Fit Club 🏋🏻‍♀️

Hu hu
Ne alemdesiniz?
sedulu sedulu Lori Lori Alys Alys Melegimkorusun Melegimkorusun tavsannesi tavsannesi

Ben 8ocakdan beri surunuyorum. Tam iyilestim dedim ise gittim,3. Gun dayanamadim. Cigerlerim iltihaplanmis.
Çok geçmiş olsun canım baya uzun sürmüş gerçekten 🥺 inşallah biran önce toparlarsın🙏🏻 kaç gündür bende hastaydım ateş falan. Bugün daha artık ayaklandım. Bugünde oğlan rahatsızlanmış okuldan alıp geldim 🥺 herkes hasta

Hu hu
Ne alemdesiniz?
sedulu sedulu Lori Lori Alys Alys Melegimkorusun Melegimkorusun tavsannesi tavsannesi

Ben 8ocakdan beri surunuyorum. Tam iyilestim dedim ise gittim,3. Gun dayanamadim. Cigerlerim iltihaplanmis.
Geçmiş olsun yavrum acele etme sen bol bol dinlen
Ben bugün başladım spora. Ondan once epey stresliydim okullar tatile girince rahatladım. Oğlan okulu sevmiyorum diye zar zor gidiyor okula o da beni strese soktu 😀 neler neler konuştuk yok yani hala tam anlamıyla istekli değil.
Bi tartılmam lazım bari yarına başlayayım yaza az kaldı

Selam kizlarr ,aylar oldu nasilsiniz neler yapıyorsunuz hepiniz iyi misiniz haftalardir aklimda bi turlu firsat bulup girip yazamadim herkes burda mi🙈🫠

Beni korona vurdu gencler ancak kendime geliyorum. Gardas topikte diyete devam etmeye çalışıyorum yine de.

X