Fikirlerinize ihtiyacım var lütfen bi yardimci olun

Dilos14

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2020
231
87
27
Merhaba hanımlar benim bir sorunum var ancak ne yapmam gerektiğini bilemedim fikirlerinizi almak isterim.
2 yıllık evliyim Son regl tarihim 14 mart. 25 günde bir regl oluyorum bugün gecikmenin 14.günü
Doktora gittim bugün muayene için kan testi yapıldı gebelik yok. Alttan ultrasonla bakıldı rahim duvarı normal kalınlıkta ( daha oncede 3-5 gunluk gecikmem olurdu doktor rahim duvari kalınlasmis yakında gelicek derdi simdi oda yok) herhangi bir sorunum yok hormon testlerim yeni yapılmıştı zaten geçen ay. Regl günümden beri devam eden bel agrim var ve kasımlarımda taş varmış gibi bi ağırlık hissediyorum şişmiş sanki ama doktor ultrasonla bakarken herşey normal sanki adet olmussunda bitmiş gibi dedi. Daha önceki gecikmelerimde sıkıntı başardı ama şimdi cidden olmuş bitmiste rahatlamis gibiyim. Tarlusal verip gönderdiler
Geçen haftada muayene olmuştum gecikmenin 6.günü o günkü doktorda çatlamayan yumurtaların var onlar çatlayınca adet olursun deyip göndermişti. Geçen haftanın ultrason fotosuna bugün ki doktor baktı ancak öyle bişey yok onlar senin kendi yumurtaların dedi. Ne yapmam gerekiyor tarlusal kullanmaya baslamali mıyım ? Gebelik ihtimali yoktur bu saatten sonra heralde ? Başka bir doktora mı görünmeliyim?

Bence başka bir doktora görünmelisin benimde şuan 9 gün gecikme var kan idrar verdim negatif rahimde gebelik kalınlaşması var dedi başka bişey yok dedi başka hastanede ultrasona gir hemen kullanma

Bence başka bir doktora görünmelisin benimde şuan 9 gün gecikme var kan idrar verdim negatif rahimde gebelik kalınlaşması var dedi başka bişey yok dedi başka hastanede ultrasona gir hemen kullanma
Kullanmadan gidiyim dedim.bugun sabahtan gittim 3 tane kistim varmış onlar patlamadigi icin yumurtlama olmamış ilacı kullan olursun dedi. Bu 1 haftada gittigim 3. Doktor ve kistim olduğunu yeni öğrendim. Yorumun için teşekkür ederim 🤗 bende kalınlaşma da yok rahimin ici olmuş bitmiş gibi temiz dedi. Inşallah sende vardır

Çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda rabbim hayırlı bebekler evlatlar nasip eder canım benim bozma moralini pozitif ol inşallah teşekkür ederim

X