Feromon'lu bir Parfüm deneyeceğim

Feromon parfümünü bilmiyorum diyorlar güzel kokumuyor.Ama Agent provocateur parfümlerine feromon katılıyor.Birde EROX Realm parfümüde feromonludur-kutusu üzerinde feromonlu olduğu yazıyor

Arkadaş açmış konuyu ama sonucu halen daha yazmamış.Nerdeyse yıl olmuş halen denemedinmi arkadaşım? Yada başına bi işmi geldi :) Merkat bıraktın bunca kadını yazık ama bize :)

arkadaşlar hepsiburadaada kokuyla ilgili yorumları okudum. özellikle kara sinekleri çekmek konusunda çok etkiliymiş anladığım kadarıyla:))))

komedı ya
hakıkaten baslıgı acıp parfumu alacak arkadası kacırdılar sanırm
ee tabı öle feromonu yuklenırse
herkes begenır kızımızı sonra da mazalah böle gelemez baslıklara
sımdı eş secmelerındedır belkı de
hay allam aradan yıl mı gecmıs nedır, neyse pahalı bır seye benzıyr zaten
normal parfumler 100 lırayken feronomonlusu nası 100 olsun
pahalıdır daha... nyse ne dıelım.

Arkadaşlar ben denedim gerçekten sonuç etkileyici güzel diyebilirim kullandığım parfüm türkiyede satışı var 129 TL ye satılıyor. Amerikada üretiliyor. Burada Sağlık bakanlığı onaylı resmi ithalatcısı var. Dileyen olursa bana özel msj gönderebilir adresini verebilirim.

Bu yazdığınız euphoria parfümü biraz araştırdım bir kaç kozmetikciye sordum ama sahtesi üretildiği için satmadıklarını söylediler :KK43:

arkadaşlar bende sipariş verdim 2 haftalık bekleme sürecinden sonra şimdi geldi hemen denicem
sonuçları yazarım

amerikadan arkadaşımın kuzeni gönderdi maviş önce deneyeyim ok sonra işe yararsa sanada alırız:)

hem nasın 30 cc 33 tl oluyor..çakma falan olmasın.. bu devırde herseyın cılkı cıktı:1closedeyes:

nasıl alcam ben bu parfumlerden..netten mı alınıo sadece.. kredı kart kullanmıorm.. dısarda satılmıomu parfum magazalarında..almanyada uretıp extradan feromonmu koyuyolar ıcıne.. yoksa bu markaların parfumu zaten feromonlumu

Parfüm esansları almanyanın " Drom" parfümeri fabrikasında üretiliyor,dünyanın bütün markalar için esansları buradan çıkiyor,FM fabrikası Polonyanın Wroslaw şehirinde.
Marka parfümlerin maaliyeti fiyat üzerinde sadece %3 ü dır,kalan %97-reklam,özel tasarım,toptancilara pay,ve yüksek kar hesabına ödiyör tüketici.

ben denemek ıstıyorum acilen...şimdi bu verdıgın lıstedekı parfumlerı gıtsek sevıl ya da tekın acardan alsak ordakılerde feromonlumu..yoksa sızın fırmamı feromon eklıyo parfume sonradan..sonradan eklenırse parfumun kokusunu kımyasını bozadabılır ama..

çok iyi bi soru,firma yetkililere sormam gerek,bügüne kadar benim aklıma gelmedi acaba Almanyadan feromonlu esanslar mı alınıyor yoksa sonradan feromon ekleniyor.not aldım,mayista polonyaya gidcem,fabrika gezisine exclusive davetliyim-hem üretimi görürüm hem de merak ettiğimiz soruya cevap isterim...kesinikle örenmemiz gerek..çok saol canım

satıs yeri refıkoydeymıs..nası gıdebılırım oraya otobusle.. ya da sıslı den yuruyerek yakın mı..orda bakmak ıstıyorm parfumlere..sıslı den baska yerde subesı yokmuçç ve ne kadar oldu turkıyeye gelelı bu fırmanın subesi

feromonlu olan parfumlerını kullandıgınızda ne gıbı bı fark oluyor.. etradtakı ınsanlar dahamı cok begenıyor kokunuzu.. siz
z kullanıyorm demıstınız..

feromonlu olan parfumlerını kullandıgınızda ne gıbı bı fark oluyor.. etradtakı ınsanlar dahamı cok begenıyor kokunuzu.. siz
z kullanıyorm demıstınız..

tek kelimeyle anlatsam:mutluluk beni sariyor.anlamadım neden ama sadece karşi cinsiyetin ilgisi değil yaaa bu işte,bazen düşüniyorum acaba ben de tuhaf bişeyler mu var :erkeğe etkiliyecek dediler,peki bana neler oluyor,ben neden coşiyorum?komik walla..ama yaa deniyin nolur..sonra paylaşalım marifetlerle.

denedim işe yarıyor arkadaşlar herkese tavsiye ederim kaydirigubbakcemile5

canım,paylaşırmısın seni nasıl etkiliyor feromon?karşi cinsiyetin dikkatini çekiyor orası normal...ben de kullanıciim ve acaip adrenalinim yükseliyor feromonlu parfümden.sende de mı aynı oluor?

X