Fikrinize ihtiyacım var/ Eşimle ilgili

evalinaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2024
8
0
34
Merhaba hanımlar,
Öncelikle 8 senelik evliyim, 2 çocuğum var. 15 yıla yakın da eşimle birlikteyiz.

Bundan seneler önce henüz çocuğumuz yokken eşimin iş amaçlı gittiği yurt dışı seyahati dönüşü o ülkedeki arkadaşlık sitelerini araştırdığını yakaladım. Geldiğinde bir sürü yemin etti meraktan sadece baktığını söyledi.

En son bu yıl telefonunda sohbete açık kelime oyunu gibi oyunlarda kişilere kadın erkek farketmeden sohbet amaçlı yazdığını gördüm sma hiçbirinde rahatsız edici bir şey yoktu evli ve çocuklu olduğundan bahsediyordu.

Sonuncu da ise telegramda bir kadınla yazışmasını yakaladım. Kadına evli ve çocuklu olduğunu düzeninin bozulmasını istemediğini sadece sohbet etmek istediğini söylüyor. Birbirimizi tanımamıza gerek yok diyor, görüşmek buluşmak istemediğini söylüyor. Fakat resmini yolluyor, kadın da ona gönderiyor. Boş havadan sudan muhabbetler 4-5 gün sürüyor. Benim farkettiğim gün kadın seni buldum demiş o da ben böyle bir şey istemiyordum konuşmak istemiyorum falan demiş. Ben tabii ki çok şiddetli tartıştım ve boşanmak istediğimi söyledim.

Beni çok sevdiğini, özgüvenini tazeleme ihtiyacı ile yaptığını, bir amacı olmadığını asla aldatmak istemediğini. Aptallık ettiğini vs söyledi. Bu arada özel hayatımızda bir sorunumuz yok.

Bir haftadır düşünmeye ihtiyacım olduğunu söyledim. Konuyu sindiremiyorum ileri taşımasa da hep böyle başlar bu işler nasıl güveneceğim, nereye gideceğini nereden bileceğim? Ne yapmalıyım bunun için evlilik bitirilir mi bir bsşkası anlatsa adamın gözü dışarıda net niyeti bozmuş derdim kendi başıma gelince net konuşamıyorum lütfen objektif yorumlarınızı bekliyorum

Merhaba hanımlar,
Öncelikle 8 senelik evliyim, 2 çocuğum var. 15 yıla yakın da eşimle birlikteyiz.

Bundan seneler önce henüz çocuğumuz yokken eşimin iş amaçlı gittiği yurt dışı seyahati dönüşü o ülkedeki arkadaşlık sitelerini araştırdığını yakaladım. Geldiğinde bir sürü yemin etti meraktan sadece baktığını söyledi.

En son bu yıl telefonunda sohbete açık kelime oyunu gibi oyunlarda kişilere kadın erkek farketmeden sohbet amaçlı yazdığını gördüm sma hiçbirinde rahatsız edici bir şey yoktu evli ve çocuklu olduğundan bahsediyordu.

Sonuncu da ise telegramda bir kadınla yazışmasını yakaladım. Kadına evli ve çocuklu olduğunu düzeninin bozulmasını istemediğini sadece sohbet etmek istediğini söylüyor. Birbirimizi tanımamıza gerek yok diyor, görüşmek buluşmak istemediğini söylüyor. Fakat resmini yolluyor, kadın da ona gönderiyor. Boş havadan sudan muhabbetler 4-5 gün sürüyor. Benim farkettiğim gün kadın seni buldum demiş o da ben böyle bir şey istemiyordum konuşmak istemiyorum falan demiş. Ben tabii ki çok şiddetli tartıştım ve boşanmak istediğimi söyledim.

Beni çok sevdiğini, özgüvenini tazeleme ihtiyacı ile yaptığını, bir amacı olmadığını asla aldatmak istemediğini. Aptallık ettiğini vs söyledi. Bu arada özel hayatımızda bir sorunumuz yok.

Bir haftadır düşünmeye ihtiyacım olduğunu söyledim. Konuyu sindiremiyorum ileri taşımasa da hep böyle başlar bu işler nasıl güveneceğim, nereye gideceğini nereden bileceğim? Ne yapmalıyım bunun için evlilik bitirilir mi bir bsşkası anlatsa adamın gözü dışarıda net niyeti bozmuş derdim kendi başıma gelince net konuşamıyorum lütfen objektif yorumlarınızı bekliyorum

Sonuncu da ise telegramda bir kadınla yazışmasını yakaladım. Kadına evli ve çocuklu olduğunu düzeninin bozulmasını istemediğini sadece sohbet etmek istediğini söylüyor. Birbirimizi tanımamıza gerek yok diyor, görüşmek buluşmak istemediğini söylüyor. Fakat resmini yolluyor, kadın da ona gönderiyor.

Evli bir adamın internet ve arkadaşlık siteleri üzerinden kadınlarla sohbet etmesi aldatma eğilimi olarak değerlendirilir. Eşiniz sadece kadınlarla değil erkeklerle de sohbet etmeye çalışmış. Bir erkek internet üzerinden başka bir erkekle neden sohbet ermeye çalışır ? Eşinizin sizin bilmediğiniz tercihleri olabilir mi
Henüz çocuğunuz yokken de bir şeyler yakalamış ancak umursamamışsınız. Zamanda geriye gidemeyeceğimiz için artık ne desek boş. Ya geçmişte olduğu gibi kabul edip devam edecek ya da yollarınızı ayıracaksınız.

Neticede sizle mutlu değil. Özgüveni sizle tazelenmiyor. Can sıkıntısi sizle giderilmiyor. Başkalarıyla geyik yapmak istiyor siz dururken. Gidip de seks yapmasına gerek yok zaten.

Neticede sizle mutlu değil. Özgüveni sizle tazelenmiyor. Can sıkıntısi sizle giderilmiyor. Başkalarıyla geyik yapmak istiyor siz dururken. Gidip de seks yapmasına gerek yok zaten.
Kesinlikle ben de bu yazdığınız gibi düşünüyorum. Amacının cinsel bir şey olmadığını tamamen hata olduğunu söylüyor ve mesaj içeriğinde de kadına net bir şekilde amacını söylüyor. Yine de yabancı biri ile konuşmasını kaldıramıyorum. Kadın da çocuklarından bahsediyor ve aile fotoğrafı paylaşıyor. Eşim de çocuklarımızdan bahsediyor. İçeriğin normal olması bunu kabul etmem anlamına mı gelir? Konunun farklılaşmayacağını nereden bilebilirim. Hep böyle başlamıyor mu zaten bunlar?

Merhaba hanımlar,

Arkadaş çevreniz nasıl peki sürekli görüştüğünüz insanlar var mı?

Adamdan midem bulandı. E be ...... ,madem mesajlaşmayı seviyorsun karına mesaj at,veya al karşına sohbet et,evlenmişsin artık niye kadının başını yaktın madem evlendiysen iş haricindeki vakitlerini bu kadına ayırmak zorundasın sen hala hangi kafalardasın 😡 böyle herifler hak etmiyor düzgün bi yuvasının olmasını.

Kesinlikle ben de bu yazdığınız gibi düşünüyorum. Amacının cinsel bir şey olmadığını tamamen hata olduğunu söylüyor ve mesaj içeriğinde de kadına net bir şekilde amacını söylüyor. Yine de yabancı biri ile konuşmasını kaldıramıyorum. Kadın da çocuklarından bahsediyor ve aile fotoğrafı paylaşıyor. Eşim de çocuklarımızdan bahsediyor. İçeriğin normal olması bunu kabul etmem anlamına mı gelir? Konunun farklılaşmayacağını nereden bilebilirim. Hep böyle başlamıyor mu zaten bunlar?
Sizinle oturup karsilikli bi çay içip çocuklarınız hakkında sohbet etmesi gerekir çok konuşmak istiyorsa,konuşma ihtiyacını sizinle gidermeliydi,başkasıyla yapamaz ya olacak şey değil burda o kadar sinirlendim ki gözüm döndü,sizin ilgi sevgi ihtiyacınızı karşılıyor mu bu adam ??

Kesinlikle ben de bu yazdığınız gibi düşünüyorum. Amacının cinsel bir şey olmadığını tamamen hata olduğunu söylüyor ve mesaj içeriğinde de kadına net bir şekilde amacını söylüyor. Yine de yabancı biri ile konuşmasını kaldıramıyorum. Kadın da çocuklarından bahsediyor ve aile fotoğrafı paylaşıyor. Eşim de çocuklarımızdan bahsediyor. İçeriğin normal olması bunu kabul etmem anlamına mı gelir? Konunun farklılaşmayacağını nereden bilebilirim. Hep böyle başlamıyor mu zaten bunlar. Geçmişte yakaladığım şey ile ilgili de bir kişi kabul etmişsiniz demiş. Aslında orada tek baktığı gece hayatı değildi,

Kesinlikle ben de bu yazdığınız gibi düşünüyorum. Amacının cinsel bir şey olmadığını tamamen hata olduğunu söylüyor ve mesaj içeriğinde de kadına net bir şekilde amacını söylüyor. Yine de yabancı biri ile konuşmasını kaldıramıyorum. Kadın da çocuklarından bahsediyor ve aile fotoğrafı paylaşıyor. Eşim de çocuklarımızdan bahsediyor. İçeriğin normal olması bunu kabul etmem anlamına mı gelir? Konunun farklılaşmayacağını nereden bilebilirim. Hep böyle başlamıyor mu zaten bunlar. Geçmişte yakaladığım şey ile ilgili de bir kişi kabul etmişsiniz demiş. Aslında orada tek baktığı gece hayatı değildi,

Eşinizin gerçek hayatta arkadaşları yok mu ? İnternet üzerinden kadın ve erkeklerle konuşması, bunu da sohbet etme isteği olarak ifade etmesi ne kadar mantıklı tartışılır.

Sizinle oturup karsilikli bi çay içip çocuklarınız hakkında sohbet etmesi gerekir çok konuşmak istiyorsa,konuşma ihtiyacını sizinle gidermeliydi,başkasıyla yapamaz ya olacak şey değil burda o kadar sinirlendim ki gözüm döndü,sizin ilgi sevgi ihtiyacınızı karşılıyor mu bu adam ??
Tabii ki iki çocuktan sonra eskisi kadar değiliz o da ben de . Çocukların yaşları küçük başbaşa bir şeyler yapma vakit geçirme zamanımız çok kısıtlı.

Hoş değil tabi ama bilemedim 2 çocuklu yuva bunun için yıkılır mı emin değilim. Başıma gelmeden çok üstten konuşmak istemem ama. Neticede karşı cinsten arkadaşı da olabilir insanların mesajlaştığı.

Asıl sorun bunu alışkanlık haline getirmiş olması bence... Yani ilk kez olsa daha kesin kararlar verilebilirdi ama her seferinde bunu yapması mide bulandırıcı.

Benzerini siz de yapın. Yakalanın bakalım kendisi ne tepki veriyor. Namus cinayetine kurban gitmezseniz yine gelip yazın o zaman daha kesin cevaplar yazarız.

Merhaba hanımlar,

Bi haltlar çevirdikten sonra dürüstce "evet arayış içindeyim" diyen olur mu? 8 senedir tazele tazele bitirememiş özgüvenini. Boşanıp boşanmamak sizin bileceğiniz iş ama bundan sonra eşinize güvenmeniz pek mümkün olmaz.

Tam ifade edemediğimi düşündüm, aslında sohbet uygulamaları değil de kelime oyununda karşı cins veya hem cins bol şanslar demek. Oyunda yenildiyse tebrikler iyiydi gibi şeyler. Yoksa bir erkekle uzun uzadıya tanışmak yazışmak gibi değil. Fakat son yaptığında 2-3 gün az az bir sohbet var.

Adamın "tam" aldatmaya totosu yememiş, başka bir şey değil.
Normalde evet ayrılmak gerekir ama iki çocuk vs var. Çok keskin değilim o sebeple. Yani iki küçük çocuğun sorumluluğunu tek başına sırtlanmamak bile bir miktar geçerli sebep şu an.
Linç yemek pahasına dürüst olucam, genel olarak tırsak bir tipse süründürün ona yeter. Değilse ayrılmayacaksanız tetikte olun.

Elimde aldattığına dair hiçbir şey olmadı güven sarsıcı şeyler yaşamak dışında. Ama bu son şey yaşadığımız her şeyi sorgulamama sebep oldu. Bir yandan da ekonomik olarak sıkıntım olmasa da iki çocuğu tek bakmanın sorumluluğunu alabilecek durumda değilim. Ama bu yaşadığımı da sindiremiyorum. Dışarıda gözü var niyetini bozmuş gibi hissediyorum.

Konuyu kabul etsem bile sürekli bundan dolayı tartışma çıkarıp her şeyi sorgular hale gelicem hiçbir zaman tam olarak güvenmicem. Ve bunu kabul ettiğime ileride pişmanlık duyup gerçekten aldatılacak mıyım? Bu soruların cevaplarını veremiyorum kendime farklı görüşleri alma ihtiyacım da bu sebeple

Daha önce burada çeşitli konuları okumuştum üye olup yorum yazmamıştım ama hep içimden kabul etme affetme derdim. Bugün bunu yapan yarın ileriye götürür iki çocukla sana nasıl yapabilir derdim. Başkası yazsa bunları basit bir sohbet de olsa tanımadığı kadınla konuşma amacı nedir niye ihtiyaç duyar evli adam derdim. Başıma gelince de asla kabul etmeyeceğimi düşünürdüm.

Geçmişte kabul etmişsiniz demiş bir arkadaş, orada aslında ilgili ülkede gece hayatı nasıldır araştırmasını meraktan o an sohbet oldu erkekler aradı bir muhabbetti tabii ki bir şey yaşamak amaçlı değildi diye açıklama yapmıştı ve hep mesajlaşmış görüntülü konuşmuştuk. Güvendiğim için de erkek merakı diye düşünmüştüm çok önemsememiştim. Şu an bu olayla bağlantılı bir konu diye ondan da bahsettim.

X