Fit Club 🏋🏻‍♀️

Kaptanım hemen bilgilerimi yazıyorum beni de listeye eklemeni rica ediyorum mümkünse acilen dalıyorum aranıza müsadenizle :)

Yaşınız : 39
Boyunuz: 169
Mesleginiz: Grafiker
Şu anda çalışıyor musunuz: Evet
Evli/bekar: Evli
Yaşadığınız şehir: İstanbul
Kilo alma hikayeniz : Evlendikten sonra 10 yılda 20 kg aldım
Kilo vermeyi neden istiyorsunuz : Kendime kıyafet alamıyorum ne giysem yakışmıyor, kollestrolüm tavan, şekerim sınırın üstünde, çömelip kaltığımda bacaklarım ağrıyor, kısacası bu yük bana fazla geliyor.
Şu anki kilonuz: 75,7 kg
Hedef kilonuz : 65 kg

A Arrietty_

hosgeldin yeniden :nazar:

Gunaydin kizlar.
Saat 5.15 🥲🥲
Menü takibi yapacagim bu hafta.
Bu demek oluyor ki menu tablosu aramiza dönüyor 🤭

kusum ben de paylasabilirim, ama bu haftaki hedefim kilo vermek degil, azicik normale donmek, o yuzden biraz daha serbest olacak, cok da degil ama.

bugunku planim:

oglen : yumurta, peynir zeytin, 1 dilim ekmek

aksam:
Az fasulyeli bulgur pilavi,
Cok zeytinyagli pirasa yemegi (bu yemegi muhtemelen bizim evde kimse yemez, o yuzden tamamini gomebilirim :kk77:)

arada da meyve yiyecegim.

Hosgeldin🌸☺️
Kapisakmi kiz😬
ayyyy harikasın işte aradığım çılgın burada demek. Süpersin valla kapışalım, savaşalım, ezelim birbirimizi ben varım. :rapci:
hosgeldin yeniden :nazar:
hoşbulduk canım benim :KK200:

Sabah Kahvaltım:
1 dilim kızarmış ekmek
1 haşlama yumurta
5 yeşil zeytin
2 bardak çay

Ara:
1 Türk Kahvesi
Sakinleştirici bitki çayım :)
1 maden suyu

ayyyy harikasın işte aradığım çılgın burada demek. Süpersin valla kapışalım, savaşalım, ezelim birbirimizi ben varım. :rapci:

Sabah Kahvaltım:
1 dilim kızarmış ekmek
1 haşlama yumurta
5 yeşil zeytin
2 bardak çay

Ara:
1 Türk Kahvesi
1 maden suyu
Kaybeden cumartesi aksami twerk yapip video atacak tamammi🤣🤣 ben cumartesi 91,4 tum😎

Sabah Kahvaltım:
1 dilim kızarmış ekmek
1 haşlama yumurta
5 yeşil zeytin
2 bardak çay

Ara:
1 Türk Kahvesi
1 maden suyu
Hosgeldin kizz 🥰
Kaybeden cumartesi aksami twerk yapip video atacak tamammi🤣🤣 ben cumartesi 91,4 tum😎
Kiz sen bana yetiştin miiii inanmıyorum resmen 91 diyo seni gececem kızım dur sen hele dürttün beni şimdi 😋

Cidden E English_teacherrr Lori Lori siz fena kapisirsiniz 😂
Yemek isini kapadim simdi.
Bugun is yerinde ki fizioterapist (dogrumu yazdim bilmiyorum 😂) 30dk vaktim var sabah spora Ama ne yapcam bilemiyorum dedigimi duymus 😂 baska bir is arkadasim ile konusuyordum. Cocuk 4.30 da kalkip 5-6.30 a kdr spor yapiyor.
Neyse gel ofisime plan yapalim,verimli 30dk olsun dedi 💃
Soyle 1saat sonra sakin oluyor is. Yanina gideyim ne diyecek

Hosgeldin kizz 🥰

Kiz sen bana yetiştin miiii inanmıyorum resmen 91 diyo seni gececem kızım dur sen hele dürttün beni şimdi 😋

Cidden E English_teacherrr Lori Lori siz fena kapisirsiniz 😂
Yemek isini kapadim simdi.
Bugun is yerinde ki fizioterapist (dogrumu yazdim bilmiyorum 😂) 30dk vaktim var sabah spora Ama ne yapcam bilemiyorum dedigimi duymus 😂 baska bir is arkadasim ile konusuyordum. Cocuk 4.30 da kalkip 5-6.30 a kdr spor yapiyor.
Neyse gel ofisime plan yapalim,verimli 30dk olsun dedi 💃
Soyle 1saat sonra sakin oluyor is. Yanina gideyim ne diyecek
Muhahahaha ben 140+ tan geliyorum yavruuuuu🤣 90lardanda dusecem bu hafta. Ahanda buraya yaziyorum. Mola verdim spora simdi. 200 puan cepte😎
Ara verdigim icinmi yoksa coronadanmi azicik yoruldum ama pes etmicem😎
Kiz gaddar sende o firsati kacirma sakin🤣

X