Fit olmak için varan1 :

Önce ölçülerimi almakla işe başlayacağım.
göbek:90
bel:83
Kalça:104
Bacak:59
Göğüs:100

Bakalım ayda bir nasıl gelişme göstereceğim. Günde 40 ar dakikalık 3 tur spor yapıyorum üstelik 2 şer kilo ayak agırlıgı ve 1 er kilo kol agırlıgı ile.
Seyir defterimi takip edebilir hatta katılabilirsiniz.

Başarılar diliyorum..40 ar dk lık 3 tur sporu yapabilirsen değişim hemen farkedilir... :KK50:

Başarılar diliyorum..40 ar dk lık 3 tur sporu yapabilirsen değişim hemen farkedilir... :KK50:
Merhaba ilgine teşekürler. Vaktim cok geniş sabah 9 ila 16 arası gayet uygunum sadece yemek yapmam ve spora yuklenmem yetiyor :) bayada iddialı yapıyorum dedığın gıbı istikrarı korursam kısa sürede olacak bir güzellik.
Sen spor yapar mısın?

Merhaba
Seyir defterimin ikinci günündeyim. Bacaklarım çok ağrıyor. Bugün iki tur spor yapacağım. Biraz dinlenme yerine geçsin. Ogleden sonrada çarşı yürüyüşü planladım.
yazıyo adında bir uygulama indirdim kalori sayacağım.

Selammm seyir 4 🤣

sabah 3 mil yürüdüm leslie ve agırlıklarınla ve karın calıstım bıraz.

ogleden sonradaen az bir tur cardıo yapacagımm

Şu gobekten bır kurtulsam keşke

Selamm seyir 5

ama bir ben seyrediyorum. 😋
Ikı tur sporumu yaptım yatımsar saat runnıng ve 10 ar dk karın bacak hemde agırlıklarla. Ogleden sonra interval cardıyo yapacagım. Her alısverıs ıstegım geldıgınde spor yapsam bu işi çozecegım :)

Son tur sporumuda yaptım. Yarın dinlenme günü vereceğim yolculuk var vaktım olmaz. Ama pazartesi tam gaz devam. Hem 29 agussstos da olculerımı yenıleyecegım :)

Seyir Salı

işe basladım. Spor turumu iki ye cektım. Sabah 5 te uyanıp bir tur bır de aksam yapıyorum. Ah bir sıkılık bır gergınlık. 🙃
Hevesim son gaz devam edıyor. Kollar fıtlesıyor karın duzlesıyor yanı keyfım yerınde 😘
Herkese selamunaleykum. Sımdı selamımı almayın da göreyim. 🧐🤣

Başarılar bende her sabah spor yapıyordum bu ara vakit bulamadığım için yapamıyorum hem zayıflamak için hem sağlıklı yaşam için spor gerçekten çok iyi

Tesekkurler Ayşe. Sabah 5 olmadan uyandıgım ıcın sabah 40 dk sporumu yapabılıyorum. İşten gelincede bir seans yapıyorum. Vücudum cevap verdikce duZeldikce keyfım de yerıne gelıyor 🥰

Seyir cuma

Bugün gelınce iki tur daha spor planlıyorum. Yarın ölçü ve kilo yazacağım.
Tüm sporlarımı ayagımda 2 şer kilo agırlık ve ellerimde 3.5 kilo agırlıklarla yapıyorum. Ve agırlıgın tesiri mucize adeta. Tavsiye ederim.

Selam seyir cumartesi
Ölcum gunum
Gobek 91

Bel 81

Kalca105

Bacak 57

Gogus97

Kilo 72 kg

bugün 3 seans daha spor yapacagım.

Olcumlerım bu sekıl 18 agustosdan beri bacak ve bel bölgemden farketmısım. 11 gunde bu değişiklik belkide normaldir.
spora devam. Kendımı daha dar hıssedıyordum oysaki 🧐

X