Fikrinize ihtiyacım var/ Eşimle ilgili

Yasanan durum hos degil.Bosanmayi gerektirecek kadar da degil bence.Ama soyle bisey var artik sorgusuz sualsiz guvenemeyeceksiniz.Yada sorgusuz sualsiz guvendiginiz anda mutlaka ufak tefekte olsa biseyler cikacak.

Tam ifade edemediğimi düşündüm, aslında sohbet uygulamaları değil de kelime oyununda karşı cins veya hem cins bol şanslar demek. Oyunda yenildiyse tebrikler iyiydi gibi şeyler. Yoksa bir erkekle uzun uzadıya tanışmak yazışmak gibi değil. Fakat son yaptığında 2-3 gün az az bir sohbet var.
Hadi bunda bir şey yok ama ben de oyun oynarken merhaba yazan tiplere gıcık oluyorum açıkçası. Sohbet baslatma çabası olarak görüyorum
Geçmişte kabul etmişsiniz demiş bir arkadaş, orada aslında ilgili ülkede gece hayatı nasıldır araştırmasını meraktan o an sohbet oldu erkekler aradı bir muhabbetti tabii ki bir şey yaşamak amaçlı değildi diye açıklama yapmıştı
Gece hayatı nasıldır diye merak edince sohbet sitelerinden mi araştırmışlar?

Siz zaten aldatilmayi defalarca kabul etmişsiniz . Adam da bu sebeple rahatça yapıyor . Sizde biliyorsunuz, eşinizde vve bizde siz bosanmazsiniz . Adamı aklamak için çocuklardan bahsetti yok aile fotoğrafı atmışlar falan . Kendi aklinizla dalga geçin durun . Eşini seven insan asla böyle aranmaz. Sizinki bugün arandı bulamadı yakalandı biraz ağlar yarın yine arar

X