Fit ve Mutlu Yaşam

A Anka inanmayacaksin ama 94.9 um cnm. Bende inanamadim. Birkac kez tartildim ama öyle yani😀
e o zaman dansssssss

file.php

file.php

file.php

Kızlar yeni geldim bu hafta ve gayet istekliydim dikkat da ettim ama ben kilo verememişim aslında bu benim son bir iki hafta da aldığım kiloydu ve rahatlıkla vermem gerekirdi moralim çok bozuk 😌 pes etmemeliym ama 😌
Kilo:87,8 di şuan 87.7
Bu arada ben östrojen ve progesteron içeren bi ilaç içiyorum şişkinlik yapıyor galiba o da etkili olabilir ama 21 gün kullanacağım ne yazıkki 😞
Kötü bir başlangıç ile devam🤷‍♀️ A Anka

Kızlar bu gün son kez toplu etiket yapıyorum. Yarın bildirim yapanlarla devam edeceğim. Yeni kişi de almayacağım artık kesinlikle. Burada devam etmek isteyenler yarın kesinlikle bildirim yapsın lütfen. 🤗🤗🤗

suukaa suukaa

Psikolojik Deliii Psikolojik Deliii

@madamhd

sudem34 sudem34

@fantastikaaa

MuMu85 MuMu85

@mirjam

@black cat

@gulenyuzumsunsen

@sero3

CKbeautyandsheer CKbeautyandsheer

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik

@Poni Bon

@Leylayaman16

@Eda0909090909

@emxeren

askrhpozitif askrhpozitif

@Sadelikherseydir

@zambak86

@sutlacc
Geçen haftaki kilom: 69.9
Güncel kilo 70.0
Sonuç= +100 gr :KK43:

Dünkü menüm
Sabah 8
1 dilim ekmek
1 yağda yumurta

öğle 12.30
nohut
salata
cacık

akşam 20:00
fırında tavuk
bulgur pilavı

su - 1,5 Lt

Kızlar yeni geldim bu hafta ve gayet istekliydim dikkat da ettim ama ben kilo verememişim aslında bu benim son bir iki hafta da aldığım kiloydu ve rahatlıkla vermem gerekirdi moralim çok bozuk 😌 pes etmemeliym ama 😌
Bu arada ben östrojen ve progesteron içeren bi ilaç içiyorum şişkinlik yapıyor galiba o da etkili olabilir ama 21 gün kullanacağım ne yazıkki 😞
Hiç kötü değil canım ilacın etkisidir o sonra normale döner bi anda iner hiç motivasyonunu düşürme canım 🤗🤗🤗 neden kullanıyorsun ilacı.

Günaydın kızçeler 🦋💜
İlk bildirim benden olsun :KK70:
Geçen hafta: 62
Bu hafta:61
Fark: 1 :KK48:
Tebrikler canım
Günaydın kızlar
Geçen hafta 80,20
Bu hafta 79,40
Fark 0,80
Tebrik ederim
A Anka inanmayacaksin ama 94.9 um cnm. Bende inanamadim. Birkac kez tartildim ama öyle yani😀
oncesınden kactın canım

Günaydın kızlar
Geçen hafta 70
2 mil Leslie sonrası 69.7 çıkmıştım
Bu sabah uyanınca tartıldım veeee 69.9 😍😍😍
5 gün yiyip 2 gün dikkat edince onları eritiyormuşum. Koruma haftam süper geçti yani 😍😍😍😍
Süpersin ya
Günaydın kızlar :KK36:
Bir haftalık emeği 1 gecede çöp etmeye ne denir tabii ki Anka denir :kızgın::kızgın:
Geçen hafta 77
Bu hafta 76,8
Gece çöp ettim her şeyi :kızgın: :kızgın:
Düzeni oturtabılsen aslında gayet guzel gıdıyordun
Günaydın;
Geçen Hafta:72,4
Bu hafta:72,00
Fark: 0.4 kg

Bu hafta kilo vermede sabit kalmak bile büyük başarıydı benim için. Çok uzun süreli aç kalmalar ve yiyince tıka basa yemelerle dolu bir hafta oldu. Bu haftadan itibaren menü yazmaya devam edeceğim :)
Bundan sonra hayatımda her ne olursa olsun öncelik bende.
Öncelıgı kendine vermene cok sevındım kılo vermenide ayrıca tebrik ederim
Sabitim ben 69.3 :KK42:
Ama bu hafta biraz abarttim arti bekliyodum. Önumuzdeki hafta daha iyi olcak insallah.
Artı olmamak ta gayet guzel canım
Geçen haftaki kilom: 69.9
Güncel kilo 70.0
Sonuç= +100 gr :KK43:

Dünkü menüm
Sabah 8
1 dilim ekmek
1 yağda yumurta

öğle 12.30
nohut
salata
cacık

akşam 20:00
fırında tavuk
bulgur pilavı

su - 1,5 Lt
Çok bır artın yok bir wc lık artı😊

Günaydın kızlar :KK36:
Bir haftalık emeği 1 gecede çöp etmeye ne denir tabii ki Anka denir :kızgın::kızgın:
Geçen hafta 77
Bu hafta 76,8
Gece çöp ettim her şeyi :kızgın: :kızgın:
Ne yedin ne yedin? Bu ara canını sıkan çok fazla şey oldu canım. Kendine zaman tanı
Sabitim ben 69.3 :KK42:
Ama bu hafta biraz abarttim arti bekliyodum. Önumuzdeki hafta daha iyi olcak insallah.
Seni yakalamamı istiyorsun sanırım canım. 😍 kaç benden
İlaç etkisidir bencede. Sen vazgeçme olur mu
Gecen hafta 73.8 idim
bu hafta 72.7
Fark 1.1
Aslında dun 72.6 idim 🙈
Süpersin. Apayla devam 🤩

Hiç kötü değil canım ilacın etkisidir o sonra normale döner bi anda iner hiç motivasyonunu düşürme canım 🤗🤗🤗 neden kullanıyorsun ilacı.
Çok sağol canım inşallah ☺️🥰
Bu ay gebelik için bir tedaviye başladık canım folikül gelişimi için sonrada klomen diye bi ilaca başlıcam bakalım 🥰

Aynen devam apaya 😁😁
Süper bide bence dayanıp haftada 1 tartılmak lazım cidden. Bir hafta denesene 😍
Çok sağol canım inşallah ☺️🥰
Bu ay gebelik için bir tedaviye başladık canım folikül gelişimi için sonrada klomen diye bi ilaca başlıcam bakalım 🥰
Hayırlısıyla gelsin minik kuzu. 🙏🙏
A Anka benim netim yok. Arada giriyorum, olunca devam edicem İnşaAllah..

Şimdi ben 66,3um ama adet oldum 3gundur bugün 66,9 çıktım...
Ulan ne güzel 65e ne kalmıştı surda 🤦🏻‍♀️😁😁 spora asılmıştım, ama adetten dolayı yapamıyorum 😏😏 benim ciddi menopoza girme zamanım geldi🙄😏😏
Yaa sen dikkat et yine bozma. Çok güzel eksi gelir haftaya 😍

Kızlar bu gün son kez toplu etiket yapıyorum. Yarın bildirim yapanlarla devam edeceğim. Yeni kişi de almayacağım artık kesinlikle. Burada devam etmek isteyenler yarın kesinlikle bildirim yapsın lütfen. 🤗🤗🤗

suukaa suukaa

Psikolojik Deliii Psikolojik Deliii

@madamhd

sudem34 sudem34

@fantastikaaa

MuMu85 MuMu85

@mirjam

@black cat

@gulenyuzumsunsen

@sero3

CKbeautyandsheer CKbeautyandsheer

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik