Fikirlerinizi alabilir miyim

Atmadan seni nasil fark edecek ki zaten :)
Eger gorusutugu biri yoksa,evli nisanli sozlu vs degilse Ekle derim.Diger saydigim kisimlar yasakli alana girer.
Bence begendigi biri oldugunda hareket gecmeli insan.
Su foruma sorsan sosyal medya uzerinden tanismis,mutlu olmus,coluk cocuga karisimis cok kisi cikar bence..

At gitsin bisey kaybetmezsin. 👍Resimlerden filan konusursunuz 😁

Aaaa at bi bakalım, belki güzel olur ne kaybedersin :KK66:
Sagolun arkadaslar, yalniz soyle bir sey de var. Bu cocugun kisisel bilgilerine facebook adresinden eristim. Ben facebook kullanmiyorum pek, hem instagramda bir suru guzel fotografim var :)) Bu yuzden atarsam instagram uzerinden atmayi dusunuyorum istegi. Instagramda da hesabi gizli cocugun. Bilmem ki tanimadigi birinin istegini kabul eder mi acaba?

Madem zevkleriniz ortusuyor, aksiyon alin derim. 😊

Atmadan seni nasil fark edecek ki zaten :)
Eger gorusutugu biri yoksa,evli nisanli sozlu vs degilse Ekle derim.Diger saydigim kisimlar yasakli alana girer.
Bence begendigi biri oldugunda hareket gecmeli insan.
Su foruma sorsan sosyal medya uzerinden tanismis,mutlu olmus,coluk cocuga karisimis cok kisi cikar bence..
Yalniz soyle bir sey de var. Bu cocugun kisisel bilgilerine facebook adresinden eristim. Ben facebook kullanmiyorum pek, hem instagramda bir suru guzel fotografim var :)) Bu yuzden atarsam instagram uzerinden atmayi dusunuyorum istegi. Instagramda da hesabi gizli cocugun. Bilmem ki tanimadigi birinin istegini kabul eder mi acaba?

Yalniz soyle bir sey de var. Bu cocugun kisisel bilgilerine facebook adresinden eristim. Ben facebook kullanmiyorum pek, hem instagramda bir suru guzel fotografim var :)) Bu yuzden atarsam instagram uzerinden atmayi dusunuyorum istegi. Instagramda da hesabi gizli cocugun. Bilmem ki tanimadigi birinin istegini kabul eder mi acaba?

Once mesaj atip sanatsal yonune metiyeler duzseniz? Belki istegi o atar. 😊

Oo cesaret diyorsunuz :)) Bilmem ki ya, sizin basiniza boyle bir sey gelse yani cocugun yerinde olsaydiniz bu durumda nasil bir tepki verirdiniz mesela?

Sosyal medyada sanatsal calismalarina rastladiginizi, bunlarin gercekten hosunuza gittigini ve size hitap ettigini falan soyleseniz kimin hosuna gitmez ki bu? Benim cok hosuma giderdi. 😊

Kitabini okudugum genc bir yazar vardi. Birkac elestiri icin intagram'da yazmistim ve cok hosuna gitmisti ve hemen ekledi beni. Su an arkadasiz ama. Farkli bir niyetim yoktu yani.

Adim atmadan bilemezsiniz. 😉

Sosyal medyada sanatsal calismalarina rastladiginizi, bunlarin gercekten hosunuza gittigini ve size hitap ettigini falan soyleseniz kimin hosuna gitmez ki bu? Benim cok hosuma giderdi. 😊

Kitabini okudugum genc bir yazar vardi. Birkac elestiri icin intagram'da yazmistim ve cok hosuna gitmisti ve hemen ekledi beni. Su an arkadasiz ama. Farkli bir niyetim yoktu yani.

Adim atmadan bilemezsiniz. 😉
Ya gaz veriyorsunuz bana😂 Çok teşekkürler :))

X