Fitoterapi ile çocuk sahibi olmak

Ara vermiştim tüp bebek denedim olmadı şimdi 2 buçuk aydır devam ediyorum
bende 6 ay önce tüp denedim tutmadı sonrasında başladim fıtoterapıye 4 ay oldu eşimin degerleri arttı ama suandada ben yumurtlama testleri kullanıyorum ıkı aydır hep sılık cızgı şimdide bendemi sorun oldu anlamadım yumurtlamam yok sanırım hormon testlerim normal anlamadım

bende 6 ay önce tüp denedim tutmadı sonrasında başladim fıtoterapıye 4 ay oldu eşimin degerleri arttı ama suandada ben yumurtlama testleri kullanıyorum ıkı aydır hep sılık cızgı şimdide bendemi sorun oldu anlamadım yumurtlamam yok sanırım hormon testlerim normal anlamadım
Sağlıklı beslenmek ve her gün düzenli yürüyüş yumurtaliklar için çok faydalı paketli gıdalar hamur işleri ve kizartmalardan uzak durun doktorum bana böyle söyledi. Birde kuru incir ve havuç kürü deneyin

havuç suyu bir süre içtim şimdi bal polen karısımı aldım gelicek denicem insallah fayda eder

Ben de evlat sahibi olmak için fitoterapi yöntemine basvurmustum. İlaçları aldık yolda gelirken içimize bı kuşku girdi hem aldigimiza dair bir belge ya da fatura vermemislerdi hem de bir eczaneye gidip alınan kapsulleri gösterdik sağlık bakanlığı onaylı mi değil mi diye. Eczacı sağlık bakanlığı onaylı değil bunla diyince ertesi gün iade ettik hemen . Tabi şifanın nerden gelicegini bilemeyiz . Sonuçta umut kapısı aranıyor .

Evet bunlar ne olduğu belli olmayan ilaçlar. Allah korusun.
Sağlık bakanlığı onaylı muadilleri varsa onlara yönelmek lazım.

Merhaba,
Bugün sosyal medyada gördüğüm bir doktorla telefonda görüşme sağladım. Fitoterapi yöntemi kullanarak 3 ay ile 6 ay arasında çocuk sahibi olabileceğimizi söyledi. Olumsuz bir tüp bebek tedavisi geçirdim. Sizce fitoterapi denemeli miyim. Deneyen hamile kalan var mı?
Bende görmüştüm bir kere, konuştum 3 aylık bitkisel ürünler gönderiyorlar ama fiyatı gerçekten çok uçuk görünce vazgeçmiştim

ben kullandım devam edıyorum kendımı bılmıyorum ama eşimin sonuçları artmıstı 6 aylık kür 22 bin ödedeik zaten bunlarda bitsin insallah faydasını görürüz ama yeterli daha almam

Fitoterapi kullananlar nasıl gidiyor acaba doktorunuz kim sorabilir miyim bizim de son ay 4. Aydayiz kutu bitince sperm testi vericez bakalım hayırlısı doktorumuz hakan özkul bizim

Benim Ayşe çetin di doktorum 2 ay kullandım fayda görmedim bıraktım şimdi mersinde doktorum Ahmet Yıldızbakan doğal tedavi verdi yaklaşık 3 4 ay oldu devam ediyorum gebe değilim ama hormon değerlerim normale döndü çok şükür
Fitoterapi kullananlar nasıl gidiyor acaba doktorunuz kim sorabilir miyim bizim de son ay 4. Aydayiz kutu bitince sperm testi vericez bakalım hayırlısı doktorumuz hakan özkul bizim

22 bin mi 🙄 arkadaşlar merdiven altı ürünlere atlamayın... Doktorlar bu işi ticarete döktü artık... Erkek için sperra verdi bize doktor içinde her şey var. Ben de decavit, co q10, selenyum, balık yağı kullandım. İyi bi markadan bunları alın... Fototerapiyle bebek yapmak nedir?... Bir kere rahimde bir sorun var mi vs iyi bir tüp bebek uzmanı görmeli... Benim ilk gittiğim dr hiçbir sorun yok dedi rahim filmine sonraki histereskopi olmam gerektiğini söyledi... Yani 1 tüp bebek, 1 doktor da çözüm olmayabilir ama vitamin hiç çözüm değil.. bize tedavilerimiz sonrası destek ilarak verdiler. 2 düşük ve histeroskopi sonrası doğal gebelik elde ettik

X