Fit Club 🏋🏻‍♀️

Günaydın 😃
Ekşi mayalı ekmek yaptım sabah attım fırına. Ev ekmek kokuyo🤪
Kahvaltım meyveli yulaf ve double Espresso.
Hedef 10000 adım 20 dk ağırlık kaldırma. Ağırlık dediysem hepi topu 2 kg:KK70::KK70::KK70:

Eklentiler

• 6F209A94-4035-4EE0-935D-0EB7A1939C54.jpeg
    6F209A94-4035-4EE0-935D-0EB7A1939C54.jpeg
    185,4 KB · Görüntüleme: 16
İnşallah bugün arabama kavuşcam on gündür tamir deydi. Bir hafta kullanabildim sadece birisi anahtarla kapısını böyle güzel güzel derin bir şekilde çizmiş, herhalde yeni araba diye kıskançlık mı yaptı nedir bilmiyoruz ne olduğunu kimin yaptığını da bilmiyoruz çünkü bir marketin park alanında oldu olay görünce resmen şok geçirdim, on gündür tamirdeydi inşallah bugün geri alacağım arabayı, dünyanın her yerinde böyle gereksiz kıskanç insanlar var maalesef. Kazayla olsa insanın içi yanmaz kaza oldu der geçersin ama bu şekilde olunca çok sinir bozucu oldu çünkü kim yaptıysa kasten zarar vermek için yapmış.

Türkiye de de araba larin parçaları çok gec geliyo malesef bi kaza atlattık resmen 1 ay dan fazla bekledik parça gelmesini . Ama patates konusunda öyle değil var yani patates ler . Biz burda kislik olarak çuvalla alıyoruz koyuyoruz mesela güzel . İnşallah dediğin gibi kıtlık filan söz konusu olmaz ekonomi ler cok kötü hele ki Türkiye nin
Her yer aynı malesef dünyanın içine ettiler.
Bugun kontrol tartisi var 🙈

Birde Alys Alys 20bin sozu veremem 😂
Aksam oglumun okculuk dersi basliyor. Ikinizde heycanliyiz 👻
Ayyy okçuluk İlgi alanlarıma giriyor. Biz de arada yapıyoruz hatta eşimin çok güzel bir ok seti var hediye gelmişti profesyonel bir şey, arada bir zevk olsun diye yapıyoruz.
Bacimin 2 kucuk sipasi bendeler ikiside positif🤣🤣
Desene evde corona partisi var. Biz ne zaman corona olsak bütün gün evde film izleyip oyunlar oynayıp parti yapıyoruz.🤣🤣🤣
Vay yavrum hem zengin kocali, hem amerikali hemide marifetli bu juniorbamya yaw🤣♥️
Çok şükür marifetli biriyimdir ama Amerikalı değilim Türküm, yani Amerika pasaportum var ama onu seyahat ederken kullanıyorum yoksa damarlarımda Allahın izniyle halis muhlis Türk kanı dolaşıyor.🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Günaydın 😃
Ekşi mayalı ekmek yaptım sabah attım fırına. Ev ekmek kokuyo🤪
Kahvaltım meyveli yulaf ve double Espresso.
Hedef 10000 adım 20 dk ağırlık kaldırma. Ağırlık dediysem hepi topu 2 kg:KK70::KK70::KK70:
ayy ekmek harika görünüyor maşallah ne beceriklisin
İnşallah bugün arabama kavuşcam on gündür tamir deydi. Bir hafta kullanabildim sadece birisi anahtarla kapısını böyle güzel güzel derin bir şekilde çizmiş, herhalde yeni araba diye kıskançlık mı yaptı nedir bilmiyoruz ne olduğunu kimin yaptığını da bilmiyoruz çünkü bir marketin park alanında oldu olay görünce resmen şok geçirdim, on gündür tamirdeydi inşallah bugün geri alacağım arabayı, dünyanın her yerinde böyle gereksiz kıskanç insanlar var maalesef. Kazayla olsa insanın içi yanmaz kaza oldu der geçersin ama bu şekilde olunca çok sinir bozucu oldu çünkü kim yaptıysa kasten zarar vermek için yapmış.
ayy çok üzüldüm, bizimde almanyadan misafir gelirdi mercedesin yıldızını koparırlardı Allahım ne cahillik çekememezlik
Sivas -18 i gordu desem😅
sen sivasta mı yaşıyorsun, yoksa sivaslımısın?

E English_teacherrr
yuruyup geldin mi?

11 bindeyim ben, olacak sanki :)

aksam yemeginden sonra bol bol yururum tamamlamak icin.

bugun uzun zaman sonra yine su kirmizi buyuk eriklerden yedim, hemen midemi bozdu, bol bol wc ile hasir nesirim, cok uzaklasamiyorum he he :KK45:
Harikasın benim 20000 olmayacak gibi ya bakalım ama.zorlayacam yemek yedim biraz geçsin evde turlayacam

X