Fit Club 🏋🏻‍♀️

sedulu sedulu siz de en son hastaydınız nasıl oldunuz? Arrietty_ Arrietty_ kaptişim sen nasılsın nerelerdesin? Lori Lori sen nasılsın sen de yoksun?
Biz yine hastayız yavrum 😀
Oğlan bir haftadır okula gitmiyor. Okulu sevmiyorum gitmek istemiyorum diyor onunla tartışıyoruz 😀 o arada hastalık oldu yine öksürük hapşırma allah ne verdiyse ondan bana geçti 🤣
Ay şu kış geçsin bitsin artık yıldım ben

Melegimkorusun Melegimkorusun ben buradayim sadece🤣🤣 Lusi Lusi len g.t dön artik🤣🤣
Valla kimseyi görmeyince dedim ne oldu gruba
Yeni tartimdaki sonucu hic begenmedim. Regl im bugun son. Yarin izinliyim zaten. Yürüyüs e basliyorum
Kaptişim üzülme hepimiz aynı durumdayız yeniden başladık bakalım 🙏🏻 ben de neredeyse 77yi gördüm 🥺
Biz yine hastayız yavrum 😀
Oğlan bir haftadır okula gitmiyor. Okulu sevmiyorum gitmek istemiyorum diyor onunla tartışıyoruz 😀 o arada hastalık oldu yine öksürük hapşırma allah ne verdiyse ondan bana geçti 🤣
Ay şu kış geçsin bitsin artık yıldım ben
Oyy çok geçmiş olsun canım bu yıl hep hastalıkla geçti sizin . İnş bir an önce toparlarsınız 🙏🏻🙏🏻

Ay ben okul mevzusunu çözemedim daha bu yaşta okul sevmiyorum diyor 🤣 çıldırıciiiiimmm 🤣 bütün yasam kalitemi etkiledi rehber öğretmen de çözemiyor. Böyle olunca diyetmiş spormuş yalan yani

X