Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Amin canım inşallah 🤲🏻 Ama kader benimle dalga geçiyor şu an da:KK70::KK70:
Benle az geçmedi😂 kısa özet geçeyim mi. Transferden birgün sonra büyük deprem oldu geçen yıl. Tutmadı tabi. Hastane hasar aldı uzun süre tekrar hasta almadı. Kovid çıktı il dışından korktuk. Özele karar kıldık, randevu aldım gideceğim hafta doktor korona oldu, 1 ay sonra vefat etti. Başka merkez yok diye il dışına randevu aldım. Gideceğim hafta o da korona oldu. Yine ertelendi. Neyse sonunda gittik. 3 ay takviye verdi gidip başlayacaktık, biz korona olduk. Eşimin değerler diplere vurdu. 5 ay geçti ki gideceğim inşallah ❤️ ❤️

Benle az geçmedi😂 kısa özet geçeyim mi. Transferden birgün sonra büyük deprem oldu geçen yıl. Tutmadı tabi. Hastane hasar aldı uzun süre tekrar hasta almadı. Kovid çıktı il dışından korktuk. Özele karar kıldık, randevu aldım gideceğim hafta doktor korona oldu, 1 ay sonra vefat etti. Başka merkez yok diye il dışına randevu aldım. Gideceğim hafta o da korona oldu. Yine ertelendi. Neyse sonunda gittik. 3 ay takviye verdi gidip başlayacaktık, biz korona olduk. Eşimin değerler diplere vurdu. 5 ay geçti ki gideceğim inşallah ❤️ ❤️
Zamanı değilmiş demek ki o zaman şimdi hayırlısıyla olsun inşallah.🥰😍 bende nisan adetimle gidicektim rahim hazırlayıp mayıs başı transfer yapacaktı. Adetimin ilk günü pozitif çıkınca iptal etti tabi. Bu ayda yaklaşık 10 gündür adet olamadım:rolleyes: pazartesiye kadar bekle dedi doktor ona göre adet söktürücü vericek 🙈 aslında senin iyi olmuş biliyor musun covidden hemen sonra yaptırmaman yumurta kalitesi bozuluyormuş 4-6 ay bekletiyormuş çoğu doktor

Zamanı değilmiş demek ki o zaman şimdi hayırlısıyla olsun inşallah.🥰😍 bende nisan adetimle gidicektim rahim hazırlayıp mayıs başı transfer yapacaktı. Adetimin ilk günü pozitif çıkınca iptal etti tabi. Bu ayda yaklaşık 10 gündür adet olamadım:rolleyes: pazartesiye kadar bekle dedi doktor ona göre adet söktürücü vericek 🙈 aslında senin iyi olmuş biliyor musun covidden hemen sonra yaptırmaman yumurta kalitesi bozuluyormuş 4-6 ay bekletiyormuş çoğu doktor
Biz de hasar sorunu da vardı. beklemek bana da iyi geldi canım. Şuan çok şükür iyi hissediyorum kendimi 🥰

Biz de hasar sorunu da vardı. beklemek bana da iyi geldi canım. Şuan çok şükür iyi hissediyorum kendimi 🥰
En doğru vakitte olsun canım 🥰 embriyo istediği kadar kaliteli olsun zaman doğru değilse vakti değilse olmuyor. Hayırlı sonuçlar alırsın inşallah😍
Capanin Gururu Teyom Capanin Gururu Teyom minik kalp0753 minik kalp0753 Life light Life light Allahım sizinle birlikte bütün isteyenlere hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşAllah 🤲🏻 ❤️❤️❤️
Amin canım teşekkür ederim 😘

Selamlar herkese sonunda geçmişi bitirdim.. alıntıları neden alıntıladığımı unuttum😂

allah bebiş isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin.. :KK68:

bu arada yeni kitabıma başladım çok hüzünlüyüm 🥲 spoiler vermek istemiyorum ama çok etkilendim :cry:

İlk sayfaya bakarsan ayrı bir bildirim topiği var canım. Orada yazılıyor okunan kitaplar

Teşekkürler umarım doğru yapmışımdır..

Siparişi amazon iptal etti kendisi baktık ödeme de almamış, ben de aynı kitapları tekrar istedim ve sonuç olarak aynı kitaplardan 2 şer tane geldi🤦🏻‍♀️

Günaydın canım:)
Akşam gelemedim dayımı hastaneye kaldırdık çok korktuk😐 Az önce geldim eve uyumadan size yazayım dedim.

çok iyiymiş amazondan beklenmeyecek bir performans :KK48:
bu ay okuyacağım 3 kitap daha var şekerim 😎

Bu ay mı o_O 10 günde 3 kitap mı? İddialı :KK52:

Her işte bir hayır var derler.. inşallah bu sefer emeklerinin karşılığını alırsın..

Selamlar herkese sonunda geçmişi bitirdim.. alıntıları neden alıntıladığımı unuttum😂

allah bebiş isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin.. :KK68:

bu arada yeni kitabıma başladım çok hüzünlüyüm 🥲 spoiler vermek istemiyorum ama çok etkilendim :cry:

Teşekkürler umarım doğru yapmışımdır..

çok iyiymiş amazondan beklenmeyecek bir performans :KK48:

Bu ay mı o_O 10 günde 3 kitap mı? İddialı :KK52:

Her işte bir hayır var derler.. inşallah bu sefer emeklerinin karşılığını alırsın..
Günlük sayfa okuma sayısı belirliyorum kendime böylece aylık okuyacağım kitap sayısı çıkıyor. 17 gün de evde olmamın sebebiyle bu kadar çok okuyabildim. Normalde 4 5 kitap okuyorum aylık 🤭

Teşekkür ederim Kalp yetmezliği olmuş kızlar😐
Çok fena şişti heryeri ben hayatımda böyle bişi görmedim sanki derisinin altı tamamen su toplamış gibiydi😐 Aldılar çok şükür acilde şimdi kendi doktoruna gidecek zaten kalp hastası.
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin inşAllah 🤲🏻 😔

Yeni bebekler :KK68:
79DDDB99-090F-47B5-9E31-7EC070BF15A0.jpeg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X