Saç Kesim Şekilleri Fikirleriniz Önemli

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Prototype

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2013
24
10
Merhaba sevgili kadınlar kulübü üyeleri.Kestirmek istediğim saç modeli için sizlere danışmak istedim.21 yaşındayım şu zamana kadar hep benzer modeller kullandım farklı bir model buldum sonunda ama kestirip kestirmemek konusunda çok tereddütlüyüm.Okuldur,arkadaş çevresidir derken kestireceğim saç modelinin istediğim gibi olmamasının bende depresif bir durum yaratabileceğinin kanaatindeyim :KK25: Çevredeki insanlar yakışır deyip geçiyorlar kuaförler de istediğim fikri veremiyor ne yazıkki.Sizlerin objektif olabileceğinizi düşündüğüm için fikirlerinizi bekliyor olacağım.Umarım benim gibi saçlarını farklı model kestirmek isteyip de kestiremeyen herkese örnek teşkil eder bu konu.İlginiz alakanız için şimdiden teşekkür ederim. :KK1:
Not:Umarım konuyu doğru yere açmışımdır :26: Son çare burada sormak geldi aklıma.
Küçük bir yüzüm var ,çok abartlı olmamakla beraber yuvarlak ile oval arası bir yüz tipine sahibim .İstediğim saç modeli de bu:
$frankie-sandford-35922_w1000.jpg
Bu da yandan görünüşü :
$web_rexfeatures_1206838f.jpg
Eki Görüntüle 1128976

Benim begendigim bir model. Saclarin ince telli ve duz ise kullanisli olur.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Güzel bence. Valla sağlarım düz ve ince telli olsa durmam yaptırırdım.

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bu modeli kimde görsem çok yakıştırmışımdır. daima çok beğendiğim bir model keşke ben de yaptırabilsem ama bnm saçlarla resmen facia olur :KK31:

kullanabileceksen, saçların bu kesime uygunsa hiç düşünme :KK12::KK12::KK12:

X