Popüler Konu Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Teşekkür ederim Kalp yetmezliği olmuş kızlar😐
Çok fena şişti heryeri ben hayatımda böyle bişi görmedim sanki derisinin altı tamamen su toplamış gibiydi😐 Aldılar çok şükür acilde şimdi kendi doktoruna gidecek zaten kalp hastası.
Son olsun inşallah Rabbim şifa versin 🙏🏻

evlilik stresi mi canım, yaptınız mı nikahı
27sinde oda nikahı var canım eş ailesi illa törenli olacak diye tutturduğu için 3 temmuza erteledik 🤷🏻‍♀️ 1,5 yıldır sürekli erteliyoruz😀
Stres dün gece dayımın rahatsızlığından canım bir de dün olan depremden😐 Çok ciddi korkuyorum çelik kapı aralık uyudum 🤦🏻‍♀️
Annem geçen depremde kapıyı açamadı evde mahsur kaldı çok kötüydü😞

27sinde oda nikahı var canım eş ailesi illa törenli olacak diye tutturduğu için 3 temmuza erteledik 🤷🏻‍♀️ 1,5 yıldır sürekli erteliyoruz😀
Stres dün gece dayımın rahatsızlığından canım bir de dün olan depremden😐 Çok ciddi korkuyorum çelik kapı aralık uyudum 🤦🏻‍♀️
Annem geçen depremde kapıyı açamadı evde mahsur kaldı çok kötüydü😞
doğru ya kuzum kusura bakma, kafam gitti bir an. Deprem konusunda haklısın. Biz de Elazığ depremini yeni yeni atlatıyoruz.

2 günde bitirdim kitabı ama rahatsızlığım dozunu artırdığı için giremedim sayfaya. Şimdi yazıyorum yorumumu bu yüzden🌸

Badem Ağacı/ MICHELLE COHEN CORASANTI
Bir filistinli olarak Ahmet hamit ve ailesinin yaşadığı zorluklarından bahsedilmiş ve bütün işgal altında olan filistinlilerin sömürülüşü anlatılmış.
İsrail zulmü çok derine inmeden işlenmiş.
Ama bütün bunlara rağmen yılmayıp başarılarına daha fazlasını ekleyen bir Filistinli yani Ahmet Hamit'in hayatı var genel olarak. Öyle ki düşmanın bile hayranlığını kazanmış.
Daha fazla içerikten bahsetmeyip, okuyan ve okuyacak olanların yorumlarını bekliyorum 😊
Calcifer Calcifer

X