Fikir verecek olan var mı bana? :(

Ben malesef boşveremedim içim içimi yiyordu o yüzden sordum, o kız seni takip etmemiş sen niye hala takip ediyorsun diyince oda "ne bileyim işte kalsın diye düşündüm hani tekrar gelirlerse yazarım villa için, olmazsa da olmaz çıkartırız zaten önemli değil dedi. Bende bişey demedim öyle görüntülü konuşmada ters ters bakınca oda babasının da hesabı yok ki olsa onunla takipleşip iletişime geçecem ama yok falan dedi. Bende iyi de yine gereksiz dedim oda kızdı. Öyle konuştuk bir gün sonra da kızı kendiliğinden çıkarttı takipten

Benim içim rahat etmiyor ayrı yerlerdeyiz profilde fotoğrafım olursa daha huzurlu olacağım de.
Kem küm eder ise birşey karıştırıyordur yok direk eklerse zaten sorun yok
Ya konuştum açık açık, içim içimi yiyordu o yüzden sordum, o kız seni takip etmemiş sen niye hala takip ediyorsun diyince oda "ne bileyim işte kalsın diye düşündüm hani tekrar gelirlerse yazarım villa için, olmazsa da olmaz çıkartırız zaten önemli değil dedi. Bende bişey demedim öyle görüntülü konuşmada ters ters bakınca oda babasının da hesabı yok ki olsa onunla takipleşip iletişime geçecem ama yok falan dedi. Bende iyi de yine gereksiz dedim oda kızdı. Öyle konuştuk bir gün sonra da kızı kendiliğinden çıkarttı takipten

Amaci farkli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…