar yardim edebilir mi kizlar

glsm0015

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2023
51
18
28
Adetimin 3.gunu 18 ocakta femaraya başladım.Sabah akşam 5 gün boyunca kullandım.6 gün doktora gittim sol tarafta 2 tane gelişmiş 9 ve 10 m haftaya tekrar gel ilacı kullanma dedi .Tabi bende incir kurune başladım. 5 gün sonra tekrar gidince 25 m olmuş hemen ovitrelle catlatma iğnesi yazdı .ilişki de bulun gün aşırı dedi .30 ocakta 2.30 da iğnemi oldum hiç belirti olmadi agri falan 28 saat sonra gece şiddetli Bi agri oldu Bi daha da hiç agri olmadı. Aranız da hiç böyle olan varmi bugun iğneyi olduğum günü saymazsak 4 gün oldu Bi belirti yok agri sancı vs yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba canım bende ayni tedaviyi görüyorum ama Klomenle Femara kullanmadım muhtemelen şiddetli ağrın olduğunda çatlama gerçekleşmiş herhalde ben ne klomen kullanırken nede ovitrelle kullanırken asla bişey hissetmedim halada hissetmiyorum ve bu cok sinirimi bozuyor kullanan herkesin mutlaka biyeri ağrıyor bende sıfır belirti şuan iğnenin 4 cü günü mü senin canım?

Merhaba canım bende ayni tedaviyi görüyorum ama Klomenle Femara kullanmadım muhtemelen şiddetli ağrın olduğunda çatlama gerçekleşmiş herhalde ben ne klomen kullanırken nede ovitrelle kullanırken asla bişey hissetmedim halada hissetmiyorum ve bu cok sinirimi bozuyor kullanan herkesin mutlaka biyeri ağrıyor bende sıfır belirti şuan iğnenin 4 cü günü mü senin canım?
Bu gün 5 giriyorum canım ama şuan inanılmaz karnım şiş ve belim sırtım karnım ağrıyor hiç bir belirti yoktu çok şaşırdım bende
Senin kaçıncı günün canım

Bu gün 5 giriyorum canım ama şuan inanılmaz karnım şiş ve belim sırtım karnım ağrıyor hiç bir belirti yoktu çok şaşırdım bende
Senin kaçıncı günün can
Benim 5 gün bugün ağrı başladı öncesinde tık yoktu
Şuan bende 5.gune girince agri başladı.
Senin neren ağrıyor canım

Rabbım hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah,hayırlısıyla tutar. Testi ne zaman yapmayı düşünüyorsun canm

Rabbım hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah,hayırlısıyla tutar. Testi ne zaman yapmayı düşünüyorsun canm
Canım amin 🙏🏼 bana mı sordun acaba 🙈 kafam karıştı yazışmalardan😁. Ben 7ci gün ilk testimi yapmıştim ve 9uncu gün yani bu sabah tekrarladım varla yok arası çizgiler görüyorum 3-4 gün sonra daha net olur artık hcg etkisi baya erken gitmiş bende

Canım amin 🙏🏼 bana mı sordun acaba 🙈 kafam karıştı yazışmalardan😁. Ben 7ci gün ilk testimi yapmıştim ve 9uncu gün yani bu sabah tekrarladım varla yok arası çizgiler görüyorum 3-4 gün sonra daha net olur artık hcg etkisi baya erken gitmiş bende
Evet canım öyle gözüküyor dediğine göre, herhangi Bi belirtin varmi peki

Bende hiç belirti yok geceleri kalkinca karnım da agri oluyor sadece onun haricinde ne akinti var ne başka Bi belirti
Kız sende en azından o var bende oda yok cok ilginç ve üzülüyorum burda ovitrelleden sonra çok kişide mutlaka ya göğüs ağrısı ya adet sancısı hissediyor bende yok🥹 ilaç tutmadı mi ne diye düşünüyorum

Kız sende en azından o var bende oda yok cok ilginç ve üzülüyorum burda ovitrelleden sonra çok kişide mutlaka ya göğüs ağrısı ya adet sancısı hissediyor bende yok🥹 ilaç tutmadı mi ne diye düşünüyorum
Öyle düşünme bence ya herkesin vucut yapısı farklı herkeste farklı biseyler oluyor benim arkadaş da oldu yerinden kalkamadı bulantı agri en azindan olacaksada böyle belirtisi olması daha iyi bence 😉
Her gün degerlendiriyormusnuz canım yoksa Bi kaç gün yapıp bıraktınız mi

Öyle düşünme bence ya herkesin vucut yapısı farklı herkeste farklı biseyler oluyor benim arkadaş da oldu yerinden kalkamadı bulantı agri en azindan olacaksada böyle belirtisi olması daha iyi bence 😉
Sonlarına doğru başlar belki belirtilerin canım

Haklısın tabi ki farklı bi kaç gün değerlendirdik sadece okadar artık şans nasip🙏🏼☘️

X