Fitoform çayı kullananlar

Ben de almıştım bundan sabah akşam yemeklerden önce içilecek demişti aktar. Ben bi tane içtim tadı hoşuma gitmedi. Aylardır duruyor. Tarihi geçmediyse içeyim bari.

Ben içtim bu gün sabah aç karına. Bi de akşam yemeğinden önce içeceğim. 67.3 kilo çıktım bu gün. Karatay diyeti de yapıyorum. Bakalım paket bitince kaç kilo gidecek.

Kızlar kullanmayı planlayınca google da arattım bu form çıktı :) okudum faydasını görenler olmuş ben evlenmeden önce kullandım. Her gün en az bi kez içiyodum, öyle çok su içen biri değilim ama işim çok aktifti o yüzden çok hareket ediyordum 68 den 63 e düşmüştüm hiç diyet yapmadan ve baya baya da yiyerek yani :) ben baya faydasını görmüştüm yani aklınızda bulunsun :)

Bir Haftada Dört Kilo Nasıl Verilir?
Bir hafta içerisinde hızlı kilo vermek istiyorsanız diyete girmemeniz gerekir. Bu işin birinci sırrı su içmekten gelir. Çünkü su vücuttaki ödemi yok etmektedir. Gün içinde iki buçuk litre su tüketmeniz gerekir. 11 yıldır sağlık programı hazırlayıp sunan deneyimli sunucu Meltem Şarkışlalı güzellik, bakım, sağlık ve estetik konularında merak edilen soruları Kadınlar Kulübü TV için yanıtlıyor.
Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteğinizi bekliyoruz.
https://www.kadinlarkulubu.tv/

Nerden ve ne kadara aldiniz bende bugun oyle akdardan aldim bunun yaninda ne yapmayi dusunuyorsunuz
Ben iyi satıs grafigi olan bir gittigidiyor satıcısından aldım.1 alana 1 bedavaydı.kargo bedava 30 tl.yanında yesil çaya devam.chiaya basladım.ona da devam.bu üçlüyü devamli kullanmayi planlıyorum.

Ben iyi satıs grafigi olan bir gittigidiyor satıcısından aldım.1 alana 1 bedavaydı.kargo bedava 30 tl.yanında yesil çaya devam.chiaya basladım.ona da devam.bu üçlüyü devamli kullanmayi planlıyorum.
Yesil cay ve chia ne oluyo canim birde bu cayi acmi iciyorsun

Sen dalga mı geçiyorsun benimle?hadi chiayi anladım da yeşil çayı bütun dünya biliyor.
Canim sen beni yanlis anladin galiba niye dalga geciyim chia deyince ucu bir arada kullaniyorum demissin bende aldigimiz cayin ekimi diye sordum kafani agrittiysam kusura bakma.

merhaba , kilo verebildiniz mi durum nedir ? bende chia, kinoa ve yeşil çay kullanıyorum. sabahları da limonlu su içiyorum . bu çayada başlamayı dusunuyorum ama biraz bilgi almam gerek :KK43:

merhaba , kilo verebildiniz mi durum nedir ? bende chia, kinoa ve yeşil çay kullanıyorum. sabahları da limonlu su içiyorum . bu çayada başlamayı dusunuyorum ama biraz bilgi almam gerek :KK43:
Daha yeni basladım duzenli kullanmaya.birkaç hafta gerekiyor sanirım sonuc için.su an için hiçbir fayda göremedim.

merhaba canım ben de bu çayı aldım, faydasını gördün mü

BEN AKTARDAN Bİ KARIŞIM ALDIM ADAM KENDİ HAZIRLIYORMUŞ.4 GÜNDÜR ONU KULLANIYORUM 1 KİLO VERMİŞİM ŞİMDİLİK.BAKALIM KULLANAYIM BİRAZ DAHA SONUÇLARI YAZARIM

X