Ferahlık ve Sağlık..

-Alenss-

Aktif Üye
Pro Üye
18 Ekim 2022
2.063
7.457
İyi geceler arkadaşlar , uzun zamandır beni yoran ve yıpratan düşünceler artık beni daha içe dönük ve kimsesiz hissettirmeye başladı. Gönlümdeki sıkıntı ve vesveselerden kurtulmam ve sağlığıma kavuşmam için benimle beraber bana dua eder misiniz 🙁🙏🏻 İnşirah suresinin iyi geldiğini bildiğim için ben bu sureyi okuyorum ama sizler bu sureyi veya iyi gelecek diğer sureleri okur musunuz benim için. 😞

İyi geceler arkadaşlar , uzun zamandır beni yoran ve yıpratan düşünceler artık beni daha içe dönük ve kimsesiz hissettirmeye başladı. Gönlümdeki sıkıntı ve vesveselerden kurtulmam ve sağlığıma kavuşmam için benimle beraber bana dua eder misiniz 🙁🙏🏻 İnşirah suresinin iyi geldiğini bildiğim için ben bu sureyi okuyorum ama sizler bu sureyi veya iyi gelecek diğer sureleri okur musunuz benim için. 😞
Rabbim kalbine ferahlık versin senin için Ayetel kürsü okudum canım 🙏🌾

Çok teşekkür ederim biricik ablam❤️, 🙁😓 zor durumda kaldım çok duayla kendimi sakinleştirmek istedim , buraya da yazıp sizlerden de dua istedim🙏🏻
Çok iyi yapmışın kuzum kendin içinde felak ve nas surelerini sıklıkla oku vesveselerin içinde çok iyi gelecek :KK19:

Peki başka hangi dualar böyle takıntı kaygı durumlarında iyi gelir abla bu konuştuklarımiz dışında 🙏🏻 hepsini okuyacağım bol bol , kurtulmak istiyorum artık 🤦🏻‍♀️😓
Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn.
Hz Yunus duası. Buda çok etkilidir kuzum her sıkıştıgında oku.❤️

Senin için ya şafi okuyacam inşallah rabbim şifa versin çok Zor bir durum bende yaşıyorum iyiyim iyi olacağız

Senin için ya şafi okuyacam inşallah rabbim şifa versin çok Zor bir durum bende yaşıyorum iyiyim iyi olacağız
Çok teşekkür ederim Allah kabul etsin , sanki hiç normale dönmeyecek gibi hissediyorum, hep böyle kaygı ve ufak ufak ilerleyen takıntılar olacak gibi 🤦🏻‍♀️😓

Allah sıkıntılarınızı gidersin .
  • yunus duası La İlahe İlla Ente Sübhaneke İnni Küntü Minezzalimin
  • Ya Fettah
  • İnşirah suresi
  • Ayatel kürsi
  • Rabbişrahli sadri ve yessirli emri. -Ey rabbim. Göğsümü aç, genişlet. İşimi kolaylaştır(Taha suresi: 25-26)
  • salavat -Allahümme salli ala seyyidina Muhammedîn ve ala ali seyyidina Muhammed

Allah sıkıntılarınızı gidersin .
  • yunus duası La İlahe İlla Ente Sübhaneke İnni Küntü Minezzalimin
  • Ya Fettah
  • İnşirah suresi
  • Ayatel kürsi
  • Rabbişrahli sadri ve yessirli emri. -Ey rabbim. Göğsümü aç, genişlet. İşimi kolaylaştır(Taha suresi: 25-26)
  • salavat -Allahümme salli ala seyyidina Muhammedîn ve ala ali seyyidina Muhammed
Amin inşallah çok teşekkür ederim dualarınız için 😔🙏🏻

X