Fiddy metodu cilt bakım

Benim aldıpım ürünlerle yapılmazmı yani eğer yapılırsa önce nasıl başlamalıyım yüzğmğ yıkayıp pembe peeling sonra kil sonra suyla yıkayıp yağla masaj sonra trkrar yıkama jeli yonik nemlendirme mi? Birde temizleme yağını ilk defa duydum kullanınca durulama istiyormu ve günlük rutine eklenebilirmi
Benim cilt bakımı konum var aslında. Orada baya konuşuldu. Konuyu okursanız baya faydalı olacaktır. Çünkü bu bakım konusu çok geniş

Calcifer Calcifer ay yarısın akadar okudum da ne o öylee ya beynim yandı 🙃 hele almanyadan birisi yazmıl ya o kadar şeyi her gün mü sürüyoruz neyi ne zaman kaç gğn arayla sırası ne olarak yapılacak gibi bi yazı yokmu yaa ne kadar bilgi dolusunuz size basit gelen şeyler bana şifre gibi 😭 özetini başlangıç için bilgisiz biri olarak anlatırmısın rica etsem 😅 ne almalıyım nasıl kullanmalıyım, birde yağlı temizleyici gğneş kremi temizliği içim şart sanırım önce onunla silip sonra mı temizleme jeli. Cildim yaşlanmadan korumak istiyorum 😔

Calcifer Calcifer ay yarısın akadar okudum da ne o öylee ya beynim yandı 🙃 hele almanyadan birisi yazmıl ya o kadar şeyi her gün mü sürüyoruz neyi ne zaman kaç gğn arayla sırası ne olarak yapılacak gibi bi yazı yokmu yaa ne kadar bilgi dolusunuz size basit gelen şeyler bana şifre gibi 😭 özetini başlangıç için bilgisiz biri olarak anlatırmısın rica etsem 😅 ne almalıyım nasıl kullanmalıyım, birde yağlı temizleyici gğneş kremi temizliği içim şart sanırım önce onunla silip sonra mı temizleme jeli. Cildim yaşlanmadan korumak istiyorum 😔
Şimdi en basit rutini şöyle ;
Cildini temizle
tonikle
Nemlendir
Güneş kremi sür

Haftada 1 2 kil maskesi yap

Hımm anladım. Ben maske yapıyorum onun için. Küçükten büyüğe kaç kişi yüzüne naptın beyazlamis, ay gibi parlamış vs diyor. Bu metotta çok urun varmış.
Hangi maskeyi kullanıyorsunuz acaba? 🙈

X