Fiyasko🧿

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Burhan Narsistoglu

🧿Hard Yorumcu🧿
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2022
9.461
41.559
Çıldıracağım, gerçekten en nefret ettiğim şey. Evet osurmak. Sen osurmuyor musuncular gelmeden konuyu anlatayım. Erkek arkadaşımla buluştuk arabada gidiyorduk. Sonra dedi ki bir yerde durayım hoş geldin diyemedim dedi. Neyse sarılırken zart diye osurdu. 😅😅 Tabi ben şok. Duymazdan gelmiş gibi yapayım dedim ama hiç duygularımı saklayabilen biri değilim kardeşim de der hiç rol yapamıyorsun diye. Direkt bozulduğum yüzüme yansıdı . Garip oldum kafamı cam tarafına çevirdim, yüzüm asıldı. Bir de üstüne cami açtı. 🤣 İçimden bir de s...dın dedim resmen🧿🤣 Sonra bana dedi ki noldu tadın kaçtı falan. Sanki yediği naneyi bilmiyor gibi.🤣 😖Ben de dayanamadım patladım. Yanına o kadar süslenip geliyorum sen zarıl zurul osuruyorsun (Ne alaka ben de bilmiyorum) dedim 🤣 Utandı kusura bakma rahatsızım vs bişiler dedi ama o anın ambiyansından ve ciddiyetsizliğinden neler söylediğini dinleyemedim. Ben de keşke başka yerde osursaydın bir garip oldum dedim. Yanlışlıkla oldu dedi. Eve gelince çok pişman oldum söylediğime. Çünkü bütün gün yüzüme bakamadı. Halen düşündükçe garip hissediyorum. Sanki o çok garip bir şey yapmış gibi hissediyorum. Abart Burhan diyeceksiniz biliyorum ama soğumuş gibiyim de. 🤣 Eve gelince ne o yazdı ne ben. Nasıl davranayım ilk mesajı ben mi atayım ? Arasam gülecek gibiyim sanki kara leke gibi yapıştı bu olay. Gerçekten nasıl davranacağımı bilmiyorum.

Eklentiler

• images.jpeg
    images.jpeg
    6,3 KB · Görüntüleme: 63
Bence de kabul edilir degil. Madem durdu arabadan insin, sizin kapinizi acmaya dogru yururken gazini cikartsin sonra sizi arabadan indirip sarilsin. Ben ailemde de gormedim araba icinde osurulsun. Kac yillik da evliyim esim de ben de dikkat ederiz.
Sanırım kaçtı ama bi bozulmadim değil 🤣

Ya arabada sarılırken hareket edince bazen koltuktan ses geliyor. Acaba o mu diyecektim ama kendisi de demiş rahatsızlığım var 😅 biraz üzüldüm açıkçası ama kabul edilebilir bir durum değil 🥹 o utancından yazamaz bence siz devam etmek istiyorsanız yazın bir şey olmamış gibi

Ya arabada sarılırken acaba hareket edince bazen koltuktan ses geliyor. Acaba o mu diyecektim ama kendisi de demiş rahatsızlığım var 😅 biraz üzüldüm açıkçası ama kabul edilebilir bir durum değil 🥹 o utancından yazamaz bence siz devam etmek istiyorsanız yazın bir şey olmamış gibi
Şuan olayın şokundayım nasıl davranacağımı bilmiyorum 🤣 evlenince osuruklu kocaya döner mi endişelerim var.

Demek ki bozulmakta haklıyım ☺️
Ne alaka ya, ne münasebet.
Bence büyük bir terbiyesizlik.
Hani yatakta falan bir ses çıksa yine hareket halindesin, istenmeden olmuş tolere edilebilir denir ama arabada...
Her midesi rahatsız olduğunda osuruyor muymus böyle ulu orta? Ailenle tanışmaya geldiğinde stres yapsa mesela bunu yapacak mı?
Pekala seni almadan önce gazından kurtulabilirdi. Ya da hızlıca bir yere çekip 'gel burada kahve icelim' diyebilirdi. En kötü arabada sorun varmış gibi uygun bir yere çekip, kaportayi açıp kapayıp o arada hallederdi yani.. yapacağı en saçma şey senin yanında zortlatmakmis,onu yapmış.
Bence bırak bıraz, o yazınca bir şey olmamış gibi konusursun

Ne alaka ya, ne münasebet.
Bence büyük bir terbiyesizlik.
Hani yatakta falan bir ses çıksa yine hareket halindesin, istenmeden olmuş tolere edilebilir denir ama arabada...
Her midesi rahatsız olduğunda osuruyor muymus böyle ulu orta? Ailenle tanışmaya geldiğinde stres yapsa mesela bunu yapacak mı?
Pekala seni almadan önce gazından kurtulabilirdi. Ya da hızlıca bir yere çekip 'gel burada kahve icelim' diyebilirdi. En kötü arabada sorun varmış gibi uygun bir yere çekip, kaportayi açıp kapayıp o arada hallederdi yani.. yapacağı en saçma şey senin yanında zortlatmakmis,onu yapmış.
Bence bırak bıraz, o yazınca bir şey olmamış gibi konusursun
Teşekkür ederim dediğini yapacağım. Yorumlarına değer verdiğim birisin 🧿

bide süslenip geliyorum sen osuruyosun diyosn.. o özensiz mi senin yanına gelirken? Elmayla armutu kıyaslıyosun…

Soğudun mu? Ne zmn sevdin ki? Sırf evlenmek için evleneceksin..yanlıslıkla osurdu diye rahatsz oldugun sogudum dediğin adamla aynı yataga nasıl gireceksin?

Bence hiç hoş olmamış yaptgın. gevsek gevsek gülseydi tepkin yerinde olabilrdi.. yanlıslkla istemeden yapılmıs biseye ne kdr kırıcı bi davranıs..
pardon sen zaten kimi kırdın kırmadın umarsamazdın dimi ?

Of keşke benim de takındığım adamlar yanımda yapsa da soğusam, direkt soğurum. Bilmiyorum şimdi belki de yanlışlıkladır tutamamıştır. O anı siz gördünüz ama isteyerek olduysa yazıklar olsun ya iğrenç

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X