Fit Kertenkeleler ✨

kizlar bol su icelim yaglar erisin , bide kolay spor rutini olusturalim herkes 10 mekik bile olsa biseyler yapsin ,birde duzen acisindan menu de yazicam ben sizler zorunlu degilsiniz :) kilom kac bilmyorum 61 gormustum ama yilbasinda cozuttum bir sure ekmegi kesmeye karar verdim , baslangica 61.7 falan diyelim . bu ay sonu duz 60 hedefim :)
Başlayalım tabi :) Ben de motivasyonum yüksek başlayanlardanım. :) Suyu sabah 1 lt, öğleden sonra 1 lt akşam 1 lt olarak 3 lt hedefledim :)

Sabah: 2 dilim ekmek, şekersiz çay, peynir, zeytin, 1 yumurta, 1 küçük dilim helva(süt yapar diye), 1 limonlu sıcak su
Öğlen: 1 kase yoğurt çorba, patatesli tavuk(2 yk)
Yemek sonrası: 1 şekersiz türk kahvesi
Su: 1 lt(sabahtan itibaren)

Bugün ofiste pasta kesicez ama ben yemeyeceğim.
Az zaman alacak hafif bir egzersiz belirlersek onu da yapmak isterim :)

Başlayalım tabi :) Ben de motivasyonum yüksek başlayanlardanım. :) Suyu sabah 1 lt, öğleden sonra 1 lt akşam 1 lt olarak 3 lt hedefledim :)

Sabah: 2 dilim ekmek, şekersiz çay, peynir, zeytin, 1 yumurta, 1 küçük dilim helva(süt yapar diye), 1 limonlu sıcak su
Öğlen: 1 kase yoğurt çorba, patatesli tavuk(2 yk)
Yemek sonrası: 1 şekersiz türk kahvesi
Su: 1 lt(sabahtan itibaren)

Bugün ofiste pasta kesicez ama ben yemeyeceğim.
Az zaman alacak hafif bir egzersiz belirlersek onu da yapmak isterim :)
afiyet olsun cok guzel :) 30 sn plank 25 mekik ve 25 squat olabilir ,ben pilates videosu yapiyorum
Ben de yazayım yarın, yazarsam kısarım belki 🤦🏻‍♀️
ben yazdigim zaman daha iyi oluyor zorunluluk yok tabiki ama en azindan yedigini gorup pisman oluyo insan :)

sabah 1dilim peynir 10 badem ve 1 yumurta
oglen 1 avuc leblebi 1 avuc karisik kuruyemis ve yesilcay
aksamda 1 kase yesil mercimek ayran salata var menumde . simdilik 1 bucuga yakin su ictim sinava gidiyorum gun sinunda 3e yakin olur
bugun 30dk bacak calismayi dusunuyorum dambillarla

afiyet olsun cok guzel :) 30 sn plank 25 mekik ve 25 squat olabilir ,ben pilates videosu yapiyorum

ben yazdigim zaman daha iyi oluyor zorunluluk yok tabiki ama en azindan yedigini gorup pisman oluyo insan :)
Biraz önce yaş pasta, kuru pasta ve kolaya hayır diyerek ilk büyük adımımı atmış oldum. Burnumun dibine kadar getirip ısrar ettiler ama motivasyonumu kaybetmedim. :) Su içtim herkes yerken 1.5 lt tamamlanmış oldu :)

sabah 1dilim peynir 10 badem ve 1 yumurta
oglen 1 avuc leblebi 1 avuc karisik kuruyemis ve yesilcay
aksamda 1 kase yesil mercimek ayran salata var menumde . simdilik 1 bucuga yakin su ictim sinava gidiyorum gun sinunda 3e yakin olur
bugun 30dk bacak calismayi dusunuyorum dambillarla
Sen diyetisyen kontrolündeydin yanlış hatırlamıyorsam. Diyet menüsünü doktor mu verdi canım? Öğlen baya az olmuş gibi. Ben yemek masasına oturmayınca olmuyor.

Onu ben de kullandım bi ara evet işe yaramıştı aslında bir daha mı indirsem 🤔
Ben 2 ay düzenli tuttum günlüğü, İşe yaradı ama çok zaman alıyor.2 çocuk varken zorlanırsın. Buraya yazman daha motive edici olabilir.Hem konuşmuş oluruz. Yoksa çabuk bıkılacak birşey diyet.

Biraz önce yaş pasta, kuru pasta ve kolaya hayır diyerek ilk büyük adımımı atmış oldum. Burnumun dibine kadar getirip ısrar ettiler ama motivasyonumu kaybetmedim. :) Su içtim herkes yerken 1.5 lt tamamlanmış oldu :)
supersin, incelip zayifladiginda iyiki yememisim diyeceksin 🤗
Sen diyetisyen kontrolündeydin yanlış hatırlamıyorsam. Diyet menüsünü doktor mu verdi canım? Öğlen baya az olmuş gibi. Ben yemek masasına oturmayınca olmuyor.
yok canim biraktim ben listeyi bana gunde 5 dilim ekmek yazdi kan sekerim bi indi bi cikti ekmegi kestim artik kendim ilerlicem

supersin, incelip zayifladiginda iyiki yememisim diyeceksin 🤗

yok canim biraktim ben listeyi bana gunde 5 dilim ekmek yazdi kan sekerim bi indi bi cikti ekmegi kestim artik kendim ilerlicem
Umarım hep böyle devam eder. Motivasyonum çok yoğun.
Sporu rutinime eklerken zamansızlıktan yakınıyorum hep, biraz youtube videolarında araştırma yaptım, hızlı bir egzersiz serisi buldum. Eğer 1 hafta ara vermeden yapabilirsem sizinle paylaşmaya karar verdim. Karın hareketleri yapacağım.

Umarım hep böyle devam eder. Motivasyonum çok yoğun.
Sporu rutinime eklerken zamansızlıktan yakınıyorum hep, biraz youtube videolarında araştırma yaptım, hızlı bir egzersiz serisi buldum. Eğer 1 hafta ara vermeden yapabilirsem sizinle paylaşmaya karar verdim. Karın hareketleri yapacağım.
supersin canim hep boyle devam et. yiyince ne oluyor sanki hem mutsuz pisman oluyoruz hemde vucudumuza daha da fazla yag aliyoruz

supersin canim hep boyle devam et. yiyince ne oluyor sanki hem mutsuz pisman oluyoruz hemde vucudumuza daha da fazla yag aliyoruz
Evet canım. Kilo vermek birçok şeyi beraberinde getiriyor aslında. Bu tarz bir duyguyu sosyal medyayı kapatınca yaşadım.

Şöyle bir düşününce, yediklerin azalıyor ve kalitesi artıyor, spor sonucu daha rahat hareket ediyorsun, kıyafet alma derdin ortadan kalkıyor, kendine özgüvenin artıyor ve daha bakımlı oluyorsun, daha genç hissediyorsun,çocuğunla daha rahat ilgilenebiliyorsun.

Sadece kilo vermek olarak görmemek lazım olayı. Umarım kısa sürede 60'lı rakamları görürüz.

benimde sinavlarim bugun bitiyor hadi gelin yeni yilda birlikte baslayalim tatlialirim tatlialirim
bacak egzersizlerine devam ediyorum suanlik bacaklarimda sertlesme var ama ustunde yaaglar var once onlarin gitmesi lazim :KK70:

Artemis sen hayirdir ne bacagi ne yaglari, bacaklarin gayet inceydi :KK69:
Ben hergün bana uygun hareketleri yapmaya calisiyorum zaten, sadece yürüyüse ara verdim, havalar buz
Ya bende ilk defa böyle uzunca bir süre miskinlik oldu
Toparladim sayilir ama kardiyoya gecis yapamiyorum hic o enerji yok
Yeni yilda basladigim tek güzel sey daha az yemek galiba
Iki ögün yiyorum, yetiyor
Galiba fazla kosturmadigim icin vucut istemiyor artik

Hmm yediklerimizi yaziyoruz, e yazayim o zaman
Sabah: peynir, domates, salatalik, kahve, birkac dillim de böyle ince kraker gibi tam bugday dilimlerden yedim
Aksam : birkac dilim portakal, salata, pilav, tavuk gogsü
Bu aralar iki ögüne düstü yemekler arada bir istahsizlik vuruyor
ama saglikli diyorlar bakalim
Tatilde oldugumuzdan esim uyutuyor beni, bugün ilk defa 12 ye kadar uyumusum o cocuklara bakmis
Uykumu alinca resmen karnim tok oluyor

Artemis sen hayirdir ne bacagi ne yaglari, bacaklarin gayet inceydi :KK69:
Ben hergün bana uygun hareketleri yapmaya calisiyorum zaten, sadece yürüyüse ara verdim, havalar buz
Ya bende ilk defa böyle uzunca bir süre miskinlik oldu
Toparladim sayilir ama kardiyoya gecis yapamiyorum hic o enerji yok
Yeni yilda basladigim tek güzel sey daha az yemek galiba
Iki ögün yiyorum, yetiyor
Galiba fazla kosturmadigim icin vucut istemiyor artik
pantolonda sıkı duruyo ama ic bacak ve basen birde popo alti yaglarim var :KK70:

X