Saç Rengi ve Saç Boyama Fikirlerinize İhtiyacım Var !! (resimli)

renk konusunda yardım ?

• Ankete Katılan
    26
bence küllü kahveye boyatıp onun 1 2 ton açığı renginde uçlarına doğru gölgeler alttırabilirsin zaten senin istediğinde hemen hemen o şekildeymiş yakışır diye düşünüyorum

buda güzel fikir cnm değerlendiricem kaydirigubbakcemile5

bende röfleye oy vermiştim ama resimdeki taban renk koyu kahve değilde şöle karamel tonlarında olsa daha hoş durur bence röfleside dediğin gibi seyrek attır kaydirigubbakcemile5alkisalkisalkis

bnce sana röfle olmaz söylemedi deme.kalsın öyle pişman olursun.ama seyrek attıracaksan o resimdeki gbi olabilir ozaman.bide zemin rengin çok parlak resimdeki gbi durmaz sende daha farklı durur.

bende röfleye oy vermiştim ama resimdeki taban renk koyu kahve değilde şöle karamel tonlarında olsa daha hoş durur bence röfleside dediğin gibi seyrek attır kaydirigubbakcemile5alkisalkisalkis
zaten bu taban renk akıcak cnm haliyle altta açık renk olunca yerimseniben
senin anlatmak istedğini anladım tşkler Şeniz

röfle güzel olur bence
a.s.
bnce sana röfle olmaz söylemedi deme.kalsın öyle pişman olursun.ama seyrek attıracaksan o resimdeki gbi olabilir ozaman.bide zemin rengin çok parlak resimdeki gbi durmaz sende daha farklı durur.

tatlım tavsiyen için teşekkür ederim ..
ama röfleyi ilk kez yaptırmıcam yıllarca kullandım yerimseniben
son 1 buçuk yıldır sadece değiştirmiştim öğrenmek istedim yeniden yapsam ne dersiniz :sm_confused:
ayrıca zemin rengim ilk boya 2. cide daha oturcak renk kaydirigubbakcemile5

Gösterdiğin fotodaki röfle çok hoş muş..
Dene bence..

X