fitoform çayı chia tohumu kullananlar varmi

Kolay dogum yapabilmek icin aldim ama hacdan gelen daha iyimis benimde cevremde yok giden bende arabistandan geleni aldim faydasi etkisi varmi benim gbi alan yada hacdan degilde misit carsisindan faydasini gormuslermi diye merak ediyorum
bütün otlar aynı bacım. nerden aldığın fark etmez yani.

Kolay dogum yapabilmek icin aldim ama hacdan gelen daha iyimis benimde cevremde yok giden bende arabistandan geleni aldim faydasi etkisi varmi benim gbi alan yada hacdan degilde misit carsisindan faydasini gormuslermi diye merak ediyorum
Onu kaynatıp suyunu içiyorlar diye arabistanda öyle duymuştum kadinlardan

Merhaba
Ben haftada 2 gün akşam yemeği yerine 1 şeftali ile yoğurt içine çiya tohumu tüketiyorum. 5 haftada 10 kilo verdim.diyetisyen kontrolünde ve spor ile verdim tabii sadece ciya tohumundan olduğu söylenemez

Öyle internet üzerinden paketli satın almaya gerek yok,onlar ticari kandırmaca. Ben dün aktardan 100 gr aldım ve ilk defa bu sabah kullandım (yani biraz önce). Normalde doymayacağım kadar az yedim yanında chia tohumu (1 tatlı kaşığı). Sofradan kalkalı 1 saat oluyor ve ben 3 porsiyon iskender yemişim gibi tokum şuan. Hafta hafta yazalım gelişmeleri. Sen paketli ürünün neticesini ben sade chia tohumununkini :KK66:
Merhaba chia tohumunu nerden aldınız acaba bende kullanmak istiyorum faydası oldu mu size

X